Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2001, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 583  
2 Tami Kiuru Finlandia 557 -26
3 Christoph Grillhoesl Niemcy 436 -147
4 Kai Bracht Niemcy 407 -176
5 Manuel Fettner Austria 400 -183
6 Lassi Huuskonen Finlandia 399 -184
7 Georg Späth Niemcy 383 -200
8 Stefan Thurnbichler Austria 367 -216
9 Roland Audenrieth Niemcy 338 -245
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -274
11 Dennis Stoerl Niemcy 292 -291
12 Frank Reichel Niemcy 291 -292
13 Robert Kranjec Słowenia 289 -294
14 Michael Neumayer Niemcy 271 -312
15 Hiroki Yamada Japonia 261 -322
16 Jure Radelj Słowenia 257 -326
17 Toni Nieminen Finlandia 255 -328
18 Sota Okamura Japonia 250 -333
19 Yukitaka Fukita Japonia 226 -357
20 Masahiko Harada Japonia 212 -371
21 Martin Koch Austria 205 -378
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 191 -392
23 Michal Dolezal Czechy 189 -394
24 Thomas Hörl Austria 182 -401
25 Janne Ylijärvi Finlandia 174 -409
26 Morten Solem Norwegia 171 -412
27 Hideharu Miyahira Japonia 169 -414
  Jakub Hlava Czechy 169 -414
29 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -416
30 Igor Medved Słowenia 163 -420
31 Jakub Janda Czechy 161 -422
32 Peter Zonta Słowenia 154 -429
33 Stefan Kaiser Austria 151 -432
34 Anders Bardal Norwegia 148 -435
35 Pasi Ahonen Finlandia 141 -442
36 Dirk Else Niemcy 135 -448
37 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -458
38 Arne Sneli Norwegia 123 -460
39 Kazuki Nishishita Japonia 122 -461
  Bernhard Metzler Austria 122 -461
41 Lasse Ottesen Norwegia 120 -463
42 Katsutoshi Chiba Japonia 111 -472
  Andreas Baumgartner Austria 111 -472
44 Maximilian Mechler Niemcy 110 -473
45 Hans Petrat Niemcy 109 -474
46 Markus Eigentler Austria 108 -475
47 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -477
48 Stefan Pieper Niemcy 105 -478
49 Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -483
  Adam Małysz Polska 100 -483
51 David Andersen Norwegia 98 -485
52 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -488
53 Ronny Hornschuh Niemcy 94 -489
  Primoz Peterka Słowenia 94 -489
55 Johannes Wenninger Austria 91 -492
56 Sigurd Pettersen Norwegia 89 -494
57 Damjan Fras Słowenia 86 -497
58 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -501
  Hansjörg Jäkle Niemcy 82 -501
60 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -502
61 Łukasz Kruczek Polska 80 -503
62 Werner Kladler Austria 79 -504
63 Michael Möllinger Niemcy 77 -506
64 Yuta Watase Japonia 75 -508
65 Haavard Lie Norwegia 72 -511
  Seou Choi Korea Pd. 72 -511
67 Yukio Sakano Japonia 70 -513
68 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -514
  Takanobu Okabe Japonia 69 -514
70 Miha Rihtar Słowenia 68 -515
  Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -515
  Matej Uram Słowacja 68 -515
73 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -517
  Peter Kostial Słowacja 66 -517
75 Bine Norcic Słowenia 65 -518
76 Christian Nagiller Austria 62 -521
  Trond-Arild Evensen Norwegia 62 -521
78 Daniel Forfang Norwegia 61 -522
  Homare Kishimoto Japonia 61 -522
80 Thomas Lobben Norwegia 60 -523
  Jure Bogataj Słowenia 60 -523
  Jon Anders Lund Norwegia 60 -523
83 Christof Duffner Niemcy 59 -524
84 Jakub Suchacek Czechy 58 -525
  Tomasz Pochwała Polska 58 -525
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -525
87 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -528
  Tomisław Tajner Polska 55 -528
89 Ferdinand Bader Niemcy 52 -531
90 Wojciech Skupień Polska 50 -533
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -533
  Balthasar Schneider Austria 50 -533
93 Fabian Ebenhoch Austria 49 -534
  Yuki Yasukawa Japonia 49 -534
95 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -535
  Jakub Jiroutek Czechy 48 -535
  Miroslav Formanek Słowacja 48 -535
  Wilfried Eberharter Austria 48 -535
99 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 47 -536
  Bastian Kaltenböck Austria 47 -536
101 Michael Wagner Niemcy 46 -537
102 Grega Lang Słowenia 43 -540
  Jinya Nishikata Japonia 43 -540
104 Primoz Pikl Słowenia 40 -543
  Alan Alborn USA 40 -543
106 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -544
107 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -545
108 Emmanuel Chedal Francja 36 -547
  Reinhard Eberl Austria 36 -547
  Gasper Cvetko Słowenia 36 -547
  Gerhard Hofer Austria 36 -547
112 Morten Aagheim Norwegia 35 -548
113 David Jirotka Czechy 34 -549
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -549
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -549
116 Florian Liegl Austria 32 -551
  Blaz Bilban Słowenia 32 -551
  Volodimir Glyvko Ukraina 32 -551
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -551
120 Remi Santiago Francja 30 -553
  Akira Higashi Japonia 30 -553
122 Simon Podrebersek Słowenia 29 -554
  Henning Stensrud Norwegia 29 -554
124 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -556
  Jaroslav Sakala Czechy 27 -556
126 Maxim Polunin Kazachstan 26 -557
  Jens Deimel Niemcy 26 -557
128 Lars Bystoel Norwegia 25 -558
  Edwin Schmutzler Austria 25 -558
  Masayuki Sato Japonia 25 -558
131 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -559
132 Shinichiro Saito Japonia 23 -560
133 Frank Löffler Niemcy 22 -561
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 22 -561
135 Yuta Kubo Japonia 21 -562
136 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -563
137 Yoshikazu Norota Japonia 19 -564
  Marcin Bachleda Polska 19 -564
  Clint Jones USA 19 -564
  Dusan Orsula Słowacja 19 -564
141 Takayuki Obora Japonia 18 -565
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -565
143 Leif Frey Niemcy 17 -566
144 Florentin Durand Francja 16 -567
  Takashi Sawara Japonia 16 -567
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -567
  Bostjan Burger Słowenia 16 -567
  Dimitri Zytchichevin Rosja 16 -567
149 Michael Fladenhofer Austria 15 -568
150 Rhys Hecox USA 14 -569
  Sebastian Meusburger Austria 14 -569
152 Shinya Tsurumaki Japonia 13 -570
  Frank Ludwig Niemcy 13 -570
154 Mathias Hafele Austria 12 -571
  Tom Age Aarnes Norwegia 12 -571
  Jens Braennlund Szwecja 12 -571
157 Brendan Doran USA 11 -572
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -572
  Takashi Mori Japonia 11 -572
  Jan Zelencik Słowacja 11 -572
  Pavel Fizek Czechy 11 -572
162 Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -573
  Roman Kerov Rosja 10 -573
  Rickard Froeier Szwecja 10 -573
  Jiri Parma jr. Czechy 10 -573
  Urban Franc Słowenia 10 -573
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -573
  Martin Mesik Słowacja 10 -573
169 Aurelien Ducroz Francja 9 -574
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -574
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -574
  Robert Meglic Słowenia 9 -574
173 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -575
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -575
  Frode Haare Norwegia 8 -575
176 Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -576
  David Lazzaroni Francja 7 -576
  Taichi Higuchi Japonia 7 -576
  Anton Dorner Austria 7 -576
180 Alexander Korobov Kazachstan 6 -577
181 Daijiro Higuchi Japonia 5 -578
  Pekka Salminen Finlandia 5 -578
  Aril Carlsson Norwegia 5 -578
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -578
  Rok Benkovic Słowenia 5 -578
186 Robert Mateja Polska 4 -579
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -579
  Krystian Długopolski Polska 4 -579
  Boy van Baarle Holandia 4 -579
190 Lauri Hakola Finlandia 3 -580
191 Martin Auer Niemcy 2 -581
  Johan Munters Szwecja 2 -581
  Koji Nakamura Japonia 2 -581
  Shingo Ueno Japonia 2 -581
195 Markus Edlinger Austria 1 -582
  Borek Sedlak Czechy 1 -582
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -582
  Robert Heinrich Niemcy 1 -582
  Gerald Percht Austria 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 400  
2 Niemcy Niemcy 260 -140
3 Słowenia Słowenia 200 -200
4 Polska Polska 170 -230
5 Czechy Czechy 160 -240
6 Finlandia Finlandia 120 -280
7 Francja Francja 100 -300
8 Szwajcaria Szwajcaria 90 -310

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich