Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
30.01.2005 - Lauscha (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lobben Norwegia 104.0 99.5 276.0
2 Christian Bruder Niemcy 104.5 101.5 274.0
3 Kalle Keituri Finlandia 105.5 97.0 263.0
4 Morten Solem Norwegia 103.0 94.5 262.5
5 Mario Kürschner Niemcy 102.5 96.0 258.5
  Rok Urbanc Słowenia 102.5 96.0 258.5
7 Bastian Kaltenböck Austria 100.5 96.0 258.0
8 Hans Petrat Niemcy 101.0 96.0 257.0
9 Herman Huczkowski Finlandia 103.5 96.0 254.5
10 Primoz Pikl Słowenia 103.0 92.5 253.5
11 David Lazzaroni Francja 100.5 94.0 246.0
12 Robert Kranjec Słowenia 97.0 94.5 245.5
13 Nejc Frank Słowenia 96.5 95.0 245.0
14 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 98.5 92.0 244.0
15 Jon Aaraas Norwegia 93.0 98.0 243.5
16 Joonas Ikonen Finlandia 94.5 96.0 242.0
17 Gregory Baxter Kanada 95.0 94.0 238.0
18 Mathias Hafele Austria 95.5 92.0 237.0
19 Andreas Wank Niemcy 94.5 92.5 236.5
20 Heung Chul Choi Korea Pd. 97.0 90.0 236.0
21 Bine Norcic Słowenia 97.5 90.0 235.5
22 Roland Mueller Austria 93.0 94.0 234.5
23 Lukas Hlava Czechy 94.0 91.5 234.0
  Seou Choi Korea Pd. 96.0 91.5 234.0
25 Olav Magne Dönnem Norwegia 98.5 86.0 227.5
26 Ilja Rosliakov Rosja 93.5 90.0 226.5
27 Jure Radelj Słowenia 98.5 82.0 220.0
28 Jan Mazoch Czechy 95.0 86.0 219.0
29 Tomisław Tajner Polska 98.0 78.0 208.0
30 Petar Fartunov Bułgaria 98.5 70.0 187.5
31 Erik Lycke Solheim Norwegia 90.5   112.0
32 Tomas Kyncl Czechy 90.5   111.5
33 Dominik Bafia Kanada 90.5   111.0
34 Chil-Ku Kang Korea Pd. 91.0   110.5
35 Christoph Hoess Szwajcaria 90.0   110.0
36 Gerald Wambacher Austria 89.0   109.0
37 Zhandong Tian Chiny 89.0   106.0
38 Stefan Rammerstorfer Austria 88.0   104.5
39 Giancarlo Adami Włochy 88.5   104.0
40 Stefan Read Kanada 87.0   102.0
41 Damien Maitre Francja 83.5   96.5
42 Julian Musiol Niemcy 86.5   95.0
43 Wojciech Topór Polska 81.5   89.5
44 Michael Nagiller Austria 82.5   89.0
45 Borek Sedlak Czechy 80.0   87.0
46 Yang Li Chiny 79.0   85.5
  Piotr Żyła Polska 81.0   85.5
48 Alexey Silaev Rosja 79.0   84.0
  Vincent Descombes Sevoie Francja 79.0   84.0
50 Jaka Oblak Słowenia 77.5   82.0
51 Stefan Thurnbichler Austria 78.5   79.0
52 Paweł Urbański Polska 77.0   75.0
53 Graeme Gorham Kanada 76.0   74.5
54 Andrei Balazs Rumunia 72.5   70.0
55 Jianxun Wang Chiny 69.0   60.5
56 Simone Lepre Włochy 70.0   60.0
57 Marc Vogel Szwajcaria 67.5   59.0
58 Manuel Resch Austria 67.5   56.0
59 Ciprian Ionita Rumunia 63.5   49.5
60 Marco Beltrame Włochy 63.0   44.5
61 Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 56.0   33.0
62 Chengbo Li Chiny 55.0   26.0
63 Mihai Damian Rumunia 52.0   21.0
64 Vladimir Zografski Bułgaria DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2004/2005

Puchar Kontynentalny 2004/2005

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
19:06
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich