Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
26.12.2010 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 132.0 130.0 272.6
2 Kamil Stoch Polska 123.5 126.0 246.6
3 Stefan Hula Polska 124.0 115.5 227.1
4 Dawid Kubacki Polska 110.5 124.0 218.1
5 Marcin Bachleda Polska 110.0 125.5 214.9
6 Łukasz Rutkowski Polska 111.5 115.5 199.1
7 Krzysztof Miętus Polska 113.5 111.5 196.0
8 Andrzej Zapotoczny Polska 108.5 114.0 191.0
9 Tomas Zmoray Słowacja 106.5 111.5 181.4
10 Ilmir Hazetdinov Rosja 111.0 106.0 180.1
11 Alexey Romashov Rosja 109.5 108.0 179.5
12 Adam Cieślar Polska 109.0 107.5 178.2
13 Andrey Pachin Rosja 107.0 108.0 174.0
14 Tomasz Pochwała Polska 102.0 111.5 172.8
15 Denis Veselov Rosja 108.0 106.5 172.6
16 Szczepan Kupczak Polska 104.5 108.5 170.4
17 Jan Ziobro Polska 105.5 105.5 166.8
18 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 110.5 98.5 163.7
19 Dawid Kowal Polska 104.0 105.0 163.2
20 Aleksander Zniszczoł Polska 104.0 104.5 162.3
21 Andrzej Gąsienica Polska 106.0 102.0 160.9
22 Sergey Bychkov Rosja 102.5 105.5 159.9
23 Jędrzej Ścisłowicz Polska 105.5 101.5 159.1
24 Krzysztof Leja Polska 105.0 100.0 155.5
25 Mateusz Wantulok Polska 105.5 97.0 150.5
26 Egor Usachev Rosja 101.0 101.5 148.0
27 Mikhail Maksimochkin Rosja 105.0 105.5 144.4
28 Artur Kukuła Polska 100.0 97.0 138.6
29 Dawid Kanik Polska 94.0 102.0 138.3
30 Michał Pyclik Polska 95.0 100.5 133.4
31 Patrik Lichy Słowacja 98.5 95.5 133.2
32 Andrzej Zarycki Polska 96.0 94.5 127.4
33 Mateusz Cieślar Polska 93.0 95.0 123.4
34 Rafał Polinkiewicz Polska 95.5 91.0 118.7
35 Kacper Skrobot Polska 93.5 89.0 111.0
36 Szymon Szostok Polska 89.5 91.5 109.3
37 Jakub Przybyła Polska 89.0 92.5 108.7
38 Mateusz Kojzar Polska 91.5 89.5 107.8
39 Konrad Turczak Polska 88.5 89.5 103.4
40 Anton Shirokov Rosja 91.0   54.8
41 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 89.0   49.2
42 Vladislav Persiyancev Rosja 90.0   49.0
43 Paweł Słowiok Polska 89.5   48.6
44 Patryk Dunajski Polska 87.0   47.1
45 Piotr Czyż Polska 88.0   46.4
46 Andrzej Szlembarski Polska 86.0   45.3
47 Łukasz Podżorski Polska 86.0   44.8
48 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 85.5   43.4
49 Michał Pytel Polska 85.0   42.0
50 Mateusz Mniszak Polska 84.5   41.6
51 Krzysztof Biegun Polska 85.5   40.9
52 Jan Ciapała Polska 83.0   39.9
53 Stanisław Biela Polska 84.5   38.6
54 Konrad Janota Polska 81.5   36.7
55 Andrzej Stękała Polska 81.0   36.3
56 Karol Adamus Polska 81.0   35.8
57 Jan Zięba Polska 79.0   30.7
58 Vladimir Rosko Słowacja 77.5   28.5
59 Michał Podżorski Polska 78.5   26.8
60 Kamil Gałysa Polska 75.5   24.9
61 Daniel Wota Polska 76.0   24.3
62 Kamil Byrt Polska 70.0   10.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich