Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
08.09.2013 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Ziobro Polska 128.5 130.0 263.8
2 Maciej Kot Polska 125.0 129.5 256.1
3 Dawid Kubacki Polska 125.5 126.5 252.6
4 Klemens Murańka Polska 126.5 126.5 252.4
5 Kamil Stoch Polska 128.5 122.0 249.4
6 Piotr Żyła Polska 128.0 123.0 249.3
7 Bartłomiej Kłusek Polska 126.5 120.0 241.2
8 Grzegorz Miętus Polska 123.5 122.5 239.3
9 Krzysztof Miętus Polska 119.5 126.5 237.8
10 Stefan Hula Polska 119.5 123.5 233.4
11 Krzysztof Biegun Polska 121.0 121.0 231.6
12 Aleksander Zniszczoł Polska 115.0 125.0 226.5
13 Przemysław Kantyka Polska 126.0 114.0 226.0
14 Krzysztof Leja Polska 124.5 116.0 225.9
15 Stanisław Biela Polska 118.5 121.5 225.5
16 Jakub Kot Polska 117.5 121.5 224.2
17 Artur Kukuła Polska 122.0 116.5 223.3
18 Jakub Wolny Polska 122.5 115.5 222.9
19 Andrzej Zapotoczny Polska 118.0 119.0 219.1
20 Rafał Śliż Polska 124.5 111.5 216.8
21 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 117.0 117.0 212.2
22 Łukasz Rutkowski Polska 117.0 113.0 204.0
23 Adam Ruda Polska 121.5 107.5 203.2
24 Szymon Szostok Polska 113.5 108.5 189.1
25 Mateusz Kojzar Polska 114.5 106.0 183.9
26 Mateusz Wantulok Polska 110.0 104.0 173.2
27 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 111.5 102.0 172.8
28 Dawid Kanik Polska 107.0 106.5 171.3
29 Paweł Słowiok Polska 108.5 103.5 169.6
30 Sebastian Hebel Polska 109.0 102.5 166.7
31 Szczepan Kupczak Polska 106.0   85.3
32 Konrad Janota Polska 106.0   84.8
33 Stanisław Świder Polska 105.5   83.4
34 Andryi Kalinchuk Ukraina 105.5   82.4
35 Kacper Kupczak Polska 105.0   82.0
  Jakub Przybyła Polska 105.0   82.0
37 Łukasz Podżorski Polska 104.5   81.1
38 Michał Milczanowski Polska 104.0   80.7
39 Volodymyr Veredyuk Ukraina 100.5   72.9
40 Paweł Gut Polska 100.0   72.0
41 Krystian Karpiel Polska 95.0   62.5
42 Dawid Jarząbek Polska 95.0   62.0
43 Michał Pytel Polska 94.0   59.2
  Krystian Gryczuk Polska 94.0   59.2
45 Wojciech Marusarz Polska 93.5   58.3
46 Jan Łowisz Polska 91.0   54.3
47 Marcin Miętus Polska 90.5   52.9
48 Andrii Klymchuk Ukraina 91.5   51.7
49 Kacper Konior Polska 90.0   51.0
  Stepan Pasichnyk Ukraina 90.0   51.0
  Paweł Murzyn Polska 90.0   51.0
  Marcin Budz Polska 90.0   51.0
53 Paweł Wąsek Polska 89.0   50.2
54 Jakub Jurosz Polska 88.0   47.4
55 Michał Gut-Chowaniec Polska 86.0   43.8
56 Łukasz Bukowski Polska 85.0   40.0
57 Daniel Mąka Polska 85.0   39.5
58 Paweł Chyc Polska 85.0   39.0
59 Krystian Kołodziej Polska 84.0   38.7
60 Tymoteusz Urbaś Polska 83.0   37.9
61 Dawid Osiński Polska 82.0   34.6
62 Paweł Twardosz Polska 82.0   33.1
63 Mateusz Staszel Polska 78.0   24.9
64 Bartosz Czyż Polska 75.0   21.0
65 Paweł Słodyczka Polska 70.0   0.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:59
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:59
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:23
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:54
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich