Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
17.02.2007 - Szczyrk (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 89.5 82.5 235.0
2 Kamil Stoch Polska 84.5 77.5 212.0
3 Piotr Żyła Polska 83.0 72.5 193.5
4 Stefan Hula Polska 80.0 73.5 192.5
5 Rafał Śliż Polska 78.5 74.0 188.5
6 Wojciech Skupień Polska 79.5 70.5 181.5
7 Robert Mateja Polska 78.5 69.0 176.0
8 Tomasz Pochwała Polska 74.5 71.5 173.0
9 Marcin Bachleda Polska 73.0 69.0 162.5
10 Wojciech Cieślar Polska 72.5 67.0 155.0
11 Artur Heczko Polska 72.5 69.5 154.0
12 Mateusz Wantulok Polska 67.5 72.0 151.5
13 Artur Broda Polska 73.0 64.5 148.0
14 Mateusz Rutkowski Polska 72.5 65.0 147.0
  Wojciech Topór Polska 66.5 71.5 147.0
16 Paweł Urbański Polska 72.5 64.0 144.0
17 Mateusz Kukuczka Polska 65.5 70.5 142.5
18 Marek Michniak Polska 74.0 61.5 142.0
19 Jarosław Poloczek Polska 71.0 62.5 138.5
20 Krzysztof Styrczula Polska 65.0 68.5 137.5
21 Andrzej Zarycki Polska 65.5 66.0 129.0
22 Marcin Mąka Polska 65.5 61.5 120.5
23 Stanisław Świder Polska 65.5 60.0 118.0
24 Sławomir Hankus Polska 61.0 61.0 111.5
25 Wojciech Skupień II Polska 63.0 60.0 110.0
26 Daniel Bachleda Polska 60.5 61.0 106.5
27 Przemysław Stebel Polska 63.5 58.0 105.0
28 Jan Ciapała Polska 60.0 59.5 103.5
29 Adam Gała Polska 60.0 57.5 96.5
30 Kamil Waluś Polska 59.0 53.0 83.5
31 Jakub Stec Polska 57.0   44.5
32 Artur Kukuła Polska 56.5   44.0
  Andrzej Staszel Polska 57.5   44.0
34 Grzegorz Sobczyk Polska 56.5   43.0
  Artur Bandyk Polska 56.5   43.0
36 Daniel Dyduch Polska 55.5   40.5
37 Michał Tarnawa Polska 54.5   38.0
38 Tomasz Cieślar Polska 52.5   35.5
39 Piotr Czyż Polska 52.0   33.0
40 Dawid Macura Polska 51.0   30.0
41 Paweł Kubas Polska 50.5   29.5
42 Wojciech Dudek Polska 49.5   25.0
43 Bartłomiej Murańka Polska 48.0   21.0
44 Andrzej Dziedzic Polska 46.0   18.0
45 Michał Balicki Polska 45.0   5.5
46 Fabian Malik Polska DNS   DNS
47 Michał Barabach Polska DNS   DNS
48 Tomisław Tajner Polska   DSQ DSQ
49 Kacper Skrobot Polska   DSQ DSQ
50 Michał Pyclik Polska   DSQ DSQ
51 Krzysztof Łokaj Polska   DSQ DSQ
52 Adam Bryja Polska   DSQ DSQ
53 Marcin Kulig Polska   DSQ DSQ

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich