Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
24.03.2012 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 1059.5
2 TS Wisła Zakopane I Polska 913.1
3 KS Wisła Ustronianka I Polska 868.9
4 AZS Zakopane II Polska 764.2
5 LKS Klimczok Bystra I Polska 764.0
6 KS Wisła Ustronianka II Polska 682.2
7 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 638.4
8 TS Wisła Zakopane II Polska 564.1
9 AZS AWF Katowice Polska 305.8
10 TS Wisła Zakopane III Polska 261.6
11 KS Wisła Ustronianka III Polska 233.8
12 AZS Zakopane III Polska 221.0
13 LKS Klimczok Bystra II Polska 207.7
14 LKS Poroniec Poronin Polska 199.9
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maciej Kot AZS Zakopane I 136.5 132.0 277.3
2 Kamil Stoch AZS Zakopane I 131.0 131.0 273.6
3 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka I 135.0 126.5 264.7
4 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 126.0 134.5 260.9
5 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 127.0 127.5 255.6
6 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 134.5 121.0 252.9
7 Grzegorz Miętus AZS Zakopane II 126.0 125.0 249.3
8 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 128.5 123.0 247.7
9 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 123.0 124.0 242.1
10 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 124.0 117.0 226.8
11 Marcin Bachleda TS Wisła Zakopane I 117.0 122.5 224.6
12 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 118.0 119.0 219.6
13 Rafał Śliż KS Wisła Ustronianka I 117.0 121.0 216.9
14 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka II 120.0 113.5 213.3
15 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 123.5 104.5 197.9
16 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 111.5 112.5 193.2
17 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka II 115.5 109.0 192.6
18 Jakub Kot AZS Zakopane II 121.0 98.5 186.1
19 Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 110.0 108.5 180.8
20 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 110.0 106.5 179.7
21 Krzysztof Leja AZS Zakopane II 105.5 106.0 169.7
22 Andrzej Stękała AZS Zakopane II 108.5 98.5 159.1
23 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka II 107.0 97.0 153.7
24 Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane II 106.0 96.5 152.0
25 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane II 106.0 97.0 151.4
26 Kacper Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 104.0 99.5 151.3
27 Rafał Polinkiewicz TS Wisła Zakopane II 100.0 96.5 137.7
28 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra I 102.5 90.5 132.4
29 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka I 119.0 129.0 131.7
30 W. Gąsienica-Kotelnicki TS Wisła Zakopane II 95.0 95.0 123.0
31 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka II 101.0 88.5 122.6
32 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk I 91.5 92.5 114.2
33 Michał Podżorski KS Wisła Ustronianka III 112.5   97.5
34 Szczepan Kupczak AZS AWF Katowice 112.5   94.5
35 Adam Cieślar AZS AWF Katowice 106.0   84.3
36 Piotr Byrski TS Wisła Zakopane III 104.5   81.1
37 Michał Pytel TS Wisła Zakopane III 104.0   80.7
38 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra II 102.5   77.0
39 Wojciech Fąferko LKS Klimczok Bystra II 99.5   69.6
40 Krystian Karpiel TS Wisła Zakopane III 96.0   65.3
41 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 95.0   64.0
42 Paweł Gut LKS Poroniec Poronin 95.0   63.0
  Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka III 95.0   63.0
  Paweł Słowiok AZS AWF Katowice 95.0   63.0
45 Piotr Świerczek LKS Klimczok Bystra II 94.5   61.1
46 Mateusz Cieślar KS Wisła Ustronianka III 94.0   58.2
47 Wojciech Marusarz AZS Zakopane III 92.0   57.1
48 Kamil Gałysa AZS Zakopane III 91.5   55.7
49 Bartosz Gąsienica-Laskowy AZS Zakopane III 93.0   55.4
50 Michał Gut-Chowaniec LKS Poroniec Poronin 89.5   53.1
51 Jan Łowisz AZS Zakopane III 91.0   52.8
52 Andrzej Zarycki LKS Poroniec Poronin 90.0   50.5
53 Paweł Murzyn TS Wisła Zakopane III 82.5   34.5
54 Damian Mąka LKS Poroniec Poronin 81.0   33.3
55 Narek Jesajan KS Wisła Ustronianka III 72.0   15.1
56 Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra II     0.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich