TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
28.01.2001 - Lauscha (Niemcy) K-92
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Igor Medved Słowenia 97.0 102.0 261.5
2 Michal Dolezal Czechy 93.0 104.5 258.0
3 Tami Kiuru Finlandia 91.0 105.0 254.0
4 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 93.5 105.5 253.0
5 Pasi Ahonen Finlandia 95.0 99.5 251.5
6 Akseli Lajunen Finlandia 94.0 100.5 251.0
7 Sylvain Freiholz Szwajcaria 95.0 94.0 237.5
8 Dennis Stoerl Niemcy 89.5 100.0 232.0
9 Christoph Grillhoesl Niemcy 87.5 98.0 227.0
10 Marco Steinauer Szwajcaria 84.5 99.5 226.5
11 Andreas Baumgartner Austria 88.0 95.0 225.0
12 Dirk Else Niemcy 88.0 93.5 222.5
13 Michael Wagner Niemcy 93.5 88.0 219.5
14 Werner Kladler Austria 88.0 93.5 219.0
15 Primoz Peterka Słowenia 87.0 93.0 217.5
16 Georg Späth Niemcy 94.0 88.0 217.0
17 Johannes Wenninger Austria 83.5 96.5 216.0
18 Sigurd Pettersen Norwegia 89.5 88.0 213.0
19 Michael Neumayer Niemcy 89.5 89.5 209.0
20 Wilfried Eberharter Austria 93.5 82.5 207.5
21 Jakub Hlava Czechy 87.0 86.5 206.5
22 Arne Sneli Norwegia 81.5 95.0 204.5
23 Frank Reichel Niemcy 78.5 96.0 201.5
24 Stefan Pieper Niemcy 87.5 85.0 199.5
25 Stefan Thurnbichler Austria 88.0 83.0 197.0
  Robert Kranjec Słowenia 83.0 88.0 197.0
27 Ferdinand Bader Niemcy 81.5 86.0 191.5
28 Bastian Kaltenböck Austria 72.0 93.5 184.0
29 Michael Möllinger Niemcy 82.5 80.5 180.0
30 Pekka Salminen Finlandia 86.5 78.5 179.5
31 Miha Rihtar Słowenia 89.0 76.0 178.5
32 Jakub Janda Czechy 82.5 81.5 178.0
33 Trond-Arild Evensen Norwegia 71.0 90.5 177.0
34 Hans Petrat Niemcy 87.0 85.0 174.0
35 Lassi Huuskonen Finlandia 73.5 88.5 173.5
36 Dusan Orsula Słowacja 80.5 82.0 172.0
37 Robert Heinrich Niemcy 78.5 80.5 168.0
38 Jens Braennlund Szwecja 75.0 82.5 167.0
39 Klaus Allgayer Szwajcaria 77.5 79.0 162.0
40 Rickard Froeier Szwecja 77.5 77.0 156.0
41 Marc Vogel Szwajcaria 72.0 81.0 155.5
42 Joel Morrerod Szwajcaria 70.5 81.0 151.0
43 Wolfgang Erlacher Austria 79.5 73.0 150.0
44 Maxim Polunin Kazachstan 67.0 83.5 149.5
45 Primoz Gostic Słowenia 73.0 78.0 149.0
46 Robert Meglic Słowenia 63.0 87.0 141.5
47 Simon Ammann Szwajcaria 73.0 74.5 140.0
48 Ronny Hornschuh Niemcy 82.0 65.0 134.5
49 Petr Chaadaev Białoru¶ 71.5 71.0 130.0
50 Heung-Su Kim Korea Pd. 68.0 76.0 129.5
51 Lars Bystoel Norwegia 65.5 79.0 126.0
52 Kai Bracht Niemcy 73.5 69.0 124.0
53 Alexandr Diadula Białoru¶ 65.0 74.0 120.0
54 Alexander Korobov Kazachstan 64.0 72.5 110.5
55 Jeroen Nikkel Holandia 68.0 67.0 108.5
56 Georgi Zharkov Bułgaria 64.5 65.5 103.5

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »