Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 28.12.2004, Engelberg K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 371  
2 Balthasar Schneider Austria 330 -41
3 Mathias Hafele Austria 305 -66
4 Jan Mazoch Czechy 300 -71
5 Martin Koch Austria 281 -90
6 Kazuya Yoshioka Japonia 272 -99
7 Risto Jussilainen Finlandia 239 -132
8 Takanobu Okabe Japonia 238 -133
9 Stefan Thurnbichler Austria 232 -139
10 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 203 -168
11 Anders Bardal Norwegia 186 -185
12 Joonas Ikonen Finlandia 155 -216
13 Jure Bogataj Słowenia 146 -225
14 Emmanuel Chedal Francja 140 -231
15 Yukio Sakano Japonia 138 -233
16 Christoph Lenz Austria 136 -235
17 Lauri Hakola Finlandia 112 -259
18 David Lazzaroni Francja 111 -260
19 Andreas Wank Niemcy 110 -261
20 Yusuke Kaneko Japonia 108 -263
  Herman Huczkowski Finlandia 108 -263
22 Jon Aaraas Norwegia 106 -265
23 Kamil Stoch Polska 103 -268
24 Antonin Hajek Czechy 101 -270
25 Paweł Urbański Polska 100 -271
  Dmitriy Vassiliev Rosja 100 -271
27 Primoz Pikl Słowenia 94 -277
28 Stefano Chiapolino Włochy 90 -281
29 Kimmo Yliriesto Finlandia 85 -286
30 Erik Simon Niemcy 80 -291
31 Christian Bruder Niemcy 76 -295
32 Thomas Lobben Norwegia 68 -303
33 Krystian Długopolski Polska 65 -306
34 Ferdinand Bader Niemcy 63 -308
35 Nejc Frank Słowenia 62 -309
36 Lucas Vonlanthen Szwajcaria 60 -311
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 58 -313
38 Stefan Pieper Niemcy 57 -314
39 Christian Nagiller Austria 56 -315
40 Stefan Kaiser Austria 55 -316
41 Ilja Rosliakov Rosja 50 -321
  Petr Chaadaev Białoru¶ 50 -321
43 Eirik Ulimoen Norwegia 45 -326
  Ildar Fatchullin Rosja 45 -326
45 Kai Bracht Niemcy 40 -331
46 Manuel Fettner Austria 36 -335
47 Bine Zupan Słowenia 34 -337
48 Jurij Tepes Słowenia 33 -338
49 Mario Kürschner Niemcy 32 -339
50 Kalle Keituri Finlandia 31 -340
51 Tomisław Tajner Polska 30 -341
52 Anssi Koivuranta Finlandia 26 -345
  Lukas Hlava Czechy 26 -345
54 Julian Musiol Niemcy 24 -347
55 Yuta Watase Japonia 22 -349
56 Isak Grimholm Szwecja 18 -353
57 Bastian Kaltenböck Austria 16 -355
  Sebastian Colloredo Włochy 16 -355
  Marcin Bachleda Polska 16 -355
  Rok Urbanc Słowenia 16 -355
  Matevz Sparovec Słowenia 16 -355
62 Mitja Meznar Słowenia 15 -356
63 Masahiko Harada Japonia 14 -357
64 Stefan Hula Polska 13 -358
65 Denis Kornilov Rosja 12 -359
  Jakob Grimholm Szwecja 12 -359
67 Tomas Kyncl Czechy 11 -360
68 Ryohei Nishimori Japonia 10 -361
69 Christoph Hoess Szwajcaria 8 -363
  Harri Olli Finlandia 8 -363
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 8 -363
72 Guido Landert Szwajcaria 7 -364
  Alessio Bolognani Włochy 7 -364
  Remi Santiago Francja 7 -364
75 Maksim Anisimov Białoru¶ 6 -365
76 Michal Dolezal Czechy 5 -366
  Jarkko Heikkonen Finlandia 5 -366
  Michal Psenko Słowacja 5 -366
  Andrea Morassi Włochy 5 -366
80 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -367
  Olav Magne Dönnem Norwegia 4 -367
  Stefan Read Kanada 4 -367
83 Hans Petrat Niemcy 3 -368
  Frantisek Vaculik Czechy 3 -368
  Wojciech Tajner Polska 3 -368
  Anze Damjan Słowenia 3 -368
  Marc Krauspenhaar Niemcy 3 -368
88 Jure Radelj Słowenia 1 -370
  Damjan Fras Słowenia 1 -370
  Marc Vogel Szwajcaria 1 -370
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -370
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1818  
2 Japonia Japonia 1005 -813
3 Finlandia Finlandia 769 -1049
4 Niemcy Niemcy 488 -1330
5 Czechy Czechy 446 -1372
6 Słowenia Słowenia 421 -1397
7 Norwegia Norwegia 409 -1409
8 Polska Polska 330 -1488
9 Francja Francja 258 -1560
10 Rosja Rosja 207 -1611
11 Włochy Włochy 118 -1700
12 Szwajcaria Szwajcaria 76 -1742
13 Korea Pd. Korea Pd. 62 -1756
14 Białoru¶ Białoru¶ 56 -1762
15 Szwecja Szwecja 30 -1788
16 Kazachstan Kazachstan 9 -1809
17 Słowacja Słowacja 5 -1813
18 Kanada Kanada 4 -1814

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich