Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
29.09.2002 - Zakopane (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marcin Bachleda Polska 86.0 92.5 244.0
2 Wojciech Skupień Polska 85.0 90.0 242.0
3 Tomasz Pochwała Polska 84.0 88.0 237.5
4 Łukasz Kruczek Polska 84.0 87.5 235.5
5 Krystian Długopolski Polska 82.0 88.0 231.5
6 Rafał Śliż Polska 83.5 85.5 229.5
7 Robert Mateja Polska 80.5 85.5 228.5
8 Tomisław Tajner Polska 79.0 86.0 219.0
9 Grzegorz Sobczyk Polska 81.0 84.0 217.5
10 Grzegorz Śliwka Polska 79.5 84.0 215.5
11 Martin Mesik Słowacja 81.0 83.5 214.5
12 Paweł Kruczek Polska 78.5 81.0 206.0
13 Andrzej Galica Polska 77.0 81.0 202.5
14 Ratislav Lesko Słowacja 77.0 76.0 191.0
15 Jan Ciapała Polska 75.5 76.0 187.0
16 Vladimir Rosko Słowacja 75.5 74.0 180.5
  Dusan Orsula Słowacja 75.5 76.0 180.5
18 Paweł Urbański Polska 73.5 74.5 180.0
19 Maciej Maciusiak Polska 72.5 75.5 179.5
20 Volodymyr Boshchuk Ukraina 75.0 72.0 174.5
21 Peter Dica Słowacja 74.0 71.5 173.5
22 Marcin Mąka Polska 78.0 69.0 171.5
23 Kamil Stoch Polska 70.5 70.5 165.5
24 Rafał Kuchta Polska 70.5 71.5 165.0
25 Marcin Sitarz Polska 71.0 70.0 163.5
26 Wojciech Tajner Polska 78.5 64.0 162.0
27 Daniel Bachleda Polska 73.0 66.5 161.0
28 Filip Kafka Słowacja 71.5 70.5 159.0
29 Dawid Kowal Polska 69.5 65.0 146.5
30 Michal Psenko Słowacja 74.5   90.0
31 Mariusz Gomola Polska 70.0   79.5
32 Matus Michalak Słowacja 69.0   78.5
33 Piotr Żyła Polska 68.5   78.0
34 Igor Boychuk Ukraina 69.0   77.5
  Sebastian Toczek Polska 69.5   77.5
36 Krzysztof Styrczula Polska 67.5   76.0
37 Wojciech Janik Polska 67.5   74.0
38 Michał Żołnierczyk Polska 66.5   72.0
  Peter Schlank Słowacja 66.5   72.0
40 Mateusz Rutkowski Polska 66.0   71.5
41 Wojciech Pawlusiak Polska 67.0   71.0
42 Grzegorz Zapotoczny Polska 66.0   70.5
43 Stefan Hula Polska 64.0   67.5
44 Józef Zygmuntowicz Polska 65.5   67.0
45 Daniel Hankus Polska 64.0   66.0
46 Szymon Badura Polska 63.0   64.5
47 Jan Mąka Polska 62.5   64.0
48 Fabian Malik Polska 62.5   63.0
49 Janusz Zygmuntowicz Polska 64.0   61.5
50 Andrzej Dorula Polska 62.5   59.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich