Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Najwięcej zwycięstw w LGP
zawodnik kraj suma
1 Dawid Kubacki Polska 4
2 Adam Małysz Polska 3
  Thomas Morgenstern Austria 3
4 Masahiko Harada Japonia 2
5 Janne Ahonen Finlandia 1
  Simon Ammann Szwajcaria 1
  Jernej Damjan Słowenia 1
  Andreas Goldberger Austria 1
  Halvor Egner Granerud Norwegia 1
  Sven Hannawald Niemcy 1
  Daiki Ito Japonia 1
  Jakub Janda Czechy 1
  Evgenii Klimov Rosja 1
  Maciej Kot Polska 1
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 1
  Takanobu Okabe Japonia 1
  Kento Sakuyama Japonia 1
  Gregor Schlierenzauer Austria 1
  Andreas Wank Niemcy 1
  Andreas Wellinger Niemcy 1
  Andreas Widhölzl Austria 1
Najwięcej zwycięstw w konkursach LGP
zawodnik kraj zwycięstwa
1 Dawid Kubacki Polska 14
2 Adam Małysz Polska 13
  Gregor Schlierenzauer Austria 13
4 Kamil Stoch Polska 12
5 Masahiko Harada Japonia 10
  Thomas Morgenstern Austria 10
7 Andreas Widhölzl Austria 9
8 Maciej Kot Polska 7
9 Simon Ammann Szwajcaria 6
10 Janne Ahonen Finlandia 5
  Jakub Janda Czechy 5
  Ryoyu Kobayashi Japonia 5
  Takanobu Okabe Japonia 4
  Andreas Wellinger Niemcy 4
  Severin Freund Niemcy 3
  Karl Geiger Niemcy 3
  Halvor Egner Granerud Norwegia 3
  Martin Höllwarth Austria 3
  Daiki Ito Japonia 3
  Junshiro Kobayashi Japonia 3
  Robert Kranjec Słowenia 3
  Anze Lanisek Słowenia 3
  Taku Takeuchi Japonia 3
  Andreas Wank Niemcy 3
  Anders Bardal Norwegia 2
  Jernej Damjan Słowenia 2
  Daniel Forfang Norwegia 2
  Richard Freitag Niemcy 2
  Kazuyoshi Funaki Japonia 2
  Kenneth Gangnes Norwegia 2
  Sven Hannawald Niemcy 2
  Janne Happonen Finlandia 2
  Tom Hilde Norwegia 2
  Stefan Horngacher Austria 2
  Noriaki Kasai Japonia 2
  Andreas Kofler Austria 2
  Stefan Kraft Austria 2
  Andreas Küttel Szwajcaria 2
  Hideharu Miyahira Japonia 2
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 2
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 2
  Phillip Sjoeen Norwegia 2
  Georg Späth Niemcy 2
  Jurij Tepes Słowenia 2
  Timi Zajc Słowenia 2
  Krzysztof Biegun Polska 1
  Espen Bredesen Norwegia 1
  Roberto Cecon Włochy 1
  Nicolas Dessum Francja 1
  Karl-Heinz Dorner Austria 1
  Anders Fannemel Norwegia 1
  Manuel Fettner Austria 1
  Andreas Goldberger Austria 1
  Matti Hautamäki Finlandia 1
  Daniel Huber Austria 1
  Anders Jacobsen Norwegia 1
  Evgenii Klimov Rosja 1
  Akseli Kokkonen Finlandia 1
  Roman Koudelka Czechy 1
  Zbynek Krompolc Czechy 1
  Mika Laitinen Finlandia 1
  Wolfgang Loitzl Austria 1
  Maximilian Mechler Niemcy 1
  Michael Neumayer Niemcy 1
  Ren Nikaido Japonia 1
  Harri Olli Finlandia 1
  Sigurd Pettersen Norwegia 1
  Peter Prevc Słowenia 1
  Matjaz Pungertar Słowenia 1
  Kento Sakuyama Japonia 1
  Yukiya Sato Japonia 1
  Martin Schmitt Niemcy 1
  Anze Semenic Słowenia 1
  Reruhi Shimizu Japonia 1
  Andreas Stjernen Norwegia 1
  Shohei Tochimoto Japonia 1
  Jakub Wolny Polska 1
  Piotr Żyła Polska 1
Najwięcej razy na podium w konkursach LGP
zawodnik kraj suma
1 Kamil Stoch Polska 27
2 Adam Małysz Polska 26
  Thomas Morgenstern Austria 26
  Gregor Schlierenzauer Austria 26
5 Dawid Kubacki Polska 23
6 Janne Ahonen Finlandia 19
7 Simon Ammann Szwajcaria 16
8 Masahiko Harada Japonia 14
  Piotr Żyła Polska 14
10 Maciej Kot Polska 13
  Martin Höllwarth Austria 12
  Daiki Ito Japonia 12
  Andreas Widhölzl Austria 12
  Jernej Damjan Słowenia 11
  Andreas Goldberger Austria 11
  Jakub Janda Czechy 11
  Noriaki Kasai Japonia 11
  Roman Koudelka Czechy 11
  Wolfgang Loitzl Austria 11
  Evgenii Klimov Rosja 10
  Robert Kranjec Słowenia 10
  Andreas Wellinger Niemcy 10
  Karl Geiger Niemcy 9
  Taku Takeuchi Japonia 9
  Ryoyu Kobayashi Japonia 8
  Andreas Küttel Szwajcaria 8
  Martin Schmitt Niemcy 8
  Kazuyoshi Funaki Japonia 7
  Tom Hilde Norwegia 7
  Anders Bardal Norwegia 6
  Matti Hautamäki Finlandia 6
  Stefan Kraft Austria 6
  Anze Lanisek Słowenia 6
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 6
  Peter Prevc Słowenia 6
  Anders Fannemel Norwegia 5
  Richard Freitag Niemcy 5
  Severin Freund Niemcy 5
  Kenneth Gangnes Norwegia 5
  Halvor Egner Granerud Norwegia 5
  Andreas Kofler Austria 5
  Mika Laitinen Finlandia 5
  Hideharu Miyahira Japonia 5
  Takanobu Okabe Japonia 5
  Kento Sakuyama Japonia 5
  Andreas Wank Niemcy 5
  Nicolas Dessum Francja 4
  Janne Happonen Finlandia 4
  Stefan Horngacher Austria 4
  Junshiro Kobayashi Japonia 4
  Yukiya Sato Japonia 4
  Reruhi Shimizu Japonia 4
  Georg Späth Niemcy 4
  Jurij Tepes Słowenia 4
  Espen Bredesen Norwegia 3
  Daniel Forfang Norwegia 3
  Johann Andre Forfang Norwegia 3
  Antonin Hajek Czechy 3
  Joachim Hauer Norwegia 3
  Daniel Huber Austria 3
  Anders Jacobsen Norwegia 3
  Clint Jones USA 3
  Martin Koch Austria 3
  Denis Kornilov Rosja 3
  Marius Lindvik Norwegia 3
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 3
  Michael Neumayer Niemcy 3
  Harri Olli Finlandia 3
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 3
  Phillip Sjoeen Norwegia 3
  Daniel Andre Tande Norwegia 3
  Michael Uhrmann Niemcy 3
  Rok Benkovic Słowenia 2
  Krzysztof Biegun Polska 2
  Roberto Cecon Włochy 2
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2
  Johan Remen Evensen Norwegia 2
  Manuel Fettner Austria 2
  Sven Hannawald Niemcy 2
  Michael Hayboeck Austria 2
  Jan Hoerl Austria 2
  Robert Johansson Norwegia 2
  Pavel Karelin Rosja 2
  Tami Kiuru Finlandia 2
  Veli-Matti Lindström Finlandia 2
  Killian Peier Szwajcaria 2
  Matjaz Pungertar Słowenia 2
  Hiroya Saitoh Japonia 2
  Keiichi Sato Japonia 2
  Anze Semenic Słowenia 2
  Shohei Tochimoto Japonia 2
  Rune Velta Norwegia 2
  Jakub Wolny Polska 2
  Fumihisa Yumoto Japonia 2
  Timi Zajc Słowenia 2
  Jan Ziobro Polska 2
  Vladimir Zografski Bułgaria 2
  Alan Alborn USA 1
  Philipp Aschenwald Austria 1
  Vladislav Boyarintsev Rosja 1
  Emmanuel Chedal Francja 1
  Karl-Heinz Dorner Austria 1
  Christof Duffner Niemcy 1
  Ilmir Hazetdinov Rosja 1
  Alexander Herr Niemcy 1
  Lukas Hlava Czechy 1
  Sturle Holseter Norwegia 1
  Hansjörg Jäkle Niemcy 1
  Risto Jussilainen Finlandia 1
  Ville Kantee Finlandia 1
  Kalle Keituri Finlandia 1
  Akseli Kokkonen Finlandia 1
  Cestmir Kozisek Czechy 1
  Marinus Kraus Niemcy 1
  Zbynek Krompolc Czechy 1
  Stephan Leyhe Niemcy 1
  Maximilian Mechler Niemcy 1
  Igor Medved Słowenia 1
  Rico Meinel Niemcy 1
  Klemens Murańka Polska 1
  Naoki Nakamura Japonia 1
  Ren Nikaido Japonia 1
  Lasse Ottesen Norwegia 1
  Sigurd Pettersen Norwegia 1
  Bruno Reuteler Szwajcaria 1
  Łukasz Rutkowski Polska 1
  Danil Sadreev Rosja 1
  Jaroslav Sakala Czechy 1
  Reinhard Schwarzenberger Austria 1
  Jure Sinkovec Słowenia 1
  Jani Soininen Finlandia 1
  Henning Stensrud Norwegia 1
  Andreas Stjernen Norwegia 1
  Vojtech Stursa Czechy 1
  Tomas Vancura Czechy 1
  Paweł Wąsek Polska 1
  Jens Weissflog Niemcy 1
  David Zauner Austria 1
  Peter Zonta Słowenia 1
« powrót do strony głównej
Rekordy i statystyki: Letnia Grand Prix
Rekordy i statystyki: Letnia Grand Prix

Rekordy i statystyki: Letnia Grand Prix

Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich