Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
18.02.2011 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 TS Wisła Zakopane I Polska 979.3
2 KS Wisła Ustronianka I Polska 960.0
3 AZS Zakopane I Polska 953.0
4 TS Wisła Zakopane II Polska 856.5
5 AZS Zakopane II Polska 854.0
6 KS Wisła Ustronianka II Polska 800.5
7 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 783.5
8 LKS Klimczok Bystra I Polska 721.0
9 SSR LZS Sokół Szczyrk II Polska 421.0
10 LKS Klimczok Bystra II Polska 419.0
11 AZS AWF Katowice Polska 390.0
12 AZS Zakopane III Polska 372.5
13 TS Wisła Zakopane III Polska 336.5
14 AZS Zakopane IV Polska 327.5
15 KS Wisła Ustronianka III Polska 250.0
16 KS Wisła Ustronianka IV Polska 6.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 105.0 103.0 264.0
2 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 103.5 100.0 259.5
3 Maciej Kot AZS Zakopane I 105.5 97.5 256.5
4 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra I 104.0 96.5 250.5
5 Marcin Bachleda TS Wisła Zakopane I 100.5 101.0 250.0
6 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka I 99.5 100.0 249.0
7 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 100.0 98.5 245.5
8 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 99.0 100.5 243.3
9 Adam Cieślar KS Wisła Ustronianka I 96.5 100.0 241.5
10 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 100.0 95.5 240.5
11 Grzegorz Miętus AZS Zakopane I 96.0 97.0 234.0
12 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 96.5 96.0 233.0
13 Krzysztof Leja AZS Zakopane II 95.0 96.5 231.0
14 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 96.5 94.5 229.5
15 W. Gąsienica-Kotelnicki TS Wisła Zakopane II 97.5 92.0 225.0
  Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane II 93.5 97.0 225.0
17 Jakub Kot AZS Zakopane II 94.5 93.0 223.0
18 Dawid Kowal AZS Zakopane II 94.0 89.5 212.0
19 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk I 90.5 93.0 211.5
20 Szczepan Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 94.5 89.0 210.5
21 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka II 92.5 90.0 210.0
  Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane II 91.0 91.5 210.0
23 Paweł Słowiok KS Wisła Ustronianka II 93.5 89.0 209.5
24 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka I 93.5 87.5 205.5
25 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka II 87.5 94.0 205.0
26 Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra I 91.0 87.5 199.5
27 Rafał Polinkiewicz TS Wisła Zakopane II 90.0 88.0 196.5
28 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk II 89.0 86.0 190.5
29 Andrzej Szlembarski AZS Zakopane II 85.5 88.0 188.0
30 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra II 85.5 86.0 183.5
31 Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra I 87.5 82.5 178.5
32 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka II 85.0 83.5 176.0
33 Rafał Śliż AZS AWF Katowice 103.0   131.5
34 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka III 91.5   103.0
  Marcin Miętus AZS Zakopane III 91.0   103.0
36 Konrad Turczak SSR LZS Sokół Szczyrk I 90.5   102.0
37 Kacper Skrobot TS Wisła Zakopane III 89.5   100.0
38 Michał Pytel TS Wisła Zakopane III 88.5   98.0
  Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 88.5   98.0
40 Bartosz Gąsienica-Laskowy AZS Zakopane III 87.0   93.5
41 Piotr Szczepaniak-Krupowski AZS Zakopane IV 86.0   92.5
  Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra I 86.5   92.5
43 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka III 85.0   89.5
44 Andrzej Stękała AZS Zakopane III 84.5   88.5
  Michał Pyclik AZS AWF Katowice 84.5   88.5
46 Mateusz Cieślar KS Wisła Ustronianka III 84.0   87.5
  Kamil Gałysa AZS Zakopane III 84.0   87.5
  Artur Łokaj SSR LZS Sokół Szczyrk II 84.0   87.5
49 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra II 82.0   82.0
  Piotr Świerczek LKS Klimczok Bystra II 82.0   82.0
51 Mateusz Mniszak AZS Zakopane IV 81.0   80.0
52 Wojciech Marusarz AZS Zakopane IV 80.5   79.0
53 Daniel Wota AZS Zakopane IV 79.5   76.0
  Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk II 79.0   76.0
55 Paweł Murzyn TS Wisła Zakopane III 78.0   74.0
56 Karol Adamus AZS AWF Katowice 77.0   72.0
57 Wojciech Fąferko LKS Klimczok Bystra II 77.0   71.5
58 Kacper Kupczak SSR LZS Sokół Szczyrk II 75.0   67.0
59 Kamil Byrt KS Wisła Ustronianka IV 76.0   66.0
60 Piotr Byrski TS Wisła Zakopane III 74.0   64.5
61 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka IV 50.0   -30.0
  Antoni Juroszek KS Wisła Ustronianka IV 50.0   -30.0
  Michał Podżorski KS Wisła Ustronianka III 50.0   -30.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich