Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
30.03.2023, godz. 10:30
Planica HS-240
Planica 7 - kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 27.12.2004, Engelberg K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 360  
2 Balthasar Schneider Austria 330 -30
3 Jan Mazoch Czechy 300 -60
4 Mathias Hafele Austria 296 -64
5 Martin Koch Austria 281 -79
6 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -88
7 Risto Jussilainen Finlandia 239 -121
8 Takanobu Okabe Japonia 232 -128
9 Stefan Thurnbichler Austria 218 -142
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 203 -157
11 Anders Bardal Norwegia 186 -174
12 Joonas Ikonen Finlandia 155 -205
13 Emmanuel Chedal Francja 140 -220
14 Yukio Sakano Japonia 138 -222
15 Christoph Lenz Austria 136 -224
16 David Lazzaroni Francja 111 -249
17 Jure Bogataj Słowenia 110 -250
  Andreas Wank Niemcy 110 -250
19 Herman Huczkowski Finlandia 108 -252
20 Jon Aaraas Norwegia 106 -254
21 Kamil Stoch Polska 103 -257
22 Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -260
23 Yusuke Kaneko Japonia 86 -274
24 Stefano Chiapolino Włochy 85 -275
25 Lauri Hakola Finlandia 83 -277
26 Kimmo Yliriesto Finlandia 78 -282
27 Antonin Hajek Czechy 77 -283
28 Christian Bruder Niemcy 76 -284
29 Primoz Pikl Słowenia 68 -292
30 Krystian Długopolski Polska 65 -295
31 Ferdinand Bader Niemcy 63 -297
32 Nejc Frank Słowenia 62 -298
33 Stefan Pieper Niemcy 57 -303
34 Christian Nagiller Austria 56 -304
35 Stefan Kaiser Austria 53 -307
36 Petr Chaadaev Białoruś 50 -310
37 Eirik Ulimoen Norwegia 45 -315
  Ildar Fatchullin Rosja 45 -315
39 Kai Bracht Niemcy 40 -320
40 Bine Zupan Słowenia 34 -326
41 Kalle Keituri Finlandia 31 -329
42 Tomisław Tajner Polska 30 -330
43 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -334
  Lukas Hlava Czechy 26 -334
45 Julian Musiol Niemcy 24 -336
46 Yuta Watase Japonia 22 -338
47 Jurij Tepes Słowenia 19 -341
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 18 -342
  Thomas Lobben Norwegia 18 -342
50 Manuel Fettner Austria 16 -344
  Marcin Bachleda Polska 16 -344
  Bastian Kaltenböck Austria 16 -344
  Sebastian Colloredo Włochy 16 -344
54 Mitja Meznar Słowenia 15 -345
55 Masahiko Harada Japonia 14 -346
56 Stefan Hula Polska 13 -347
57 Denis Kornilov Rosja 12 -348
58 Ryohei Nishimori Japonia 10 -350
59 Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -352
  Harri Olli Finlandia 8 -352
61 Remi Santiago Francja 7 -353
  Guido Landert Szwajcaria 7 -353
  Alessio Bolognani Włochy 7 -353
64 Maksim Anisimov Białoruś 6 -354
65 Michal Psenko Słowacja 5 -355
  Michal Dolezal Czechy 5 -355
  Andrea Morassi Włochy 5 -355
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -355
69 Stefan Read Kanada 4 -356
  Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -356
71 Anze Damjan Słowenia 3 -357
  Hans Petrat Niemcy 3 -357
  Wojciech Tajner Polska 3 -357
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -357
75 Marc Vogel Szwajcaria 1 -359
  Damjan Fras Słowenia 1 -359
  Jure Radelj Słowenia 1 -359
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1762  
2 Japonia Japonia 977 -785
3 Finlandia Finlandia 733 -1029
4 Czechy Czechy 408 -1354
5 Niemcy Niemcy 376 -1386
6 Norwegia Norwegia 359 -1403
7 Słowenia Słowenia 313 -1449
8 Francja Francja 258 -1504
9 Polska Polska 230 -1532
10 Rosja Rosja 157 -1605
11 Włochy Włochy 113 -1649
12 Białoruś Białoruś 56 -1706
13 Korea Pd. Korea Pd. 18 -1744
14 Kazachstan Kazachstan 8 -1754
  Szwajcaria Szwajcaria 8 -1754
16 Słowacja Słowacja 5 -1757
17 Kanada Kanada 4 -1758

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nina Lussi
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 marca 2023 (środa)
15:00
PŚ Planica
testy skoczni
19:00
PŚ Planica
odprawa techniczna
30 marca 2023 (czwartek)
08:00
PŚ Planica
oficjalny trening
10:30
PŚ Planica
kwalifikacje
31 marca 2023 (piątek)
14:00
PŚ Planica
seria próbna
15:00
PŚ Planica
konkurs ind.
1 kwietnia 2023 (sobota)
09:00
PŚ Planica
seria próbna
10:00
PŚ Planica
konkurs druż.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
09:59
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
dzisiaj
10:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
dzisiaj
16:56
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
16:57
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
dzisiaj
17:54
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
dzisiaj
17:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich