7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
09.10.2004 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 131.0 134.0 278.0
2 Robert Mateja Polska 130.0 125.5 259.4
3 Krystian Długopolski Polska 121.5 118.5 230.8
4 Martin Mesik Słowacja 118.5 118.0 219.2
5 Tomasz Pochwała Polska 118.5 115.0 215.3
6 Wojciech Skupień Polska 117.0 116.5 213.8
7 Anders Bardal Norwegia 119.0 113.5 212.5
8 Olav Magne Dönnem Norwegia 117.0 114.5 209.7
9 Stefan Hula Polska 116.0 115.0 208.3
10 Wojciech Tajner Polska 119.5 108.5 201.9
11 Mateusz Rutkowski Polska 118.5 111.5 201.5
12 Paweł Urbański Polska 115.5 110.5 200.3
13 Lars Bystoel Norwegia 112.0 112.0 194.2
14 Tomisław Tajner Polska 109.0 111.0 187.5
15 Jon Aaraas Norwegia 114.5 105.5 187.0
16 Kim-Arild Tandberg Norwegia 113.0 107.0 184.0
17 Kamil Stoch Polska 107.0 113.0 176.5
18 Wojciech Topór Polska 107.0 107.5 175.6
19 Rafał ¦liż Polska 107.5 105.5 171.9
20 Grzegorz Sobczyk Polska 103.5 108.5 170.1
21 Marcin Bachleda Polska 109.5 100.0 165.6
22 Stefan Read Kanada 107.0 101.5 163.8
23 Gregory Baxter Kanada 102.0 106.0 163.4
24 Morten Gjesvold Norwegia 103.5 104.5 160.9
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 100.5 107.5 160.9
26 Pavel Fizek Czechy 104.0 102.0 156.8
27 Graeme Gorham Kanada 103.0 102.5 155.9
28 Piotr Żyła Polska 104.5 99.0 150.3
29 Mateusz Wantulok Polska 101.0 99.0 141.5
30 Anders Jacobsen Norwegia 105.0 92.0 139.1
31 Daniel Bachleda Polska 99.5   71.6
32 Lukas Kuban Czechy 99.0   71.2
33 Stanisław ¦wider Polska 99.5   70.6
34 Krzysztof Styrczula Polska 98.0   68.9
35 Sebastian Toczek Polska 99.0   68.2
36 Jiri Mazoch Czechy 97.5   67.5
37 Wojciech Pawlusiak Polska 97.0   66.1
38 Are Bottolfs Norwegia 96.5   65.2
39 Marek Kypet Czechy 96.0   63.8
40 Jan Ciapała Polska 93.5   59.3
41 Michael Nell Kanada 93.5   58.8
42 Vegard P. Ellingsen Norwegia 93.0   55.4
43 Peter Kostial Słowacja 90.5   54.4
44 Marek Michniak Polska 89.5   47.6
45 Ole-Kristian Ramstad Norwegia 86.5   46.2
46 Jarosław Poloczek Polska 85.0   42.0
47 Piotr Byrt Polska 81.5   33.7
48 Andrzej Kos Polska 81.0   32.3
49 Rene Stefanovie Słowacja 80.0   31.5
50 Artur Heczko Polska 76.0   24.8
51 David Kryske Czechy 77.0   22.6
52 Andrzej Pawlak Polska 74.5   21.1
53 Dariusz Podżorny Polska 69.0   7.7
54 Tomasz Sikoń Polska 67.0   3.1

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Ville Larinto
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich