Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
23.12.2014 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła Polska 125.0 131.5 255.1
2 Adam Ruda Polska 110.5 127.0 220.0
3 Jan Ziobro Polska 114.0 122.5 218.7
4 Dawid Kubacki Polska 115.0 120.0 217.0
5 Bartłomiej Kłusek Polska 114.5 120.5 214.5
6 Klemens Murańka Polska 114.5 117.5 209.6
7 Stefan Hula Polska 113.0 120.0 208.4
8 Maciej Kot Polska 115.5 115.5 208.3
9 Aleksander Zniszczoł Polska 115.0 115.5 205.4
10 Krzysztof Biegun Polska 114.0 115.0 203.7
11 Andrzej Stękała Polska 107.5 121.0 202.3
12 Andrzej Gąsienica Polska 100.0 121.5 187.7
13 Przemysław Kantyka Polska 106.0 113.0 184.7
14 Krzysztof Leja Polska 110.0 107.5 180.5
15 Krzysztof Miętus Polska 110.0 107.0 179.6
16 Stanisław Biela Polska 104.0 112.0 177.3
17 Dominik Kastelik Polska 101.0 114.0 175.0
18 Tomasz Byrt Polska 105.5 107.5 171.4
19 Artur Kukuła Polska 104.5 106.0 165.4
20 Andrzej Zapotoczny Polska 96.5 110.0 158.7
21 Jakub Kot Polska 95.5 109.0 155.1
22 Jan Michalek Czechy 96.0 110.0 150.3
23 Łukasz Podżorski Polska 100.0 101.5 147.7
24 Grzegorz Miętus Polska 101.5 99.0 144.9
25 Filip Sakala Czechy 101.0 100.0 144.8
26 Konrad Janota Polska 99.5 102.0 142.2
27 Michał Milczanowski Polska 98.5 99.5 140.9
  Michał Pytel Polska 96.5 101.5 140.9
29 Szczepan Kupczak Polska 99.5 93.5 131.9
30 Dawid Jarząbek Polska 91.5 100.5 131.1
31 Mateusz Kojzar Polska 94.5 96.0 123.9
32 Paweł Gut Polska 96.0 94.0 122.0
33 Stepan Pasichnyk Ukraina 101.5 86.0 117.5
34 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 93.5 93.5 117.1
35 Andrii Klymchuk Ukraina 92.0   54.1
36 Adam Cieślar Polska 91.0   53.3
37 Paweł Słowiok Polska 88.5   47.8
  Damian Skupień Polska 88.5   47.8
39 Damian Lasota Czechy 84.0   41.7
40 Paweł Twardosz Polska 85.0   41.5
41 Tymoteusz Urbaś Polska 83.5   39.3
42 Michał Gut-Chowaniec Polska 83.5   38.8
43 Daniel Mąka Polska 82.0   36.1
44 Kacper Kupczak Polska 80.0   31.0
45 Mateusz Staszel Polska 76.0   22.3
46 Mateusz Dyrcz Polska 75.5   20.9
47 Kacper Konior Polska 75.0   20.5
48 Bartosz Czyż Polska 74.0   19.2
49 Dawid Krupa Polska 72.0   15.1
50 Łukasz Bukowski Polska 66.0   3.3
51 Krystian Kołodziej Polska 64.0   -1.3
52 Szymon Łokaj Polska 78.0   DSQ

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Najbliższe zawody
31 stycznia 2023 (wtorek)
04:00
MŚJ Whistler
20:30
MŚJ Whistler
21:10
MŚJ Whistler
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
3.2.2023
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich