Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
14.10.2006 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 126.5 129.5 261.8
2 Stefan Hula Polska 129.5 125.0 257.1
3 Wojciech Skupień Polska 124.0 118.5 232.5
4 Robert Mateja Polska 128.0 114.0 231.6
5 Krystian Długopolski Polska 123.0 118.5 230.2
6 Kamil Stoch Polska 120.5 119.0 227.1
7 Rafał ¦liż Polska 122.5 111.5 212.7
8 Tomisław Tajner Polska 119.0 113.0 211.1
9 Martin Mesik Słowacja 115.0 113.0 202.4
10 Mateusz Wantulok Polska 115.0 111.5 199.2
11 Paweł Urbański Polska 116.0 111.0 198.6
12 Jon Aaraas Norwegia 113.0 112.0 198.0
13 Wojciech Tajner Polska 114.0 111.0 196.5
14 Marcin Bachleda Polska 112.0 111.5 194.3
15 Tomasz Pochwała Polska 113.0 110.5 193.8
16 Atle Pedersen Roensen Norwegia 114.0 108.0 189.1
17 Piotr Żyła Polska 114.5 106.5 184.8
18 Vegard Swensen Norwegia 106.5 110.5 178.6
19 Łukasz Rutkowski Polska 110.0 107.0 177.1
20 Dawid Kowal Polska 109.0 106.0 174.5
21 Marek Michniak Polska 109.5 101.0 165.9
22 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 108.0 102.0 165.5
23 Wojciech Cie¶lar Polska 107.5 101.0 160.8
24 Marek Kypet Czechy 107.0 101.5 160.3
25 Vitaliy Shumbarets Ukraina 98.0 106.0 152.2
26 Artur Broda Polska 104.5 96.5 145.8
27 Oleksandr Lazarovych Ukraina 99.5 101.0 144.4
28 Mateusz Rutkowski Polska 98.0 101.0 142.2
29 Borge Gelein Blikeng Norwegia 99.0 95.0 134.2
30 Vladimir Rosko Słowacja 98.0 DNS 68.4
31 Jan Vacula Czechy 98.0   67.9
32 Sebastian Toczek Polska 97.0   66.6
  Andrzej Kos Polska 97.0   66.6
34 Tomas Zmoray Słowacja 97.5   66.5
35 Piotr Byrt Polska 96.5   65.2
  Grzegorz Sobczyk Polska 96.5   65.2
37 Maciej Maciusiak Polska 96.0   64.8
38 Volodymyr Trachuk Ukraina 96.5   64.7
39 Dawid Kubacki Polska 93.0   58.4
40 Mateusz Cie¶lar Polska 92.0   53.1
41 Volodymyr Boshchuk Ukraina 90.0   52.5
42 Artur Heczko Polska 91.0   51.8
43 Mateusz Kukuczka Polska 90.5   49.9
44 Piotr Chowaniec Polska 89.0   47.7
45 Kamil Skrobot Polska 86.0   44.8
46 Andrzej Staszel Polska 87.0   42.6
47 Ivan Sobolev Białoru¶ 85.0   40.0
48 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 85.0   38.5
49 Daniel Bachleda Polska 82.5   35.0
50 Jarosław Poloczek Polska 78.0   23.9

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich