Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
25
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
24.07.2010 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 966.5
2 KS Wisła Ustronianka I Polska 887.5
3 TS Wisła Zakopane I Polska 846.5
4 AZS Zakopane II Polska 764.0
5 TS Wisła Zakopane II Polska 708.0
6 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 706.5
7 KS Wisła Ustronianka II Polska 699.5
8 KS Wisła Ustronianka III Polska 629.5
9 AZS AWF Katowice Polska 334.5
10 LKS Klimczok Bystra I Polska 319.0
11 TS Wisła Zakopane III Polska 271.5
12 SSR LZS Sokół Szczyrk II Polska 271.0
13 AZS Zakopane IV Polska 250.0
14 AZS Zakopane III Polska 231.5
15 LKS Klimczok Bystra II Polska 164.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch AZS Zakopane I 108.0 101.0 262.0
2 Adam Małysz KS Wisła Ustronianka I 99.0 103.0 257.0
3 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 103.0 95.0 246.5
4 Maciej Kot AZS Zakopane I 99.0 98.5 245.0
5 Marcin Bachleda TS Wisła Zakopane I 101.5 92.5 236.0
6 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 94.5 98.0 233.0
7 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka I 109.0 86.0 228.0
8 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 98.5 91.5 227.5
9 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 97.5 90.5 222.5
10 Grzegorz Miętus AZS Zakopane II 90.0 96.0 218.5
11 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 94.0 89.5 213.0
12 Dawid Kowal AZS Zakopane II 95.0 88.5 212.5
13 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 95.0 84.5 204.0
14 Paweł Słowiok KS Wisła Ustronianka II 90.5 88.0 201.0
15 Jakub Kot AZS Zakopane II 88.5 88.0 196.0
16 W. G±sienica-Kotelnicki TS Wisła Zakopane II 84.5 87.5 187.0
17 Kamil Skrobot TS Wisła Zakopane II 86.0 85.5 185.0
18 Adam Cie¶lar KS Wisła Ustronianka III 90.5 78.5 180.5
19 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka I 85.0 84.0 180.0
20 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 80.0 88.5 179.0
21 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane II 86.5 81.5 177.5
22 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka II 90.0 78.0 173.5
23 Szczepan Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 87.0 77.5 169.5
  Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 84.5 79.5 169.5
25 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka III 83.5 82.0 168.0
26 Mateusz Cie¶lar KS Wisła Ustronianka II 84.5 77.0 163.5
27 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka II 81.5 81.0 161.5
28 Kacper Skrobot TS Wisła Zakopane II 81.0 78.0 158.5
29 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka III 76.5 79.5 150.5
30 Wojciech Marusarz AZS Zakopane II 77.5 72.5 137.0
31 Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk I 78.5 70.0 134.5
32 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka III 78.0 68.5 130.5
33 Rafał ¦liż AZS AWF Katowice 90.5   103.5
34 Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 88.5   99.5
35 Andrzej G±sienica TS Wisła Zakopane III 83.5   87.0
36 Jędrzej ¦cisłowicz LKS Klimczok Bystra I 82.0   84.5
37 Michał Pyclik SSR LZS Sokół Szczyrk II 81.5   82.5
38 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 81.0   82.0
39 Jan Ciapała AZS AWF Katowice 80.5   81.0
40 Rafał Polinkiewicz TS Wisła Zakopane III 80.5   79.5
41 Konrad Turczak SSR LZS Sokół Szczyrk II 79.0   77.5
42 Andrzej Szlembarski AZS Zakopane III 78.5   76.5
43 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 75.5   69.0
44 Mateusz Mniszak AZS Zakopane IV 75.0   68.0
  Fabian Malik AZS AWF Katowice 75.0   68.0
46 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk II 74.5   67.0
47 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 74.0   66.0
48 Piotr Szczepaniak-Krupowski AZS Zakopane IV 73.0   63.5
  Kamil Gałysa AZS Zakopane IV 73.0   63.5
50 Marcin Miętus AZS Zakopane III 70.0   57.0
51 Sebastian Okas TS Wisła Zakopane III 69.0   56.0
52 Marcin Kulig AZS Zakopane IV 70.0   55.0
53 Krzysztof Leja AZS Zakopane III 67.0   51.0
54 Marcin Dziadoń TS Wisła Zakopane III 67.5   49.0
55 Bartosz G±sienica-Laskowy AZS Zakopane III 66.5   47.0
56 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra II 65.0   46.5
57 Karol Adamus SSR LZS Sokół Szczyrk II 65.5   44.0
58 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra II 63.5   43.0
59 Piotr ¦wierczek LKS Klimczok Bystra II 60.5   37.5
60 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra II 62.5   37.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
dzisiaj
17:00
Eurosport
Player
. - SKOKI NARCIARSKIE: Mistrzostwa ¶wiata
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:20
Eurosport
Player
. - SKOKI NARCIARSKIE: Mistrzostwa ¶wiata
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
06:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich