TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
28.01.2004 - Karpacz (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS AWF Katowice Polska 883.5
2 KS Wisła Ustronianka I Polska 863.5
3 Start Krokiew Zakopane I Polska 843.5
4 WKS Zakopane Polska 827.0
5 TS Wisła Zakopane I Polska 813.0
6 KS Wisła Ustronianka II Polska 770.5
7 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 755.5
8 LKS Poroniec Poronin Polska 734.5
9 KS Wisła Ustronianka III Polska 522.0
10 KS Wisła Ustronianka IV Polska 416.5
11 LKS Poroniec Poronin II Polska 372.5
12 LKS Biali Biały Dunajec Polska 261.0
13 KS Sniezka / UKS Graf Ski Polska 138.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mateusz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 90.5 92.5 261.0
2 Kamil Stoch LKS Poroniec Poronin 86.0 87.5 240.0
3 Krystian Długopolski AZS AWF Katowice 86.5 88.5 236.0
4 Robert Mateja WKS Zakopane 86.0 85.5 233.0
5 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 84.5 86.5 231.5
  Rafał ¦liż KS Wisła Ustronianka I 85.5 85.5 231.5
7 Dawid Kowal Start Krokiew Zakopane I 84.5 85.5 229.5
8 Tomasz Pochwała AZS AWF Katowice 86.0 84.5 228.0
9 Grzegorz Sobczyk WKS Zakopane 84.5 84.5 226.0
10 Wojciech Tajner KS Wisła Ustronianka I 82.0 85.5 220.5
11 Tomisław Tajner AZS AWF Katowice 82.0 83.5 220.0
12 Paweł Urbański Start Krokiew Zakopane I 82.5 84.5 218.5
13 Krzysztof Styrczula Start Krokiew Zakopane I 82.5 84.5 212.5
14 Wojciech Cie¶lar KS Wisła Ustronianka II 81.5 81.0 210.0
15 Grzegorz ¦liwka KS Wisła Ustronianka I 80.5 81.5 209.5
16 Wojciech Pawlusiak SSR LZS Sokół Szczyrk I 81.0 80.5 207.0
17 Przemysław Wyrwa KS Wisła Ustronianka I 79.5 82.0 202.0
18 Maciej Maciusiak AZS AWF Katowice 79.5 78.5 199.5
19 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka II 79.5 79.5 197.0
20 Stanisław ¦wider LKS Poroniec Poronin 79.0 78.5 194.5
21 Andrzej Dorula WKS Zakopane 77.5 79.5 192.5
22 Janusz Zygmuntowicz TS Wisła Zakopane I 77.5 75.0 186.5
23 Marcin M±ka TS Wisła Zakopane I 76.0 76.5 185.0
24 Sebastian Toczek Start Krokiew Zakopane I 79.0 74.0 183.0
25 Mariusz Gomola KS Wisła Ustronianka III 75.5 77.0 182.0
  Mateusz Wantulok KS Wisła Ustronianka II 74.0 78.0 182.0
27 Adam Gała KS Wisła Ustronianka II 76.0 76.0 181.5
28 Józef Zygmuntowicz TS Wisła Zakopane I 75.0 76.5 180.5
29 Fabian Malik SSR LZS Sokół Szczyrk I 74.0 74.0 175.5
  Robert Staszel WKS Zakopane 73.0 78.0 175.5
31 Szymon Badura KS Wisła Ustronianka III 75.0 73.0 173.0
32 Mateusz Cie¶lar KS Wisła Ustronianka III 73.0 72.5 167.0
33 Wojciech Janik LKS Poroniec Poronin 70.0 75.5 164.5
34 Grzegorz Zapotoczny LKS Poroniec Poronin II 68.5 70.0 146.0
35 Tomasz Cie¶lar KS Wisła Ustronianka IV 68.0 67.0 145.0
36 Robert Dziurkiewicz SSR LZS Sokół Szczyrk I 65.5 68.0 141.5
37 Piotr Byrt KS Wisła Ustronianka IV 67.0 65.0 136.0
38 Jarosław Poloczek KS Wisła Ustronianka IV 67.0 67.0 135.5
  Michał Żołnierczyk LKS Poroniec Poronin 67.0 74.0 135.5
40 Maciej Wi¶niewski LKS Biali Biały Dunajec 66.5 67.0 133.0
41 Wojciech Skupień II LKS Biali Biały Dunajec 64.5 67.0 128.0
42 Piotr Burnus LKS Poroniec Poronin II 59.5 65.0 115.5
43 Krzysztof Staszel LKS Poroniec Poronin II 60.5 62.0 111.0
44 Michał Włodarczyk KS Sniezka / UKS Graf Ski 50.0 51.0 60.0
45 Kamil Czerwinka KS Sniezka / UKS Graf Ski 47.0 48.0 54.0
46 Łukasz W±sowicz KS Sniezka / UKS Graf Ski 43.0 41.0 24.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »