Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
26.12.2003 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 130.5 131.5 272.6
2 Wojciech Tajner Polska 126.0 124.0 250.0
3 Mateusz Rutkowski Polska 122.0 126.0 244.9
4 Tomisław Tajner Polska 124.5 121.0 238.9
5 Krystian Długopolski Polska 123.5 120.0 237.3
6 Dawid Kowal Polska 121.0 122.0 235.4
7 Martin Mesik Słowacja 123.5 120.5 232.2
8 Robert Mateja Polska 120.0 121.0 230.3
9 Wojciech Skupień Polska 120.5 121.0 227.7
10 Tomasz Pochwała Polska 121.0 117.5 223.8
11 Grzegorz Śliwka Polska 118.5 120.0 222.3
12 Marcin Bachleda Polska 119.0 121.0 221.5
13 Kamil Stoch Polska 116.0 120.5 220.7
14 Rafał Śliż Polska 118.5 116.5 217.0
15 Krzysztof Styrczula Polska 116.0 115.5 209.7
16 Wojciech Topór Polska 114.5 114.0 198.3
17 Wojciech Pawlusiak Polska 109.0 113.5 192.0
18 Michal Psenko Słowacja 104.0 113.0 180.6
19 Przemysław Wyrwa Polska 108.5 109.0 180.0
20 Oleksandr Lazarovych Ukraina 107.0 109.0 173.8
21 Grzegorz Sobczyk Polska 109.5 104.5 173.2
22 Mateusz Wantulok Polska 109.5 105.5 173.0
23 Stefan Hula Polska 103.5 109.5 171.9
24 Sławomir Hankus Polska 105.0 106.0 163.3
25 Paweł Urbański Polska 110.5 100.5 160.8
26 Piotr Chowaniec Polska 106.5 102.5 160.2
27 Volodymyr Boshchuk Ukraina 102.5 101.0 150.8
28 Matus Michalak Słowacja 100.0 98.5 137.8
29 Robert Staszel Polska 99.0 94.5 128.3
30 Maciej Maciusiak Polska 105.0 101.0 74.8
31 Marcin Mąka Polska 99.0   69.7
32 Igor Boychuk Ukraina 98.0   68.9
33 Andrzej Dorula Polska 98.0   67.9
34 Stanisław Świder Polska 97.5   67.5
35 Janusz Zygmuntowicz Polska 98.5   66.3
36 Wojciech Cieślar Polska 98.0   65.9
37 Bartłomiej Nikiel Polska 94.5   61.1
38 Fabian Malik Polska 95.5   60.4
  Grzegorz Zapotoczny Polska 95.5   60.4
40 Marcin Sitarz Polska 94.5   60.1
41 Sebastian Toczek Polska 94.5   59.1
42 Michał Żołnierczyk Polska 95.0   58.5
43 Marek Michniak Polska 93.5   57.8
44 Daniel Bachleda Polska 94.5   57.1
45 Andrei Balazs Rumunia 94.5   56.6
46 Piotr Żyła Polska 92.5   53.5
47 Józef Zygmuntowicz Polska 90.0   49.5
48 Adam Gała Polska 89.5   47.1
49 Grzegorz Podżorski Polska 88.5   45.8
50 Ciprian Ionita Rumunia 87.0   45.6
51 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 86.5   39.2
52 Ryszard Luberda Polska 84.5   36.6
  Sławomir Bobak Polska 84.5   36.6
54 Szymon Badura Polska 84.5   35.6
55 Robert Dziurkiewicz Polska 83.5   34.3
56 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 82.0   31.6
57 Andrzej Kos Polska 80.5   28.9
58 Jan Mąka Polska 76.5   21.2
59 Andrzej Zarycki Polska 72.0   12.1
60 Andrzej Pawlak Polska 70.0   9.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:59
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:53
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich