TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
26.03.2013 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 987.5
2 KS Wisła Ustronianka I Polska 926.2
3 TS Wisła Zakopane I Polska 862.8
4 WKS Zakopane Polska 813.2
5 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 788.9
6 LKS Klimczok Bystra I Polska 778.4
7 KS Wisła Ustronianka II Polska 696.0
8 AZS Zakopane II Polska 530.8
9 AZS AWF Katowice Polska 249.5
10 TS Wisła Zakopane II Polska 188.3
11 LKS Poroniec Poronin Polska 182.4
12 TJ Rosnov Czechy 181.2
13 KS Wisła Ustronianka III Polska 127.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Grzegorz Miętus AZS Zakopane I 129.0 129.0 264.4
2 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 123.5 134.0 262.5
3 Maciej Kot AZS Zakopane I 128.0 128.5 261.2
4 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 125.5 127.0 253.5
5 Kamil Stoch WKS Zakopane 133.5 131.5 251.0
6 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 126.0 125.5 249.7
7 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 124.0 125.5 246.6
8 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka I 127.0 124.0 241.8
9 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 119.0 131.0 240.0
10 Jan Ziobro WKS Zakopane 125.0 122.5 239.0
11 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 123.5 120.5 235.2
12 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 124.0 120.5 234.6
13 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka I 123.0 113.5 218.2
14 Stefan Hula WKS Zakopane 111.5 123.5 217.5
15 Andrzej G±sienica TS Wisła Zakopane I 120.5 115.0 216.4
16 Jakub Kot AZS Zakopane I 128.0 102.5 208.4
17 Rafał ¦liż KS Wisła Ustronianka I 113.5 115.5 203.7
18 Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk I 115.0 113.0 199.9
19 Kacper Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 112.5 110.0 188.5
20 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka II 104.0 116.0 186.0
21 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka II 107.0 110.5 180.0
22 Krzysztof Leja AZS Zakopane II 108.0 109.0 179.6
23 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra I 111.5 103.0 174.6
24 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka II 106.0 109.0 173.5
25 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk I 102.0 109.0 165.3
26 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka II 105.0 100.0 156.5
27 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane I 105.0 97.0 150.1
28 Andrzej Stękała AZS Zakopane II 95.0 96.5 129.2
  Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 106.5 85.0 129.2
30 Bartosz G±sienica-Laskowy AZS Zakopane II 90.5 98.5 121.7
31 Jakub Przybyła WKS Zakopane 92.5 89.0 105.7
32 Jan Łowisz AZS Zakopane II 90.5 85.5 100.3
33 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 109.0   91.2
34 Krystian Karpiel TS Wisła Zakopane II 103.5   79.8
35 Stanisław ¦wider LKS Poroniec Poronin 99.0   70.7
36 Michał Pytel TS Wisła Zakopane II 92.5   57.5
37 Pavel Rajnoch TJ Rosnov 91.0   55.8
38 Michał Pyclik AZS AWF Katowice 91.0   55.3
39 David Ripper TJ Rosnov 92.5   55.0
40 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka III 90.5   54.9
41 Paweł Słowiok AZS AWF Katowice 89.0   52.2
42 Paweł Murzyn TS Wisła Zakopane II 90.0   51.0
43 Szczepan Kupczak AZS AWF Katowice 88.5   50.8
44 Paweł Gut LKS Poroniec Poronin 89.0   49.2
45 Viktor Polasek TJ Rosnov 84.5   42.1
46 Michał Gut-Chowaniec LKS Poroniec Poronin 81.5   37.7
47 Antoni Juroszek KS Wisła Ustronianka III 80.5   33.4
48 Jan Michalek TJ Rosnov 78.5   28.3
49 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka III 78.0   25.9
50 Andrzej Zarycki LKS Poroniec Poronin 76.0   24.8
51 Narek Jesajan KS Wisła Ustronianka III 71.0   12.8
52 Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane II     0.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »