TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Zwycięzcy Pucharu Kontynentalnego
sezon zawodnik kraj
1991/1992 Andi Rauschmeier Austria
1992/1993 Franz Neuländtner Austria
1993/1994 Ralf Gebstedt Niemcy
1994/1995 Olli Happonen Finlandia
1995/1996 Michael Kury Austria
1996/1997 Hein-Arne Mathiesen Norwegia
1997/1998 Alexander Herr Niemcy
1998/1999 Roland Audenrieth Niemcy
1999/2000 Dirk Else Niemcy
2000/2001 Akseli Lajunen Finlandia
2001/2002 Michael Neumayer Niemcy
2002/2003 Stefan Thurnbichler Austria
2003/2004 Olav Magne Dønnem Norwegia
2004/2005 Anders Bardal Norwegia
2005/2006 Anders Bardal Norwegia
2006/2007 Balthasar Schneider Austria
2007/2008 Stefan Thurnbichler Austria
2008/2009 Stefan Thurnbichler Austria
2009/2010 David Unterberger Austria
2010/2011 Rok Zima Słowenia
2011/2012 Andreas Stjernen Norwegia
2012/2013 Anze Semenic Słowenia
2013/2014 Manuel Fettner Austria
2014/2015 Anze Semenic Słowenia
2015/2016 Tom Hilde Norwegia
2016/2017 Clemens Aigner Austria
2017/2018 Marius Lindvik Norwegia
Zwycięzcy Letniego Pucharu Kontynentalnego
sezon zawodnik kraj
2002 Stefan Pieper Niemcy
2003 Bine Norcic Słowenia
2004 Robert Mateja Polska
2005 Marcin Bachleda Polska
2006 Stefan Thurnbichler Austria
2007 Bastian Kaltenböck Austria
2008 Daniel Lackner Austria
2009 Robert Kranjec Słowenia
2010 Kamil Stoch Polska
2011 Aleksander Zniszczoł Polska
2012 Jan Matura Czechy
2013 Marinus Kraus Niemcy
2014 Jakub Wolny Polska
2015 Daniel-Andre Tande Norwegia
2016 Markus Eisenbichler Niemcy
2017 Klemens Murańka Polska
2018 Philipp Aschenwald Austria
opis należy do Skokinarciarskie.pl
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »