Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2000/2001
09.12.2000   Kuopio Finlandia K-120
10.12.2000   Kuopio Finlandia K-120
16.12.2000   Lahti Finlandia K-116
16.12.2000   Liberec Czechy K-120
17.12.2000   Lahti Finlandia K-116
17.12.2000   Liberec Czechy K-120
26.12.2000   St.Moritz Szwajcaria K-95
28.12.2000   Engelberg Szwajcaria K-120
02.01.2001   Innsbruck Austria K-108
04.01.2001   Bischofshofen Austria K-120
12.01.2001   Sapporo Japonia K-90
13.01.2001   Sapporo Japonia K-120
13.01.2001   Gallio Włochy K-90 druż.
14.01.2001   Gallio Włochy K-90
14.01.2001   Sapporo Japonia K-120
20.01.2001   Brotterode Niemcy K-98
21.01.2001   Brotterode Niemcy K-98
27.01.2001   Lauscha Niemcy K-92
28.01.2001   Lauscha Niemcy K-92
04.02.2001   Ramsau Austria K-90
09.02.2001   Schoenwald Niemcy K-84
10.02.2001   Westby USA K-106
10.02.2001   Titisee-Neustadt Niemcy K-120 druż.
11.02.2001   Westby USA K-106
11.02.2001   Titisee-Neustadt Niemcy K-120
17.02.2001   Iron Mountain USA K-120
17.02.2001   Planica Słowenia K-120
18.02.2001   Iron Mountain USA K-120
18.02.2001   Planica Słowenia K-120 druż.
24.02.2001   Chamonix Francja K-95
24.02.2001   Ishpeming USA K-90
25.02.2001   Chamonix Francja K-95
25.02.2001   Ishpeming USA K-90
03.03.2001   Zakopane Polska K-120
04.03.2001   Zakopane Polska K-120
09.03.2001   Vikersund Norwegia K-90
10.03.2001   Harrachov Czechy K-120
10.03.2001   Vikersund Norwegia K-90
11.03.2001   Harrachov Czechy K-90
13.03.2001   Vaaler Norwegia K-90
14.03.2001   Zao Japonia K-90
15.03.2001   Zao Japonia K-90
16.03.2001   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
17.03.2001   Oernskoeldsvik Szwecja K-90
18.03.2001   Hede Szwecja K-90
24.03.2001   Ruhpolding Niemcy K-120 druż.
25.03.2001   Ruhpolding Niemcy K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 929  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 758 -171
3 Lassi Huuskonen Finlandia 664 -265
4 Kai Bracht Niemcy 662 -267
5 Bernhard Metzler Austria 590 -339
6 Georg Späth Niemcy 583 -346
7 Tami Kiuru Finlandia 557 -372
8 Robert Kranjec Słowenia 549 -380
9 Manuel Fettner Austria 525 -404
10 Sota Okamura Japonia 518 -411
11 Stefan Kaiser Austria 511 -418
12 Morten Aagheim Norwegia 487 -442
13 Morten Solem Norwegia 473 -456
14 Roland Audenrieth Niemcy 444 -485
15 Michael Neumayer Niemcy 431 -498
16 Yukitaka Fukita Japonia 416 -513
17 Dennis Stoerl Niemcy 393 -536
18 Stefan Thurnbichler Austria 391 -538
19 Markus Eigentler Austria 387 -542
20 Martin Koch Austria 385 -544
21 Janne Ylijärvi Finlandia 376 -553
22 Toni Nieminen Finlandia 355 -574
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -598
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -620
25 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -622
26 Łukasz Kruczek Polska 301 -628
27 Pasi Ahonen Finlandia 298 -631
28 Frank Reichel Niemcy 291 -638
29 Daniel Forfang Norwegia 290 -639
30 Hiroki Yamada Japonia 289 -640
31 Naoki Yasuzaki Japonia 287 -642
32 Masayuki Sato Japonia 285 -644
33 Kazuki Nishishita Japonia 283 -646
34 Michal Dolezal Czechy 275 -654
35 Thomas Hörl Austria 260 -669
36 Jure Radelj Słowenia 257 -672
37 Jaroslav Sakala Czechy 227 -702
38 Tom Sandvold Norwegia 225 -704
39 Masahiko Harada Japonia 212 -717
40 Jakub Hlava Czechy 209 -720
41 Michael Möllinger Niemcy 203 -726
42 Ferdinand Bader Niemcy 193 -736
  Jinya Nishikata Japonia 193 -736
44 Andreas Baumgartner Austria 184 -745
45 Michael Wagner Niemcy 183 -746
46 Johannes Wenninger Austria 182 -747
  Sigurd Pettersen Norwegia 182 -747
48 Hans Petrat Niemcy 179 -750
49 Dirk Else Niemcy 176 -753
50 Anders Bardal Norwegia 172 -757
51 Arne Sneli Norwegia 170 -759
  Matej Uram Słowacja 170 -759
53 Hideharu Miyahira Japonia 169 -760
54 Kazuhiro Nakamura Japonia 168 -761
55 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -762
56 Florentin Durand Francja 163 -766
  Igor Medved Słowenia 163 -766
58 Jakub Janda Czechy 161 -768
59 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -769
60 Emil Westberg Szwecja 156 -773
61 Peter Zonta Słowenia 154 -775
62 Yukio Sakano Japonia 153 -776
63 Maximilian Mechler Niemcy 152 -777
64 Werner Kladler Austria 150 -779
  Simon Podrebersek Słowenia 150 -779
66 Florian Liegl Austria 148 -781
67 Primoz Peterka Słowenia 147 -782
68 Frode Haare Norwegia 142 -787
69 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 135 -794
70 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -796
71 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -804
72 Jon Anders Lund Norwegia 123 -806
73 Wilfried Eberharter Austria 120 -809
  Lasse Ottesen Norwegia 120 -809
75 Christof Duffner Niemcy 119 -810
  Jostein Smedbye Norwegia 119 -810
77 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -816
78 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -817
  Yuta Watase Japonia 112 -817
80 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -819
81 Edwin Schmutzler Austria 107 -822
82 Yusuke Kaneko Japonia 106 -823
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -823
84 Stefan Pieper Niemcy 105 -824
85 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -825
86 Christian Nagiller Austria 103 -826
87 Blaz Bilban Słowenia 101 -828
88 Adam Małysz Polska 100 -829
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -829
90 Lars Bystoel Norwegia 99 -830
91 David Andersen Norwegia 98 -831
92 Balthasar Schneider Austria 97 -832
93 Gerhard Hofer Austria 95 -834
94 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -835
95 Haavard Lie Norwegia 92 -837
96 Miha Rihtar Słowenia 88 -841
  Yuki Yasukawa Japonia 88 -841
98 Brendan Doran USA 87 -842
99 Thomas Lobben Norwegia 86 -843
  Bine Norcic Słowenia 86 -843
  Damjan Fras Słowenia 86 -843
102 Reinhard Eberl Austria 84 -845
  Yasunori Suzuki Japonia 84 -845
104 Gasper Cvetko Słowenia 82 -847
  Rolando Kaligaro Słowenia 82 -847
106 Homare Kishimoto Japonia 81 -848
107 Ingemar Mayr Holandia 80 -849
108 Jakub Jiroutek Czechy 78 -851
109 Jan Matura Czechy 75 -854
  Boy van Baarle Holandia 75 -854
111 Jörg Ritzerfeld Niemcy 72 -857
  Seou Choi Korea Pd. 72 -857
113 Jakub Suchacek Czechy 70 -859
114 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -860
  Takanobu Okabe Japonia 69 -860
116 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -861
117 Tomasz Pochwała Polska 67 -862
118 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -863
  Peter Kostial Słowacja 66 -863
120 Katsunari Kimoto Japonia 65 -864
  Shinichiro Saito Japonia 65 -864
122 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -866
123 Jiri Parma jr. Czechy 61 -868
124 Jure Bogataj Słowenia 60 -869
125 Takashi Sawara Japonia 59 -870
126 David Jirotka Czechy 58 -871
  Blaz Vrhovnik Słowenia 58 -871
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -871
129 Tomisław Tajner Polska 55 -874
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -874
131 Takayuki Obora Japonia 54 -875
  Marcin Bachleda Polska 54 -875
  Miroslav Formanek Słowacja 54 -875
134 Bastian Kaltenböck Austria 53 -876
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -876
136 Aril Carlsson Norwegia 51 -878
  Havard Brandtenborg Norwegia 51 -878
138 Marc Vogel Szwajcaria 50 -879
  Wojciech Skupień Polska 50 -879
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -879
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -879
  Marius Smariset Norwegia 50 -879
143 Fabian Ebenhoch Austria 49 -880
144 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -881
145 Simon Ammann Szwajcaria 46 -883
146 Teppei Takano Japonia 45 -884
  Aurelien Ducroz Francja 45 -884
148 Jan Vacula Czechy 44 -885
  Erling Enger Norwegia 44 -885
150 Grega Lang Słowenia 43 -886
151 Primoz Pikl Słowenia 42 -887
152 Robert Meglic Słowenia 41 -888
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -888
  Dusan Orsula Słowacja 41 -888
  Remi Santiago Francja 41 -888
156 Akira Higashi Japonia 40 -889
  Alan Alborn USA 40 -889
158 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -890
  Jaan Juris Estonia 39 -890
160 Hiroyuki Saito Japonia 36 -893
  Emmanuel Chedal Francja 36 -893
162 Johan Munters Szwecja 34 -895
  Stephan Hocke Niemcy 34 -895
164 Kazuya Nakagawa Japonia 33 -896
  Bard Naess Norwegia 33 -896
166 Martin Mesik Słowacja 32 -897
  Kentaro Shigematsu Japonia 32 -897
168 Pavel Fizek Czechy 31 -898
169 Krystian Długopolski Polska 30 -899
170 Clint Jones USA 29 -900
  Henning Stensrud Norwegia 29 -900
172 Daijiro Higuchi Japonia 28 -901
  Tor-Magne Johansen Norwegia 28 -901
174 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -902
175 Jens Deimel Niemcy 26 -903
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -903
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -903
  Shunsuke Watanabe Japonia 26 -903
179 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -904
180 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -905
181 Ryohei Nishimori Japonia 23 -906
  Yuta Kubo Japonia 23 -906
183 Frank Löffler Niemcy 22 -907
  Roman Kerov Rosja 22 -907
185 Jens Braennlund Szwecja 21 -908
  Uros Vrhovec Słowenia 21 -908
187 Rickard Froeier Szwecja 20 -909
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -909
189 Yoshikazu Norota Japonia 19 -910
  Ole Christen Enger Norwegia 19 -910
191 Shusaku Hosoyama Japonia 18 -911
  Mathias Hafele Austria 18 -911
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -911
194 Leif Frey Niemcy 17 -912
  Jernej Damjan Słowenia 17 -912
196 Bostjan Burger Słowenia 16 -913
  Daniel Bachleda Polska 16 -913
198 Stig Hommefoss Norwegia 15 -914
  Michael Fladenhofer Austria 15 -914
200 Sebastian Meusburger Austria 14 -915
  Rhys Hecox USA 14 -915
202 Taichi Higuchi Japonia 13 -916
  Frank Ludwig Niemcy 13 -916
204 Yuta Araseki Japonia 12 -917
  Martin Auer Niemcy 12 -917
  Tommy Schwall USA 12 -917
207 Takashi Mori Japonia 11 -918
  Jan Zelencik Słowacja 11 -918
209 Urban Franc Słowenia 10 -919
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -919
  Grzegorz Śliwka Polska 10 -919
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -919
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -919
214 Ryota Netsu Japonia 9 -920
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -920
  Yuki Koike Japonia 9 -920
  Marco Daescher Szwajcaria 9 -920
218 Shunji Ikeda Japonia 8 -921
  Gennadi Chizhov Rosja 8 -921
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -921
221 Anton Dorner Austria 7 -922
  David Lazzaroni Francja 7 -922
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -922
224 Pavel Stejfa Czechy 6 -923
  Alexander Korobov Kazachstan 6 -923
  Sho Sawada Japonia 6 -923
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -923
  Kjetil Moen Norwegia 6 -923
  Genki Nitta Japonia 6 -923
230 Rok Benkovic Słowenia 5 -924
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -924
  Pekka Salminen Finlandia 5 -924
233 Robert Mateja Polska 4 -925
  Ivan Kozlov Ukraina 4 -925
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -925
  Jiri Cerny Czechy 4 -925
237 Jim Denney jr USA 3 -926
  Jiri Malcik Czechy 3 -926
  Lauri Hakola Finlandia 3 -926
240 Koji Nakamura Japonia 2 -927
  Shingo Ueno Japonia 2 -927
242 Jeroen Nikkel Holandia 1 -928
  Markus Edlinger Austria 1 -928
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -928
  Borek Sedlak Czechy 1 -928
  Nicolas Marchandise Francja 1 -928
  Stian Kjensli Norwegia 1 -928
  Robert Heinrich Niemcy 1 -928
  Gerald Percht Austria 1 -928
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510
Wyniki konkursów
07.07.2000 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
08.07.2000 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
15.07.2000 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
29.07.2000 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
19.08.2000 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzcy: Toni Nieminen (Finlandia) / Morten Solem (Norwegia)
20.08.2000 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Jure Radelj (Słowenia)
26.08.2000 Winterberg Niemcy K-80
Zwycięzcy: Austria
27.08.2000 Winterberg Niemcy K-80
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
26.12.2000 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
02.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
04.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Veli-Matti Lindström (Finlandia)
12.01.2001 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
13.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
14.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
20.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
21.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
27.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
28.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Igor Medved (Słowenia)
04.02.2001 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Markus Eigentler (Austria)
09.02.2001 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
10.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
10.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
11.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
11.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
17.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
17.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sota Okamura (Japonia)
18.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Austria
18.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
24.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
24.02.2001 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
25.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
03.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
04.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
09.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
10.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzcy: Bernhard Metzler (Austria) / Yukitaka Fukita (Japonia)
10.03.2001 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
11.03.2001 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
13.03.2001 Vaaler Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
14.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
15.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
16.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Bernhard Metzler (Austria)
17.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
18.03.2001 Hede Szwecja K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich