Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
29.09.2002 - Zakopane (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marcin Bachleda Polska 86.0 92.5 244.0
2 Wojciech Skupień Polska 85.0 90.0 242.0
3 Tomasz Pochwała Polska 84.0 88.0 237.5
4 Łukasz Kruczek Polska 84.0 87.5 235.5
5 Krystian Długopolski Polska 82.0 88.0 231.5
6 Rafał Śliż Polska 83.5 85.5 229.5
7 Robert Mateja Polska 80.5 85.5 228.5
8 Tomisław Tajner Polska 79.0 86.0 219.0
9 Grzegorz Sobczyk Polska 81.0 84.0 217.5
10 Grzegorz Śliwka Polska 79.5 84.0 215.5
11 Martin Mesik Słowacja 81.0 83.5 214.5
12 Paweł Kruczek Polska 78.5 81.0 206.0
13 Andrzej Galica Polska 77.0 81.0 202.5
14 Ratislav Lesko Słowacja 77.0 76.0 191.0
15 Jan Ciapała Polska 75.5 76.0 187.0
16 Vladimir Rosko Słowacja 75.5 74.0 180.5
  Dusan Orsula Słowacja 75.5 76.0 180.5
18 Paweł Urbański Polska 73.5 74.5 180.0
19 Maciej Maciusiak Polska 72.5 75.5 179.5
20 Volodymyr Boshchuk Ukraina 75.0 72.0 174.5
21 Peter Dica Słowacja 74.0 71.5 173.5
22 Marcin Mąka Polska 78.0 69.0 171.5
23 Kamil Stoch Polska 70.5 70.5 165.5
24 Rafał Kuchta Polska 70.5 71.5 165.0
25 Marcin Sitarz Polska 71.0 70.0 163.5
26 Wojciech Tajner Polska 78.5 64.0 162.0
27 Daniel Bachleda Polska 73.0 66.5 161.0
28 Filip Kafka Słowacja 71.5 70.5 159.0
29 Dawid Kowal Polska 69.5 65.0 146.5
30 Michal Psenko Słowacja 74.5   90.0
31 Mariusz Gomola Polska 70.0   79.5
32 Matus Michalak Słowacja 69.0   78.5
33 Piotr Żyła Polska 68.5   78.0
34 Igor Boychuk Ukraina 69.0   77.5
  Sebastian Toczek Polska 69.5   77.5
36 Krzysztof Styrczula Polska 67.5   76.0
37 Wojciech Janik Polska 67.5   74.0
38 Michał Żołnierczyk Polska 66.5   72.0
  Peter Schlank Słowacja 66.5   72.0
40 Mateusz Rutkowski Polska 66.0   71.5
41 Wojciech Pawlusiak Polska 67.0   71.0
42 Grzegorz Zapotoczny Polska 66.0   70.5
43 Stefan Hula Polska 64.0   67.5
44 Józef Zygmuntowicz Polska 65.5   67.0
45 Daniel Hankus Polska 64.0   66.0
46 Szymon Badura Polska 63.0   64.5
47 Jan Mąka Polska 62.5   64.0
48 Fabian Malik Polska 62.5   63.0
49 Janusz Zygmuntowicz Polska 64.0   61.5
50 Andrzej Dorula Polska 62.5   59.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
14:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich