Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
19.02.2011 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 101.5 101.5 258.5
2 Tomasz Byrt Polska 100.5 94.5 239.5
3 Rafał Śliż Polska 99.0 96.0 237.5
4 Marcin Bachleda Polska 93.5 99.5 233.0
5 Łukasz Rutkowski Polska 97.5 95.5 230.5
6 Krzysztof Miętus Polska 98.5 93.0 229.5
7 Piotr Żyła Polska 97.5 93.5 228.5
8 Bartłomiej Kłusek Polska 96.0 94.5 228.0
9 Dawid Kubacki Polska 93.0 95.5 223.5
10 Jakub Kot Polska 93.5 93.5 220.5
11 Klemens Murańka Polska 96.5 88.5 215.0
12 Jan Ziobro Polska 89.5 95.5 213.5
  Andrzej Gąsienica Polska 93.0 91.5 213.5
14 Stefan Hula Polska 89.0 94.5 212.0
15 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 92.5 91.0 211.5
16 Grzegorz Miętus Polska 93.5 89.0 209.0
17 Adam Cieślar Polska 94.0 88.5 208.5
18 Maciej Kot Polska 88.5 93.0 206.0
19 Paweł Słowiok Polska 89.0 90.0 201.0
20 Dawid Kowal Polska 89.0 88.5 196.5
21 Aleksander Zniszczoł Polska 88.5 88.5 196.0
22 Artur Kukuła Polska 90.5 87.0 195.5
23 Tomasz Pochwała Polska 85.5 88.5 190.0
24 Mateusz Wantulok Polska 89.5 84.5 189.0
25 Andrzej Zapotoczny Polska 88.0 86.0 187.5
26 Szczepan Kupczak Polska 86.5 85.5 183.5
27 Krzysztof Biegun Polska 88.0 84.5 182.5
28 Rafał Polinkiewicz Polska 85.0 86.0 181.0
29 Jakub Wolny Polska 85.0 82.5 172.5
30 Marcin Miętus Polska 88.0 73.0 160.0
31 Mateusz Kojzar Polska 84.0   87.5
32 Stanisław Biela Polska 83.5   86.0
  Andrzej Szlembarski Polska 83.5   86.0
34 Konrad Turczak Polska 83.0   85.0
  Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 83.0   85.0
36 Jakub Przybyła Polska 83.5   84.5
  Mateusz Cieślar Polska 82.5   84.5
38 Andrzej Stękała Polska 82.0   83.5
39 Damian Urbaś Polska 81.0   81.5
40 Kacper Skrobot Polska 81.0   81.0
  Piotr Mojżesz Polska 81.0   81.0
  Piotr Czyż Polska 81.5   81.0
43 Sebastian Hebel Polska 80.5   79.0
44 Konrad Janota Polska 79.0   77.0
45 Krzysztof Leja Polska 79.5   76.0
  Jan Zięba Polska 79.0   76.0
47 Mateusz Mniszak Polska 78.0   72.5
48 Michał Pytel Polska 77.0   71.0
  Szymon Szostok Polska 76.5   71.0
50 Artur Łokaj Polska 73.0   61.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich