Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
24.07.2010 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 966.5
2 KS Wisła Ustronianka I Polska 887.5
3 TS Wisła Zakopane I Polska 846.5
4 AZS Zakopane II Polska 764.0
5 TS Wisła Zakopane II Polska 708.0
6 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 706.5
7 KS Wisła Ustronianka II Polska 699.5
8 KS Wisła Ustronianka III Polska 629.5
9 AZS AWF Katowice Polska 334.5
10 LKS Klimczok Bystra I Polska 319.0
11 TS Wisła Zakopane III Polska 271.5
12 SSR LZS Sokół Szczyrk II Polska 271.0
13 AZS Zakopane IV Polska 250.0
14 AZS Zakopane III Polska 231.5
15 LKS Klimczok Bystra II Polska 164.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch AZS Zakopane I 108.0 101.0 262.0
2 Adam Małysz KS Wisła Ustronianka I 99.0 103.0 257.0
3 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 103.0 95.0 246.5
4 Maciej Kot AZS Zakopane I 99.0 98.5 245.0
5 Marcin Bachleda TS Wisła Zakopane I 101.5 92.5 236.0
6 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 94.5 98.0 233.0
7 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka I 109.0 86.0 228.0
8 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 98.5 91.5 227.5
9 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 97.5 90.5 222.5
10 Grzegorz Miętus AZS Zakopane II 90.0 96.0 218.5
11 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 94.0 89.5 213.0
12 Dawid Kowal AZS Zakopane II 95.0 88.5 212.5
13 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 95.0 84.5 204.0
14 Paweł Słowiok KS Wisła Ustronianka II 90.5 88.0 201.0
15 Jakub Kot AZS Zakopane II 88.5 88.0 196.0
16 W. Gąsienica-Kotelnicki TS Wisła Zakopane II 84.5 87.5 187.0
17 Kamil Skrobot TS Wisła Zakopane II 86.0 85.5 185.0
18 Adam Cieślar KS Wisła Ustronianka III 90.5 78.5 180.5
19 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka I 85.0 84.0 180.0
20 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 80.0 88.5 179.0
21 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane II 86.5 81.5 177.5
22 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka II 90.0 78.0 173.5
23 Szczepan Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 87.0 77.5 169.5
  Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 84.5 79.5 169.5
25 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka III 83.5 82.0 168.0
26 Mateusz Cieślar KS Wisła Ustronianka II 84.5 77.0 163.5
27 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka II 81.5 81.0 161.5
28 Kacper Skrobot TS Wisła Zakopane II 81.0 78.0 158.5
29 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka III 76.5 79.5 150.5
30 Wojciech Marusarz AZS Zakopane II 77.5 72.5 137.0
31 Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk I 78.5 70.0 134.5
32 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka III 78.0 68.5 130.5
33 Rafał Śliż AZS AWF Katowice 90.5   103.5
34 Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 88.5   99.5
35 Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane III 83.5   87.0
36 Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra I 82.0   84.5
37 Michał Pyclik SSR LZS Sokół Szczyrk II 81.5   82.5
38 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 81.0   82.0
39 Jan Ciapała AZS AWF Katowice 80.5   81.0
40 Rafał Polinkiewicz TS Wisła Zakopane III 80.5   79.5
41 Konrad Turczak SSR LZS Sokół Szczyrk II 79.0   77.5
42 Andrzej Szlembarski AZS Zakopane III 78.5   76.5
43 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 75.5   69.0
44 Mateusz Mniszak AZS Zakopane IV 75.0   68.0
  Fabian Malik AZS AWF Katowice 75.0   68.0
46 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk II 74.5   67.0
47 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra I 74.0   66.0
48 Piotr Szczepaniak-Krupowski AZS Zakopane IV 73.0   63.5
  Kamil Gałysa AZS Zakopane IV 73.0   63.5
50 Marcin Miętus AZS Zakopane III 70.0   57.0
51 Sebastian Okas TS Wisła Zakopane III 69.0   56.0
52 Marcin Kulig AZS Zakopane IV 70.0   55.0
53 Krzysztof Leja AZS Zakopane III 67.0   51.0
54 Marcin Dziadoń TS Wisła Zakopane III 67.5   49.0
55 Bartosz Gąsienica-Laskowy AZS Zakopane III 66.5   47.0
56 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra II 65.0   46.5
57 Karol Adamus SSR LZS Sokół Szczyrk II 65.5   44.0
58 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra II 63.5   43.0
59 Piotr Świerczek LKS Klimczok Bystra II 60.5   37.5
60 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra II 62.5   37.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich