Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
25.02.2006 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Mateja Polska 132.0 133.5 278.9
2 Adam Małysz Polska 131.5 132.0 275.3
3 Kamil Stoch Polska 128.5 126.0 257.6
4 Stefan Hula Polska 125.5 126.5 249.6
5 Piotr Żyła Polska 121.5 122.5 234.7
6 Tomisław Tajner Polska 122.0 120.5 231.5
7 Rafał Śliż Polska 120.0 122.0 231.1
8 Łukasz Rutkowski Polska 120.0 119.0 224.2
9 Marcin Bachleda Polska 116.5 121.0 220.5
10 Mateusz Rutkowski Polska 119.5 117.0 218.7
11 Tomasz Pochwała Polska 118.0 116.5 216.1
12 Wojciech Tajner Polska 115.5 119.5 214.0
13 Wojciech Skupień Polska 112.5 114.0 199.2
14 Sebastian Toczek Polska 114.5 109.5 191.7
15 Paweł Urbański Polska 110.5 111.0 188.7
16 Dawid Kubacki Polska 109.5 111.5 187.3
17 Dawid Kowal Polska 108.5 107.5 177.3
18 Marek Michniak Polska 107.5 108.5 176.8
19 Wojciech Topór Polska 107.0 109.5 176.7
20 Mateusz Wantulok Polska 106.0 110.0 176.3
21 Grzegorz Sobczyk Polska 102.5 104.5 158.6
22 Daniel Bachleda Polska 101.5 102.0 153.3
23 Maciej Kot Polska 99.0 98.0 139.6
24 Józef Zygmuntowicz Polska 98.0 97.5 137.4
25 Krzysztof Miętus Polska 98.0 98.0 136.3
26 Wojciech Cieślar Polska 98.5 96.5 134.5
27 Stanisław Świder Polska 98.5 95.0 132.8
28 Jan Ciapała Polska 97.0 96.0 131.4
29 Marcin Mąka Polska 97.5 95.5 130.9
30 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 98.5 93.0 128.2
31 Krzysztof Styrczula Polska 96.0   64.8
32 Piotr Chowaniec Polska 97.5   64.5
  Artur Heczko Polska 97.5   64.5
34 Jarosław Poloczek Polska 97.5   63.5
35 Maciej Maciusiak Polska 94.5   62.6
36 Matus Michalak Słowacja 94.5   60.6
37 Mateusz Kukuczka Polska 95.0   59.0
38 Andrzej Kos Polska 93.5   57.3
39 Artur Broda Polska 92.5   55.5
40 Adam Gała Polska 92.0   54.1
41 Mateusz Cieślar Polska 91.0   51.8
42 Grzegorz Podżorski Polska 89.5   51.6
43 Kamil Kowal Polska 89.0   51.2
44 Piotr Byrt Polska 90.5   50.9
45 Kacper Skrobot Polska 88.5   50.8
46 Kamil Czerwinka Polska 87.0   47.1
47 Wojciech Dudek Polska 86.0   40.8
48 Przemysław Stebel Polska 85.0   39.0
49 Michał Chabowski Polska 79.0   29.2
50 Jakub Stec Polska 78.5   27.3
51 Dariusz Podżorny Polska 78.0   26.4
52 Tomasz Cieślar Polska 72.5   15.0
53 Kazimierz Florek Polska 70.0   10.0
54 Michał Pyclik Polska 67.5   5.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich