Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
26.03.2009 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 KS Wisła Ustronianka I Polska 973.5
2 TS Wisła Zakopane I Polska 918.0
3 Start Krokiew Zakopane I Polska 917.5
4 TS Wisła Zakopane II Polska 870.0
5 Start Krokiew Zakopane II Polska 809.5
6 AZS AWF Katowice Polska 734.0
7 KS Wisła Ustronianka II Polska 717.5
8 TS Wisła Zakopane III Polska 710.0
9 LKS Klimczok Bystra I Polska 335.0
10 LKS Poroniec Poronin Polska 332.0
11 AZS Zakopane Polska 319.5
12 KS Wisła Ustronianka III Polska 310.5
13 Start Krokiew Zakopane III Polska 303.5
14 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 282.5
15 SSR LZS Sokół Szczyrk II Polska 103.0
16 KS Wisła Ustronianka IV Polska 65.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rafał ¦liż KS Wisła Ustronianka I 101.0 105.5 264.0
2 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 100.0 101.0 252.5
3 Grzegorz Miętus Start Krokiew Zakopane I 100.0 98.0 247.0
4 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 99.0 100.0 246.5
5 Adam Małysz KS Wisła Ustronianka I 97.5 100.5 246.0
6 Jakub Kot Start Krokiew Zakopane I 96.0 99.0 239.0
7 Wojciech Skupień TS Wisła Zakopane II 95.0 98.5 236.0
8 Krystian Długopolski TS Wisła Zakopane II 95.0 97.5 232.0
  Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 95.5 96.5 232.0
10 Krzysztof Miętus Start Krokiew Zakopane I 86.5 100.5 219.5
11 W. G±sienica-Kotelnicki Start Krokiew Zakopane II 94.5 92.5 218.5
12 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 86.5 99.5 218.0
13 Adam Cie¶lar KS Wisła Ustronianka I 92.5 94.0 217.0
14 Marcin Bachleda TS Wisła Zakopane I 95.0 90.5 215.5
15 Maciej Kot Start Krokiew Zakopane I 88.5 95.0 212.0
16 Tomisław Tajner AZS AWF Katowice 86.5 96.0 210.0
17 Robert Mateja TS Wisła Zakopane II 87.5 93.0 205.0
18 Dawid Kowal Start Krokiew Zakopane II 87.5 93.0 204.5
19 Andrzej G±sienica TS Wisła Zakopane III 87.5 91.5 201.0
  Paweł Słowiok KS Wisła Ustronianka II 92.5 86.5 201.0
21 Kamil Kowal Start Krokiew Zakopane II 87.5 90.5 199.5
22 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane II 83.5 93.5 197.0
23 Kamil Skrobot TS Wisła Zakopane III 87.5 87.5 192.0
24 Andrzej Zapotoczny Start Krokiew Zakopane II 87.0 86.0 187.0
25 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka II 85.0 85.5 182.0
26 Mateusz Cie¶lar KS Wisła Ustronianka II 86.5 83.0 179.5
27 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 88.0 81.5 177.5
28 Jan Ciapała AZS AWF Katowice 81.5 87.0 175.5
29 Wojciech Cie¶lar AZS AWF Katowice 80.5 87.0 171.0
30 Marcin M±ka TS Wisła Zakopane III 81.5 82.0 165.0
31 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka II 78.0 81.0 155.0
32 Kacper Skrobot TS Wisła Zakopane III 78.5 79.5 152.0
33 Kamil Stoch LKS Poroniec Poronin 100.5   126.5
34 Stefan Hula AZS Zakopane 95.0   114.0
35 Jędrzej ¦cisłowicz LKS Klimczok Bystra I 88.0   97.0
36 Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 87.0   93.5
37 Jan Ziobro AZS Zakopane 85.5   91.0
38 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka III 84.0   87.5
39 Jakub Przybyła AZS Zakopane 82.0   82.5
40 Konrad Turczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 81.5   81.5
41 Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane III 80.5   80.5
42 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 81.0   80.0
43 Artur Broda KS Wisła Ustronianka III 80.0   78.0
  Andrzej Zarycki LKS Poroniec Poronin 80.0   78.0
45 Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane III 79.5   77.0
  Andrzej Staszel LKS Poroniec Poronin 79.5   77.0
47 Mateusz Mniszak Start Krokiew Zakopane III 79.0   75.5
48 Piotr Wójcik KS Wisła Ustronianka III 78.0   74.0
49 Michał Pyclik SSR LZS Sokół Szczyrk I 77.0   72.0
50 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka III 77.0   71.0
51 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 76.5   70.5
  Marcin Miętus Start Krokiew Zakopane III 76.5   70.5
53 Wojciech Dudek SSR LZS Sokół Szczyrk II 74.5   66.0
54 Kamil Walu¶ KS Wisła Ustronianka IV 74.5   65.5
55 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 74.0   64.5
56 Szczepan Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 71.0   58.5
57 Mariusz Rzadkosz LKS Poroniec Poronin 67.5   50.5
58 Michał Pawlus SSR LZS Sokół Szczyrk II 59.5   33.0
59 Paweł Urbański AZS Zakopane 58.5   32.0
60 Piotr Kastelik SSR LZS Sokół Szczyrk II 47.0   4.0
61 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka IV     0.0
  Paweł Matuszny KS Wisła Ustronianka IV     0.0
  Dawid Macura KS Wisła Ustronianka IV     0.0
  Karol Adamus SSR LZS Sokół Szczyrk II 64.5   0.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
17:30
M¦ Oberstdorf
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
06:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
16:40
Eurosport 1 Studio przed konkursem indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | HS 137, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Studio po konkursie indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
19:30
Eurosport
Player
. - SKOKI NARCIARSKIE: Mistrzostwa ¶wiata
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich