Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
13.10.2007 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 126.5 134.0 271.9
2 Marcin Bachleda Polska 120.0 130.5 249.9
3 Kamil Stoch Polska 121.0 128.5 249.1
4 Rafał Śliż Polska 122.5 125.5 244.9
5 Tomisław Tajner Polska 121.5 117.0 223.8
6 Piotr Żyła Polska 112.5 125.5 222.9
7 Wojciech Skupień Polska 117.5 119.5 221.6
8 Maciej Kot Polska 119.0 116.5 218.4
9 Klemens Murańka Polska 116.0 118.5 216.6
10 Krystian Długopolski Polska 117.0 115.0 210.6
11 Tomasz Pochwała Polska 112.0 116.5 203.8
12 Dawid Kowal Polska 112.0 116.0 202.9
13 Krzysztof Miętus Polska 113.0 111.0 194.7
14 Paweł Słowiok Polska 112.0 111.5 192.8
15 Oleksandr Lazarovych Ukraina 114.0 110.0 192.2
16 Vitaliy Shumbarets Ukraina 114.0 109.0 190.9
17 Jakub Kot Polska 113.5 107.0 188.4
18 Dawid Kubacki Polska 115.0 104.0 184.2
19 Robert Mateja Polska 114.0 104.5 181.8
20 Sebastian Toczek Polska 109.5 108.0 181.5
21 Grzegorz Miętus Polska 105.0 112.0 180.6
22 Kamil Kowal Polska 110.0 105.0 176.5
23 Wojciech Cieślar Polska 109.5 105.5 175.5
24 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 112.0 108.0 174.0
25 Volodymyr Boshchuk Ukraina 107.5 106.5 173.2
26 Stefan Hula Polska 104.5 109.5 170.2
27 Tomasz Byrt Polska 106.5 105.0 169.7
28 Mateusz Wantulok Polska 107.0 103.0 166.0
29 Ivan Sobolev Białoruś 103.0 104.0 159.6
30 Łukasz Rutkowski Polska 102.5 98.5 147.8
31 Jan Ziobro Polska 102.0   77.1
32 Vladimir Rosko Słowacja 101.0   73.8
33 Tomas Zmoray Słowacja 99.5   71.1
34 Andrzej Zapotoczny Polska 99.0   70.7
35 Adam Cieślar Polska 99.0   70.2
36 Jan Ciapała Polska 98.5   69.3
37 Artur Broda Polska 99.0   67.2
38 Kamil Skrobot Polska 97.0   66.6
39 Mojmir Nosal Słowacja 96.5   65.7
40 Piotr Chowaniec Polska 96.5   65.2
41 Piotr Byrt Polska 95.5   63.4
42 Martin Mesik Słowacja 96.5   60.7
  Andrzej Kos Polska 94.0   60.7
44 Matus Mistrik Słowacja 92.0   57.1
45 Marcin Kulig Polska 90.0   52.5
46 Vasiliy Tomilov Białoruś 88.5   46.8
47 Mateusz Kukuczka Polska 87.0   46.6
48 Kamil Czerwinka Polska 85.5   40.9
49 Volodymyr Veredyuk Ukraina 83.0   38.9
50 Robert Kartik Słowacja 81.0   34.3

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich