Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
03.03.2024, godz. 16:00
Lahti HS-130
PŚ ind.
22.10.2023 - Szczyrk (Polska) HS-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe I Polska 1137.5
2 TS Wisła Zakopane I Polska 1106.2
3 AZS Zakopane Polska 1038.1
4 KS Evenement Zakopane I Polska 944.3
5 LKS Klimczok Bystra I Polska 923.3
6 Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe II Polska 849.2
7 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 730.7
8 KS Rutkowski Polska 657.9
9 KS Evenement Zakopane II Polska 342.0
10 LKS Poroniec Poronin Polska 336.1
11 TS Wisła Zakopane II Polska 334.7
12 KS Chochołów I Polska 327.3
13 Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe III Polska 326.9
14 LKS Klimczok Bystra II Polska 320.1
15 KS Chochołów II Polska 314.9
16 KS Evenement Zakopane III Polska 196.7
17 SSR LZS Sokół Szczyrk II Polska 189.9
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 97.0 104.5 310.9
2 Piotr Żyła Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe I 97.0 101.5 307.1
3 Maciej Kot AZS Zakopane 98.0 96.0 301.4
4 Kamil Stoch KS Evenement Zakopane I 93.0 97.0 289.7
5 Paweł Wąsek Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe I 94.0 99.0 288.7
6 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 93.0 97.5 284.7
7 Aleksander Zniszczoł Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe I 95.5 95.0 279.0
8 Tomasz Pilch Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe I 97.5 99.0 262.7
9 Adam Niżnik TS Wisła Zakopane I 98.0 99.5 261.1
  Marcin Wróbel AZS Zakopane 87.0 101.0 261.1
11 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 87.5 92.0 258.5
12 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra I 86.5 105.5 258.2
13 Andrzej Stękała AZS Zakopane 94.0 93.0 252.2
14 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane I 94.0 96.0 249.5
15 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra I 93.5 94.0 244.4
16 Jan Galica KS Evenement Zakopane I 93.5 94.0 236.8
17 Wiktor Szozda Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe II 93.0 94.5 232.0
18 Szymon Urbański KS Evenement Zakopane I 89.0 92.0 224.1
19 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 88.0 89.5 223.4
20 Miłosz Krzempek Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe II 91.0 96.0 221.7
21 Stanisław Majerczyk KS Rutkowski 86.0 91.0 220.9
22 Wiktor Węgrzynkiewicz SSR LZS Sokół Szczyrk I 93.0 90.5 215.7
23 Tymoteusz Cienciała Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe II 84.0 85.0 203.9
24 Dawid Dzioboń KS Rutkowski 81.0 87.0 194.3
25 Klemens Staszel KS Evenement Zakopane I 85.5 79.0 193.7
26 Mikołaj Wantulok Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe II 81.0 84.0 191.6
27 Wiktor Pękala SSR LZS Sokół Szczyrk I 84.5 86.0 186.2
28 Wiktor Fickowski SSR LZS Sokół Szczyrk I 79.5 81.0 175.0
29 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra I 74.0 80.0 162.2
30 Karol Pieczarka SSR LZS Sokół Szczyrk I 71.0 76.0 153.8
31 Mateusz Ustupski KS Rutkowski 68.0 71.5 147.8
32 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 95.0   120.5
33 Hektor Kapustik KS Chochołów II 92.0   114.6
34 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane II 93.0   114.2
35 Szymon Byrski KS Chochołów I 87.0   105.4
36 Mateusz Król KS Evenement Zakopane II 85.5   99.7
37 Klemens Bafia LKS Poroniec Poronin 83.5   96.4
38 Mateusz Maciusiak KS Rutkowski 84.0   94.9
39 Jakub Cieślar Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe III 79.5   94.3
40 Wojciech II Cieślar Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe III 81.5   93.4
41 Erik Kapias KS Chochołów II 82.0   90.7
42 Szymon Sarniak KS Evenement Zakopane II 85.5   88.5
43 Konrad Tomasiak LKS Klimczok Bystra II 82.0   87.8
44 Jakub Niemczyk LKS Klimczok Bystra II 76.5   87.5
45 Dawid Stasiak KS Chochołów I 78.0   83.2
46 Grzegorz Mitręga Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe III 76.0   81.6
47 Michał Obtułowicz KS Evenement Zakopane II 76.5   79.1
48 Andrzej Waliczek TS Wisła Zakopane II 77.0   78.4
49 Marcin Bobak KS Chochołów I 73.0   77.3
50 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra II 79.5   75.2
51 Stanisław Wiercioch KS Evenement Zakopane II 71.5   74.7
52 Jakub Karkalik KS Chochołów II 74.0   74.5
53 Szymon Bobak KS Evenement Zakopane III 73.5   73.4
54 Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane II 73.5   73.1
55 Witold Mrowiec SSR LZS Sokół Szczyrk II 72.0   71.5
56 Mateusz Mysza LKS Klimczok Bystra II 71.0   69.6
57 Franciszek Kiełbasa TS Wisła Zakopane II 72.0   69.0
58 Jakub Cembala SSR LZS Sokół Szczyrk II 72.0   67.6
59 Jan Mroczkowski KS Chochołów I 69.0   61.4
60 Bartłomiej Kuchta LKS Poroniec Poronin 69.5   61.1
61 Adam Skupień LKS Poroniec Poronin 67.0   58.1
62 Tomasz Samiec Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe III 67.5   57.6
63 Filip Gluza SSR LZS Sokół Szczyrk II 67.0   50.8
64 Alan Zapotoczny KS Evenement Zakopane III 61.5   46.6
65 Michał Zarycki KS Evenement Zakopane III 59.5   39.4
66 Marcin Galica KS Evenement Zakopane III 56.0   37.3
67 Patryk Bednarz KS Chochołów II 53.5   35.1
68 Piotr Kocur SSR LZS Sokół Szczyrk II     0.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 130
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 130
dzisiaj
15:19
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed 2. konkursem, HS 130
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
15:51
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 1
dzisiaj
17:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:10
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 2
dzisiaj
17:35
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po 2. konkursie, HS 130
dzisiaj
18:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich