BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
30
31
grudzień 2020
Najbliższe zawody
05.12.2020, godz. 15:00
Lillehammer HS-98
P¦-k
wy¶wietl zawody chronologicznie | wy¶wietl zawody według imprez
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30 P¦ Niżny Tagił odprawa techniczna
13:30 P¦ Niżny Tagił oficjalny trening
15:30 P¦ Niżny Tagił kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15 P¦ Niżny Tagił seria próbna
16:30 P¦ Niżny Tagił konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00 P¦ Niżny Tagił kwalifikacje
16:00 P¦ Niżny Tagił konkurs ind.
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00 M¦ Planica odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00 M¦ Planica oficjalny trening
16:00 M¦ Planica kwalifikacje
11 grudnia 2020 (pi±tek)
15:00 M¦ Planica seria próbna
15:00 FIS Cup Kandersteg odprawa techniczna K
16:00 M¦ Planica konkurs ind.
17:00 FIS Cup Kandersteg oficjalny trening K
17:45 FIS Cup Kandersteg seria próbna K
18:30 FIS Cup Kandersteg konkurs K
12 grudnia 2020 (sobota)
09:00 FIS Cup Kandersteg seria próbna K
09:45 FIS Cup Kandersteg konkurs K
14:00 FIS Cup Kandersteg odprawa techniczna M
15:00 M¦ Planica seria próbna
16:00 M¦ Planica konkurs ind.
16:00 FIS Cup Kandersteg oficjalny trening M
17:15 FIS Cup Kandersteg seria próbna M
18:30 FIS Cup Kandersteg konkurs M
13 grudnia 2020 (niedziela)
08:30 FIS Cup Kandersteg seria próbna M
09:30 FIS Cup Kandersteg konkurs M
15:00 M¦ Planica seria próbna
16:00 M¦ Planica konkurs druż.
18 grudnia 2020 (pi±tek)
10:30 P¦ Engelberg odprawa techniczna
15:00 CoC Ruka odprawa techniczna
16:00 P¦ Engelberg oficjalny trening
17:00 CoC Ruka oficjalny trening
18:00 P¦ Engelberg kwalifikacje
18:30 CoC Ruka konkurs ind.
19 grudnia 2020 (sobota)
10:00 CoC Ruka seria próbna
11:00 CoC Ruka konkurs ind.
15:00 P¦ Engelberg seria próbna
16:00 P¦ Engelberg konkurs ind.
20 grudnia 2020 (niedziela)
08:00 CoC Ruka seria próbna
09:00 CoC Ruka konkurs ind.
14:30 P¦ Engelberg kwalifikacje
16:00 P¦ Engelberg konkurs ind.
27 grudnia 2020 (niedziela)
10:30 CoC Engelberg odprawa techniczna
14:30 CoC Engelberg oficjalny trening
15:30 CoC Engelberg seria próbna
17:00 CoC Engelberg konkurs ind.
17:30 TCS Oberstdorf odprawa techniczna
28 grudnia 2020 (poniedziałek)
10:00 CoC Engelberg seria próbna
11:00 CoC Engelberg konkurs ind.
14:30 TCS Oberstdorf oficjalny trening
16:30 TCS Oberstdorf kwalifikacje
29 grudnia 2020 (wtorek)
15:00 TCS Oberstdorf seria próbna
16:30 TCS Oberstdorf konkurs ind.
31 grudnia 2020 (czwartek)
11:45 TCS Ga-Pa oficjalny trening
14:00 TCS Ga-Pa kwalifikacje
1 stycznia 2021 (pi±tek)
12:30 TCS Ga-Pa seria próbna
14:00 TCS Ga-Pa konkurs ind.
2 stycznia 2021 (sobota)
10:00 TCS Innsbruck odprawa techniczna
11:15 TCS Innsbruck oficjalny trening
13:30 TCS Innsbruck kwalifikacje
3 stycznia 2021 (niedziela)
12:00 TCS Innsbruck seria próbna
13:30 TCS Innsbruck konkurs ind.
5 stycznia 2021 (wtorek)
13:00 TCS Bischofshofen odprawa techniczna
15:00 TCS Bischofshofen oficjalny trening
16:30 TCS Bischofshofen kwalifikacje
6 stycznia 2021 (¶roda)
15:30 TCS Bischofshofen seria próbna
16:45 TCS Bischofshofen konkurs ind.
8 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00 P¦ Titisee odprawa techniczna
14:15 P¦ Titisee oficjalny trening
16:15 P¦ Titisee kwalifikacje
20:00 FIS Cup Zakopane odprawa techniczna
9 stycznia 2021 (sobota)
09:30 FIS Cup Zakopane oficjalny trening
12:00 FIS Cup Zakopane konkurs ind.
15:00 P¦ Titisee seria próbna
16:00 P¦ Titisee konkurs ind.
10 stycznia 2021 (niedziela)
09:00 FIS Cup Zakopane seria próbna
10:30 FIS Cup Zakopane konkurs ind.
15:00 P¦ Titisee kwalifikacje
16:30 P¦ Titisee konkurs ind.
15 stycznia 2021 (pi±tek)
11:00 P¦ Zakopane odprawa techniczna
15:45 P¦ Zakopane oficjalny trening
18:00 P¦ Zakopane kwalifikacje
16 stycznia 2021 (sobota)
15:00 P¦ Zakopane seria próbna
16:15 P¦ Zakopane konkurs druż.
17 stycznia 2021 (niedziela)
15:00 P¦ Zakopane seria próbna
16:00 P¦ Zakopane konkurs ind.
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00 P¦ kobiet Ljubno odprawa techniczna
12:00 P¦ kobiet Ljubno oficjalny trening
14:00 P¦ kobiet Ljubno kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45 P¦ kobiet Ljubno seria próbna
14:00 P¦ kobiet Ljubno konkurs druż.
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45 P¦ kobiet Ljubno seria próbna
14:00 P¦ kobiet Ljubno konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00 P¦ Willingen odprawa techniczna
12:30 P¦-k Titisee odprawa techniczna
13:30 P¦ Willingen oficjalny trening
14:15 P¦-k Titisee oficjalny trening
15:45 P¦ Willingen kwalifikacje
16:15 P¦-k Titisee kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45 P¦-k Titisee seria próbna
13:45 P¦-k Titisee konkurs ind.
15:00 P¦ Willingen seria próbna
16:00 P¦ Willingen konkurs ind.
31 stycznia 2021 (niedziela)
12:00 P¦-k Titisee kwalifikacje
13:15 P¦-k Titisee konkurs ind.
14:45 P¦ Willingen kwalifikacje
16:15 P¦ Willingen konkurs ind.
5 lutego 2021 (pi±tek)
13:00 CoC Willingen odprawa techniczna
15:30 CoC Willingen oficjalny trening
18:00 CoC Willingen konkurs ind.
6 lutego 2021 (sobota)
13:00 CoC Willingen seria próbna
14:30 CoC Willingen konkurs ind.
18:00 CoC Willingen konkurs ind.
7 lutego 2021 (niedziela)
10:00 CoC Willingen seria próbna
11:30 CoC Willingen konkurs ind.
23 lutego 2021 (wtorek)
10:00 M¦ Oberstdorf odprawa K
15:30 M¦ Oberstdorf trening K
20:30 M¦ Oberstdorf odprawa M
24 lutego 2021 (¶roda)
14:00 M¦ Oberstdorf trening M
16:45 M¦ Oberstdorf seria próbna K
18:00 M¦ Oberstdorf kwalifikacje K
25 lutego 2021 (czwartek)
15:45 M¦ Oberstdorf seria próbna K
17:00 M¦ Oberstdorf konkurs ind. K
19:15 M¦ Oberstdorf trening M
26 lutego 2021 (pi±tek)
16:00 M¦ Oberstdorf seria próbna K
17:15 M¦ Oberstdorf konkurs druż. K
19:00 M¦ Oberstdorf seria próbna M
20:30 M¦ Oberstdorf kwalifikacje M
27 lutego 2021 (sobota)
15:15 M¦ Oberstdorf seria próbna M
16:30 M¦ Oberstdorf konkurs ind. M
28 lutego 2021 (niedziela)
15:30 M¦ Oberstdorf seria próbna mix
17:00 M¦ Oberstdorf konkurs mix
1 marca 2021 (poniedziałek)
17:00 M¦ Oberstdorf trening K
2 marca 2021 (wtorek)
16:30 M¦ Oberstdorf seria próbna K
18:00 M¦ Oberstdorf kwalifikacje K
3 marca 2021 (¶roda)
16:00 M¦ Oberstdorf seria próbna K
17:15 M¦ Oberstdorf konkurs ind. K
18:45 M¦ Oberstdorf trening M
4 marca 2021 (czwartek)
16:00 M¦ Oberstdorf seria próbna M
17:30 M¦ Oberstdorf kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45 M¦ Oberstdorf seria próbna M
17:00 M¦ Oberstdorf konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45 M¦ Oberstdorf seria próbna M
17:00 M¦ Oberstdorf konkurs druż. M
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - program

Najbliższe zawody - program

Kalendarium
Adam Małysz
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
19:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
10:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
11:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
14:45
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
15:20
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Niżny Tagił | Kwalifikacje, HS 143
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
LIVE
jutro
16:45
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
22:20
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Nizhny Tagil
5.12.2020
00:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Nizhny Tagil
5.12.2020
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich