TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
10.10.2009 - Zakopane (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 88.5 88.5 246.0
2 Łukasz Rutkowski Polska 86.5 83.0 228.0
3 Kamil Stoch Polska 83.5 86.5 227.0
4 Stefan Hula Polska 83.5 84.0 225.0
5 Piotr Żyła Polska 82.5 85.0 223.5
6 Andrzej Zapotoczny Polska 84.0 83.5 222.5
7 Dawid Kubacki Polska 85.0 82.0 221.5
8 Marcin Bachleda Polska 84.5 81.0 219.0
  Grzegorz Miętus Polska 83.5 82.0 219.0
10 Rafał ¦liż Polska 84.5 81.5 218.5
11 Krzysztof Miętus Polska 82.5 81.0 214.0
  Paweł Słowiok Polska 81.5 82.0 214.0
13 Dawid Kowal Polska 82.5 79.5 210.5
14 Maciej Kot Polska 81.0 81.0 209.5
15 Tomasz Pochwała Polska 80.5 80.5 208.0
16 Adam Cie¶lar Polska 80.0 80.5 205.5
17 Jakub Kot Polska 78.5 82.5 205.0
18 Jan Ziobro Polska 78.5 81.0 202.5
19 Kamil Kowal Polska 78.5 80.0 202.0
20 Tomisław Tajner Polska 79.0 79.5 201.0
21 Tomas Zmoray Słowacja 78.0 79.0 197.0
22 Klemens Murańka Polska 78.0 78.5 196.0
23 Tomasz Byrt Polska 78.0 77.0 192.0
24 Mateusz Wantulok Polska 73.5 80.0 188.5
25 Marcin M±ka Polska 74.0 78.0 184.5
26 Rafał Polinkiewicz Polska 77.0 74.5 183.5
27 Aleksander Zniszczoł Polska 76.0 75.0 182.0
28 Mateusz Cie¶lar Polska 74.0 74.0 175.0
29 Kamil Skrobot Polska 74.5 73.0 172.0
30 Denis Sindler Słowacja 73.0 71.5 168.0
31 Artur Kukuła Polska 72.5   84.5
32 Kacper Skrobot Polska 72.0   83.5
  Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 72.0   83.5
34 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 71.5   82.5
  Vladimir Rosko Słowacja 71.5   82.5
36 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 71.5   82.0
37 Dawid Kanik Polska 71.0   81.0
  Fabian Malik Polska 71.0   81.0
39 Andrzej G±sienica Polska 70.0   78.5
40 Bartłomiej Kłusek Polska 69.5   78.0
41 Maksim Anisimov Białoru¶ 69.0   77.0
42 Jakub Przybyła Polska 68.5   75.0
43 Jan Ciapała Polska 67.5   73.0
44 Michał Pyclik Polska 67.0   72.5
45 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 66.5   71.0
46 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 66.5   70.5
47 Matus Mistrik Słowacja 65.5   69.5
48 Szczepan Kupczak Polska 65.5   69.0
49 Sebastian Toczek Polska 66.5   68.5
50 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 65.0   68.0
51 Kamil Byrt Polska 65.0   67.5
52 Szymon Szostok Polska 64.5   67.0
53 Wojciech Dudek Polska 64.5   65.5
54 Mateusz Kojzar Polska 64.0   65.0
55 Konrad Turczak Polska 63.5   63.5
56 Andrzej Szlembarski Polska 64.0   63.0
57 Patrik Lichy Słowacja 64.0   62.5
58 Piotr Czyż Polska 63.0   62.0
59 Krzysztof Biegun Polska 62.0   61.5
60 Michał Podżorski Polska 62.0   61.0
61 Daniel Wota Polska 62.0   60.5
62 Mateusz Mniszak Polska 61.5   59.5
  Wojciech Marusarz Polska 61.5   59.5
64 Piotr ¦wierczek Polska 60.5   58.0
  Stanisław Biela Polska 62.0   58.0
66 Robert Dziurkiewicz Polska 60.5   57.5
  Krzysztof Leja Polska 60.0   57.5
68 Alaksey Baldzin Białoru¶ 59.0   54.5
  Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 59.0   54.5
70 Piotr Lassak Polska 58.0   52.0
71 Jakub Wolny Polska 59.0   51.5
72 Piotr Wójcik Polska 57.5   50.0
  Marcin Miętus Polska 57.0   50.0
74 Wojciech F±ferko Polska 56.5   48.0
75 Konrad Janota Polska 56.0   44.0
76 Artisom Diadula Białoru¶ 53.0   40.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »