Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Wyniki konkursów
19.10.2022 Zakopane Polska K-95
Zwycięzcy: TS Wisła Zakopane I
18.10.2022 Zakopane Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Kubacki
18.10.2022 Zakopane Polska K-95
Zwycięzca: Nicole Konderla
23.12.2021 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch
23.12.2021 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Nicole Konderla
29.10.2021 Zakopane Polska K-95
Zwycięzcy: WSS Wisła I
28.10.2021 Zakopane Polska K-95
Zwycięzca: Piotr Żyła
28.10.2021 Zakopane Polska K-95
Zwycięzca: Kamila Karpiel
22.12.2020 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Tomasz Pilch
22.12.2020 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamila Karpiel
18.10.2020 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: WSS Wisła I
12.10.2019 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Piotr Żyła
12.10.2019 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kinga Rajda
12.10.2019 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
08.03.2019 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab
26.12.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch
27.10.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Dawid Kubacki
26.12.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Hula
08.10.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kamila Karpiel
26.12.2016 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Piotr Żyła
09.10.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
08.10.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot
23.03.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
22.03.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot
10.10.2015 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
09.10.2015 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Kubacki
18.07.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Dawid Kubacki
25.03.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
24.03.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
23.12.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Piotr Żyła
11.10.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Piotr Żyła
20.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
19.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
08.09.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro
01.09.2013 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Kubacki
27.03.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot
26.03.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
02.09.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Maciej Kot
25.03.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
24.03.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
26.12.2011 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
17.09.2011 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
19.02.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kamil Stoch
18.02.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: TS Wisła Zakopane I
26.12.2010 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
25.07.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
24.07.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: AZS Zakopane I
23.07.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Adam Małysz
26.12.2009 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Adam Małysz
11.10.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
10.10.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
26.03.2009 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: KS Wisła Ustronianka I
14.02.2009 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
28.09.2008 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: TS Wisła Zakopane I
27.09.2008 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
20.03.2008 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
19.03.2008 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: TS Wisła Zakopane I
18.03.2008 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
26.12.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch
14.10.2007 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
13.10.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
17.02.2007 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
16.02.2007 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzcy: KS Wisła Ustronianka I
15.10.2006 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
14.10.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
26.02.2006 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
25.02.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Robert Mateja
16.10.2005 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
15.10.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
08.02.2005 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
26.01.2005 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
10.10.2004 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
09.10.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
31.01.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
29.01.2004 Karpacz Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
28.01.2004 Karpacz Polska K-85
Zwycięzcy: AZS AWF Katowice
26.12.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
21.09.2003 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
20.09.2003 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Rutkowski
03.03.2003 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: WKS Zakopane
02.03.2003 Szczyrk Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
26.12.2002 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz
29.09.2002 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Marcin Bachleda
27.03.2002 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Adam Małysz
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich