Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
28.10.2021 - Zakopane (Polska) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła Polska 103.5 106.0 279.2
2 Klemens Murańka Polska 102.0 104.0 271.7
3 Dawid Kubacki Polska 100.0 104.0 268.2
  Tomasz Pilch Polska 98.0 106.5 268.2
5 Jakub Wolny Polska 99.5 103.5 265.2
6 Jan Habdas Polska 106.5 103.5 264.5
7 Kamil Stoch Polska 100.0 101.5 262.7
8 Stefan Hula Polska 100.0 101.5 261.7
9 Maciej Kot Polska 97.0 102.5 255.7
10 Klemens Joniak Polska 104.0 99.0 254.5
11 Paweł Wąsek Polska 97.0 99.5 250.2
12 Patrik Vitez Słowenia 102.0 99.5 250.0
13 Aleksander Zniszczoł Polska 92.0 103.5 245.7
14 Szymon Zapotoczny Polska 102.5 95.5 243.5
15 Andrzej Stękała Polska 92.5 100.5 242.7
16 Marcin Wróbel Polska 99.5 99.0 241.0
17 Kacper Juroszek Polska 89.0 103.0 238.7
18 Arkadiusz Jojko Polska 97.5 98.0 238.0
19 Kacper Tomasiak Polska 97.5 95.5 233.0
20 Adam Niżnik Polska 93.0 97.5 227.0
21 Jarosław Krzak Polska 91.0 92.0 217.2
22 Krzysztof Leja Polska 90.5 91.5 216.7
23 Stanisław Ciszek Polska 92.0 93.5 215.0
24 Mateusz Gruszka Polska 88.0 94.0 214.7
25 Szymon Jojko Polska 93.0 92.0 214.5
26 Krzysztof Kieta Polska 90.0 94.0 211.0
27 Karol Niemczyk Polska 89.5 89.5 200.0
28 Łukasz Łukaszczyk Polska 89.0 86.0 189.5
29 Stanisław Majerczyk Polska 89.5 84.5 189.0
30 Jan Galica Polska 88.5 84.0 185.0
31 Robert Ryś Polska 88.0   96.5
32 Jakub Wisełka Polska 85.0   88.5
33 Wiktor Szozda Polska 83.5   86.5
34 Dawid Jarząbek Polska 83.0   85.0
35 Mateusz Chraścina Polska 83.0   84.0
36 Filip Gluza Polska 81.0   80.0
37 Klemens Staszel Polska 77.5   72.5
38 Wiktor Pękala Polska 76.0   69.0
39 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 75.0   67.0
  Dawid Stasiak Polska 75.5   67.0
41 Michał Martynek Polska 75.0   66.5
42 Mikołaj Serwatowicz Polska 74.5   63.0
43 Mateusz Król Polska 72.5   62.0
44 Wojciech Troszok Polska 73.0   61.5
45 Damian Lasota Polska 70.5   57.5
46 Paweł Szyndlar Polska 70.0   56.5
  Wiktor Fickowski Polska 70.0   56.5
48 Maciej Staszewski Polska 70.0   53.5
49 Gabriel Kukuczka Polska 68.5   51.0
50 Mateusz Michniak Polska 67.0   46.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich