Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
20.07.2014 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 926.5
2 TS Wisła Zakopane I Polska 914.3
3 WKS Zakopane Polska 903.2
4 KS Wisła w Wiśle I Polska 843.8
5 SSR LZS Sokół Szczyrk Polska 813.2
6 AZS Zakopane II Polska 802.5
7 LKS Klimczok Bystra Polska 756.3
8 AZS Zakopane III Polska 394.7
9 KS Wisła w Wiśle II Polska 224.6
10 TS Wisła Zakopane II Polska 208.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch WKS Zakopane 136.0 133.0 287.7
2 Stefan Hula WKS Zakopane 132.0 128.0 264.5
3 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 124.0 132.5 260.2
4 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 124.0 128.5 253.5
5 Maciej Kot AZS Zakopane I 129.0 120.5 246.6
6 Artur Kukuła KS Wisła w Wiśle I 124.0 124.5 244.3
7 Piotr Żyła KS Wisła w Wiśle I 140.0 120.0 240.0
8 Grzegorz Miętus AZS Zakopane I 126.0 119.5 237.9
9 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk 118.0 130.0 236.4
10 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra 119.0 127.0 235.8
11 Jakub Kot AZS Zakopane II 124.5 118.5 232.9
12 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 116.5 125.5 231.1
13 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane I 126.0 116.0 230.1
14 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 121.5 117.5 224.2
15 Jan Ziobro WKS Zakopane 112.5 125.5 221.4
16 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 115.0 121.0 217.8
17 Krzysztof Leja AZS Zakopane II 116.0 117.0 211.4
18 Mateusz Kojzar KS Wisła w Wiśle I 125.0 105.5 203.9
19 Andrzej Stękała AZS Zakopane II 122.0 107.0 203.2
20 Dominik Kastelik SSR LZS Sokół Szczyrk 115.0 113.0 200.9
21 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra 113.0 111.5 194.1
22 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk 116.0 106.5 189.0
23 Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk 114.0 111.5 186.9
24 Jan Łowisz AZS Zakopane III 106.5 107.0 172.3
25 Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane I 111.0 101.5 170.5
26 Aleksander Zniszczoł KS Wisła w Wiśle I 100.5 104.0 155.6
27 W. Gąsienica-Kotelnicki AZS Zakopane II 92.0 113.0 155.0
28 Marcin Budz WKS Zakopane 104.5 87.5 129.6
29 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 91.0 85.0 95.3
30 Bartosz Gąsienica-Laskowy AZS Zakopane III 86.0 87.0 86.9
31 Łukasz Podżorski KS Wisła w Wiśle II 106.0   83.3
32 Wojciech Marusarz AZS Zakopane III 83.5 83.0 80.2
33 Paweł Wąsek KS Wisła w Wiśle II 102.0   77.1
34 Krystian Karpiel TS Wisła Zakopane II 95.0   64.0
35 Łukasz Bukowski TS Wisła Zakopane II 94.0   60.2
36 Krystian Kołodziej AZS Zakopane III 101.0 55.0 55.3
37 Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane II 88.0   46.9
38 Paweł Chyc TS Wisła Zakopane II 82.5   37.0
39 Bartosz Czyż KS Wisła w Wiśle II 80.0   34.0
40 Jakub Jurosz KS Wisła w Wiśle II 79.0   30.2

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich