Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
02.01.2001 - Innsbruck (Austria) K-108
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Manuel Fettner Austria 113.0 109.0 245.8
2 Stefan Kaiser Austria 106.0 102.0 214.1
3 Akseli Lajunen Finlandia 106.0 102.5 212.5
4 Balthasar Schneider Austria 114.0 95.0 209.4
5 Marco Steinauer Szwajcaria 104.5 101.0 207.1
6 Thomas Hörl Austria 101.0 102.0 203.1
7 Peter Zonta Słowenia 100.5 102.5 202.1
8 Tami Kiuru Finlandia 93.5 108.0 198.9
9 Haavard Lie Norwegia 100.5 101.0 198.4
10 Bernhard Metzler Austria 99.5 101.5 198.0
11 Tomasz Pochwała Polska 101.0 101.0 197.3
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 100.0 98.0 191.1
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 108.0 88.0 184.5
14 Trond-Arild Evensen Norwegia 94.0 101.0 183.7
15 Kristoffer Jaafs Szwecja 102.0 95.5 182.7
16 Sigurd Pettersen Norwegia 95.5 97.5 181.6
17 Jakub Janda Czechy 107.5 83.5 181.0
18 Anders Bardal Norwegia 93.0 98.5 180.9
19 Christof Duffner Niemcy 104.5 91.5 180.5
20 Stefan Pieper Niemcy 100.0 92.5 180.2
21 David Jirotka Czechy 97.5 93.5 175.0
22 Mathias Hafele Austria 94.0 95.0 172.4
23 Igor Medved Słowenia 94.0 104.5 171.5
24 Jakub Hlava Czechy 94.0 93.0 171.3
25 Andreas Baumgartner Austria 90.5 98.0 169.0
26 Werner Kladler Austria 108.5 80.5 168.9
27 Stefan Thurnbichler Austria 97.0 90.0 168.8
28 Georg Späth Niemcy 99.0 88.5 167.7
29 Bine Norcic Słowenia 95.5 94.5 166.7
30 Lauri Hakola Finlandia 96.0 88.5 162.8
31 Wilfried Eberharter Austria 92.0 92.0 162.4
32 Johannes Wenninger Austria 95.0 90.5 162.1
33 Blaz Vrhovnik Słowenia 95.5 88.5 160.9
34 Gerhard Hofer Austria 88.5 95.5 158.9
35 Dirk Else Niemcy 99.0 94.0 158.6
36 Marcin Bachleda Polska 91.0 91.0 155.3
37 Kazuya Yoshioka Japonia 103.5 79.0 153.2
38 Clint Jones USA 91.0 87.0 148.6
39 Takashi Sawara Japonia 98.0 78.5 148.4
40 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 93.0 84.0 148.3
41 Bastian Kaltenböck Austria 85.0 92.0 145.8
42 Arne Sneli Norwegia 90.0 90.0 142.7
43 Chil-Ku Kang Korea Pd. 87.0 86.5 138.0
44 Christoph Grillhoesl Niemcy 94.0 81.5 136.1
45 Johan Munters Szwecja 76.0 96.5 131.2
46 Morten Solem Norwegia 98.5 72.0 128.1
47 Wolfgang Erlacher Austria 90.0 79.5 126.8
48 Primoz Pikl Słowenia 88.0 78.5 119.4
49 Jaan Juris Estonia 83.5 84.0 116.2
50 Aurelien Ducroz Francja 78.5 85.5 115.9
51 Alexander Korobov Kazachstan 80.5 83.5 107.9
52 Niels de Groot Holandia 78.5 76.0 89.3
53 Peter Schlank Słowacja 83.5 66.0 81.8
54 Robert Kranjec Słowenia 99.5   75.2
55 Kai Bracht Niemcy 80.0 71.0 64.0

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich