Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
17.02.2001 - Planica (Słowenia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Späth Niemcy 128.0 132.0 260.5
2 Markus Eigentler Austria 129.0 126.0 257.5
3 Christof Duffner Niemcy 131.0 120.0 247.8
4 Manuel Fettner Austria 133.0 114.0 242.6
5 Kazuhiro Nakamura Japonia 130.0 115.0 237.5
6 Martin Koch Austria 117.0 127.5 235.6
7 Morten Aagheim Norwegia 120.0 123.0 232.9
8 Tom Sandvold Norwegia 123.0 120.0 230.9
9 Yuta Watase Japonia 122.0 119.0 229.3
10 Simon Podrebersek Słowenia 124.0 116.0 225.5
11 Anders Bardal Norwegia 118.0 121.0 224.7
12 Hansjörg Jäkle Niemcy 121.0 116.0 220.6
13 Florian Liegl Austria 128.0 108.0 215.8
14 Lars Bystoel Norwegia 118.0 115.0 213.4
15 Matej Uram Słowacja 119.0 114.0 212.4
16 Primoz Peterka Słowenia 123.0 109.0 212.1
17 Aurelien Ducroz Francja 108.0 120.0 202.4
18 Roland Audenrieth Niemcy 112.0 116.0 200.9
19 Bernhard Metzler Austria 111.0 116.0 200.1
20 Remi Santiago Francja 115.0 113.0 199.9
21 Werner Kladler Austria 115.0 111.0 194.8
22 Miha Rihtar Słowenia 118.0 105.0 192.9
23 Christian Nagiller Austria 124.0 101.0 192.0
24 Blaz Vrhovnik Słowenia 113.5 109.0 191.1
25 Miroslav Formanek Słowacja 108.0 117.0 191.0
  Florentin Durand Francja 116.0 109.0 191.0
27 Jernej Damjan Słowenia 111.0 109.5 188.4
28 Robert Meglic Słowenia 116.0 104.0 185.5
29 Sigurd Pettersen Norwegia 123.0 96.0 184.7
30 Ferdinand Bader Niemcy 106.0 114.0 184.0
31 Bine Norcic Słowenia 109.0 107.0 177.3
32 Grega Lang Słowenia 105.0 111.0 176.8
33 Gasper Cavlovic Słowenia 104.0 109.0 174.9
34 Primoz Gostic Słowenia 114.0 102.0 174.8
35 Michael Möllinger Niemcy 109.5 105.0 174.1
36 Jan Mazoch Czechy 111.0 101.0 170.6
37 Hans Petrat Niemcy 108.0 104.0 170.1
  Milan Zivic Słowenia 115.0 97.0 170.1
39 Urban Franc Słowenia 104.0 107.0 167.3
40 Stefan Kaiser Austria 109.0 103.0 165.1
41 Grega Podrzaj Słowenia 107.0 101.0 159.4
42 Borek Sedlak Czechy 104.0 97.0 146.8
43 Grega Bernik Słowenia 108.0 94.0 143.1
44 Rok Benkovic Słowenia 120.0 80.0 142.5
45 Jakub Suchacek Czechy 110.0 90.0 142.0
46 Uros Vrhovec Słowenia 103.0 95.0 141.4
47 Janez Rukse Słowenia 102.0 92.0 130.2
48 Uros Kocnik Słowenia 106.0 87.0 126.9
49 Michael Wagner Niemcy 114.0 73.0 115.1
50 Luka Ajnik Słowenia 103.0 83.0 113.3
51 Gorazd Robnik Słowenia 100.0   73.5
52 Jan Tomazin Słowenia 101.0   72.3
53 Jure Bogataj Słowenia 99.0   70.2
54 Primoz Pikl Słowenia 98.0   68.9
55 Blaz Krizaj Słowenia 98.0   67.7
56 Simon Ammann Szwajcaria 96.0   66.3
57 Filip Kafka Słowacja 95.0   58.5
58 Pavel Fizek Czechy 94.0   57.2
59 Giancarlo Adami Włochy 92.0   56.1
60 Tore S. Sneli Norwegia 91.0   55.8
61 Giuseppe Michielli Włochy 92.0   53.1
62 Marko Perse Słowenia 91.0   51.3
63 David Lazzaroni Francja 91.0   49.8
64 Bruno Hauswirth Szwajcaria 88.0   45.4
65 Marco Daescher Szwajcaria 87.0   45.1
66 Georgi Zharkov Bułgaria 84.0   40.7
67 Roman Perko Słowenia 85.0   39.5
68 Manuel Bau Włochy 84.0   39.2
69 Simone Lepre Włochy 82.0   36.6
70 Marco Beltrame Włochy 81.0   34.8
71 Rene Stefanovie Słowacja 81.0   30.3
72 Alessio Bolognani Włochy 81.0   29.8
73 Roger Kamber Szwajcaria 80.0   29.5
74 Stefano Chiapolino Włochy 79.0   26.7
75 Ondrej Vaculik Czechy 79.0   25.7
76 Emil Ignatov Bułgaria 75.0   18.0
77 Matic Zelnik Słowenia 74.0   16.7
78 Flavio Fruch Włochy 70.0   9.5

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich