TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 789  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 758 -31
3 Lassi Huuskonen Finlandia 577 -212
4 Bernhard Metzler Austria 558 -231
5 Tami Kiuru Finlandia 557 -232
6 Sota Okamura Japonia 518 -271
7 Georg Späth Niemcy 512 -277
8 Stefan Kaiser Austria 485 -304
9 Kai Bracht Niemcy 460 -329
10 Robert Kranjec Słowenia 458 -331
11 Morten Aagheim Norwegia 452 -337
12 Yukitaka Fukita Japonia 416 -373
13 Markus Eigentler Austria 387 -402
14 Manuel Fettner Austria 385 -404
15 Martin Koch Austria 361 -428
16 Michael Neumayer Niemcy 343 -446
17 Dennis Stoerl Niemcy 335 -454
18 Janne Ylijärvi Finlandia 332 -457
19 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -458
20 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -482
21 Morten Solem Norwegia 302 -487
22 Pasi Ahonen Finlandia 298 -491
23 Daniel Forfang Norwegia 290 -499
24 Naoki Yasuzaki Japonia 287 -502
25 Masayuki Sato Japonia 285 -504
26 Kazuki Nishishita Japonia 283 -506
27 Łukasz Kruczek Polska 270 -519
28 Michal Dolezal Czechy 246 -543
29 Tom Sandvold Norwegia 225 -564
30 Stefan Thurnbichler Austria 218 -571
31 Jaroslav Sakala Czechy 217 -572
32 Masahiko Harada Japonia 212 -577
33 Frank Reichel Niemcy 210 -579
34 Roland Audenrieth Niemcy 208 -581
35 Michael Möllinger Niemcy 203 -586
36 Ferdinand Bader Niemcy 194 -595
37 Jinya Nishikata Japonia 193 -596
38 Sigurd Pettersen Norwegia 183 -606
  Michael Wagner Niemcy 183 -606
40 Johannes Wenninger Austria 182 -607
41 Thomas Hörl Austria 176 -613
42 Arne Sneli Norwegia 170 -619
43 Hideharu Miyahira Japonia 169 -620
44 Anders Bardal Norwegia 165 -624
45 Florentin Durand Francja 164 -625
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 164 -625
47 Igor Medved Słowenia 163 -626
48 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -629
49 Andreas Baumgartner Austria 156 -633
  Emil Westberg Szwecja 156 -633
51 Yukio Sakano Japonia 153 -636
52 Simon Podrebersek Słowenia 150 -639
53 Florian Liegl Austria 148 -641
54 Primoz Peterka Słowenia 147 -642
55 Peter Zonta Słowenia 136 -653
56 Frode Haare Norwegia 134 -655
57 Maximilian Mechler Niemcy 131 -658
58 Jakub Hlava Czechy 129 -660
59 Werner Kladler Austria 128 -661
60 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -664
61 Ronny Hornschuh Niemcy 124 -665
62 Hans Petrat Niemcy 123 -666
  Jon Anders Lund Norwegia 123 -666
64 Dirk Else Niemcy 122 -667
  Matej Uram Słowacja 122 -667
66 Wilfried Eberharter Austria 120 -669
67 Jostein Smeby Norwegia 119 -670
68 Christof Duffner Niemcy 114 -675
69 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -676
70 Yuta Watase Japonia 112 -677
71 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -679
72 Edwin Schmutzler Austria 107 -682
  Marco Steinauer Szwajcaria 107 -682
74 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -683
  Yusuke Kaneko Japonia 106 -683
76 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -685
77 Blaz Bilban Słowenia 101 -688
78 Toni Nieminen Finlandia 100 -689
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -689
  Trond-Arild Evensen Norwegia 100 -689
  Kazuhiro Nakamura Japonia 100 -689
82 Lars Bystoel Norwegia 99 -690
83 Balthasar Schneider Austria 97 -692
84 Gerhard Hofer Austria 95 -694
85 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -695
86 Havard Lie Norwegia 89 -700
87 Yuki Yasukawa Japonia 88 -701
88 Brendan Doran USA 87 -702
89 Reinhard Eberl Austria 84 -705
  Yasunori Suzuki Japonia 84 -705
91 Gasper Cvetko Słowenia 82 -707
92 Ingemar Mayr Holandia 80 -709
93 Boy van Baarle Holandia 75 -714
  Jan Matura Czechy 75 -714
95 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 74 -715
96 Jörg Ritzerfeld Niemcy 72 -717
  Seou Choi Korea Pd. 72 -717
98 Takanobu Okabe Japonia 69 -720
  Stefan Pieper Niemcy 69 -720
100 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -721
101 Shinichiro Saito Japonia 65 -724
  Katsunari Kimoto Japonia 65 -724
103 Jiri Parma jr. Czechy 61 -728
104 Jure Bogataj Słowenia 60 -729
105 Tom Age Aarnes Norwegia 59 -730
  Takashi Sawara Japonia 59 -730
107 Christian Nagiller Austria 58 -731
  David Jirotka Czechy 58 -731
109 Miroslav Formanek Słowacja 55 -734
  Tomisław Tajner Polska 55 -734
  Tomasz Pochwała Polska 55 -734
112 Takayuki Obora Japonia 54 -735
  Marcin Bachleda Polska 54 -735
114 Bastian Kaltenböck Austria 53 -736
  Jakub Jiroutek Czechy 53 -736
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -736
117 Havard Brandtenborg Norwegia 51 -738
118 Marius Smariset Norwegia 50 -739
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -739
  Marc Vogel Szwajcaria 50 -739
121 Miha Rihtar Słowenia 48 -741
122 Simon Ammann Szwajcaria 46 -743
  Aril Carlsson Norwegia 46 -743
124 Teppei Takano Japonia 45 -744
  Aurelien Ducroz Francja 45 -744
126 Erling Enger Norwegia 44 -745
  Jan Vacula Czechy 44 -745
128 Remi Santiago Francja 41 -748
  Vladimir Glyvko Ukraina 41 -748
130 Akira Higashi Japonia 40 -749
131 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -750
  Jaan Juris Estonia 39 -750
133 Emmanuel Chedal Francja 36 -753
  Hiroyuki Saito Japonia 36 -753
135 Robert Meglic Słowenia 35 -754
136 Stephan Hocke Niemcy 34 -755
  Blaz Vrhovnik Słowenia 34 -755
  Bine Norcic Słowenia 34 -755
139 Kazuya Nakagawa Japonia 33 -756
  Bard Naess Norwegia 33 -756
141 Johan Munters Szwecja 32 -757
  Kentaro Shigematsu Japonia 32 -757
143 Jakub Suchacek Czechy 31 -758
  Pavel Fizek Czechy 31 -758
145 Krystian Długopolski Polska 30 -759
146 Primoz Pikl Słowenia 29 -760
147 Dusan Orsula Słowacja 28 -761
  Hiroki Yamada Japonia 28 -761
  Daijiro Higuchi Japonia 28 -761
  Tor-Magne Johansen Norwegia 28 -761
151 Shunsuke Watanabe Japonia 26 -763
  Thomas Lobben Norwegia 26 -763
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -763
154 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -764
  Jakub Janda Czechy 25 -764
156 Maxim Polunin Kazachstan 24 -765
157 Ryohei Nishimori Japonia 23 -766
  Martin Mesik Słowacja 23 -766
  Yuta Kubo Japonia 23 -766
160 Andreas Küttel Szwajcaria 22 -767
  Roman Kerov Rosja 22 -767
162 Uros Vrhovec Słowenia 21 -768
  Homare Kishimoto Japonia 21 -768
  Jens Braennlund Szwecja 21 -768
  Rolando Kaligaro Słowenia 21 -768
166 Rickard Froeier Szwecja 20 -769
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -769
168 Yoshikazu Norota Japonia 19 -770
  Clint Jones USA 19 -770
  Ole Christen Enger Norwegia 19 -770
171 Wolfgang Erlacher Austria 18 -771
  Shusaku Hosoyama Japonia 18 -771
  Jernej Damjan Słowenia 18 -771
  Mathias Hafele Austria 18 -771
175 Kristoffer Jaafs Szwecja 16 -773
  Daniel Bachleda Polska 16 -773
177 Stig Hommefoss Norwegia 15 -774
178 Sebastian Meusburger Austria 14 -775
179 Fabian Ebenhoch Austria 13 -776
  Frank Ludwig Niemcy 13 -776
  Taichi Higuchi Japonia 13 -776
182 Tommy Schwall USA 12 -777
  Yuta Araseki Japonia 12 -777
  Martin Auer Niemcy 12 -777
185 Jan Zelencik Słowacja 11 -778
186 Florian Krumbacher Niemcy 10 -779
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -779
  Grzegorz ¦liwka Polska 10 -779
  Urban Franc Słowenia 10 -779
190 Marco Daescher Szwajcaria 9 -780
  Yuki Koike Japonia 9 -780
  Ryota Netsu Japonia 9 -780
193 Shunji Ikeda Japonia 8 -781
  Gennadi Chihov Rosja 8 -781
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -781
196 Klaus Allgayer Szwajcaria 7 -782
  David Lazzaroni Francja 7 -782
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -782
  Anton Dorner Austria 7 -782
200 Genki Nitta Japonia 6 -783
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -783
  Pavel Stejfa Czechy 6 -783
  Kjetil Moen Norwegia 6 -783
  Sho Sawada Japonia 6 -783
  Grega Lang Słowenia 6 -783
  Alexander Korobov Kazachstan 6 -783
207 Jeffrey Denney jr. USA 5 -784
  Pekka Salminen Finlandia 5 -784
  Rok Benkovic Słowenia 5 -784
210 Jiri Cerny Czechy 4 -785
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -785
  Ivan Kozlov Ukraina 4 -785
213 Leif Frey Niemcy 3 -786
  Jiri Malcik Czechy 3 -786
  Jim Denney jr USA 3 -786
216 Shingo Ueno Japonia 2 -787
  Koji Nakamura Japonia 2 -787
  Dmitry Chvykov Kirgistan 2 -787
219 Stian Kjensli Norwegia 1 -788
  Lauri Hakola Finlandia 1 -788
  Borek Sedlak Czechy 1 -788
  Nicolas Marchandise Francja 1 -788
  Robert Heinrich Niemcy 1 -788
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -788
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 400  
2 Niemcy Niemcy 320 -80
3 Słowenia Słowenia 240 -160
4 Francja Francja 180 -220
5 Norwegia Norwegia 100 -300
6 Czechy Czechy 90 -310
  Szwajcaria Szwajcaria 90 -310
8 Polska Polska 80 -320
Wyniki konkursów
26.12.2000 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
02.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
04.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Veli-Matti Lindström (Finlandia)
12.01.2001 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
13.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
14.01.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
20.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
21.01.2001 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
27.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
28.01.2001 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Igor Medved (Słowenia)
04.02.2001 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Markus Eigentler (Austria)
09.02.2001 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
10.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzcy: Austria
10.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
11.02.2001 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
11.02.2001 Westby USA K-106
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
17.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
17.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Sota Okamura (Japonia)
18.02.2001 Planica Słowenia K-120
Zwycięzcy: Austria
18.02.2001 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
24.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
24.02.2001 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
25.02.2001 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
03.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
04.03.2001 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
09.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
10.03.2001 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzcy: Yukitaka Fukita (Japonia) / Bernhard Metzler (Austria)
10.03.2001 Harrachov Czechy K-120
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
11.03.2001 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
13.03.2001 Vaaler Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
14.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
15.03.2001 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
16.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Bernhard Metzler (Austria)
17.03.2001 Oernskoeldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
18.03.2001 Hede Szwecja K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »