Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2001, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kai Bracht Niemcy 302  
2 Manuel Fettner Austria 300 -2
3 Akseli Lajunen Finlandia 280 -22
4 Hiroki Yamada Japonia 261 -41
5 Jure Radelj Słowenia 257 -45
6 Toni Nieminen Finlandia 255 -47
7 Roland Audenrieth Niemcy 236 -66
8 Stefan Thurnbichler Austria 199 -103
9 Morten Solem Norwegia 171 -131
10 Jakub Janda Czechy 161 -141
11 Peter Zonta Słowenia 154 -148
12 Georg Späth Niemcy 150 -152
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 145 -157
14 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -161
15 Frank Reichel Niemcy 134 -168
16 Christoph Grillhoesl Niemcy 132 -170
17 Thomas Hörl Austria 126 -176
18 Lassi Huuskonen Finlandia 123 -179
19 Lasse Ottesen Norwegia 120 -182
20 Michael Neumayer Niemcy 110 -192
21 Stefan Kaiser Austria 106 -196
22 Yukitaka Fukita Japonia 100 -202
  Adam Małysz Polska 100 -202
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -202
25 Robert Kranjec Słowenia 98 -204
  David Andersen Norwegia 98 -204
27 Jakub Hlava Czechy 87 -215
28 Damjan Fras Słowenia 86 -216
29 Martin Koch Austria 84 -218
30 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -221
31 Masahiko Harada Japonia 80 -222
32 Tami Kiuru Finlandia 77 -225
33 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76 -226
34 Bernhard Metzler Austria 72 -230
  Haavard Lie Norwegia 72 -230
36 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -233
37 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -234
38 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -235
39 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -236
  Peter Kostial Słowacja 66 -236
41 Bine Norcic Słowenia 65 -237
  Dennis Stoerl Niemcy 65 -237
43 Seou Choi Korea Pd. 64 -238
44 Igor Medved Słowenia 63 -239
45 Homare Kishimoto Japonia 61 -241
46 Naoki Yasuzaki Japonia 60 -242
  Thomas Lobben Norwegia 60 -242
48 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -244
49 Stefan Pieper Niemcy 57 -245
50 Hans Petrat Niemcy 56 -246
51 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -247
52 Dirk Else Niemcy 54 -248
53 Wojciech Skupień Polska 50 -252
  Balthasar Schneider Austria 50 -252
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -252
56 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -254
  Matej Uram Słowacja 48 -254
58 Christian Nagiller Austria 46 -256
59 Yukio Sakano Japonia 45 -257
  Sota Okamura Japonia 45 -257
61 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -258
62 Jakub Suchacek Czechy 43 -259
63 Łukasz Kruczek Polska 42 -260
64 Primoz Zupan-Urh Słowenia 40 -262
  Alan Alborn USA 40 -262
66 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -264
67 Grega Lang Słowenia 37 -265
68 Fabian Ebenhoch Austria 36 -266
  Emmanuel Chedal Francja 36 -266
  Tomasz Pochwała Polska 36 -266
71 Morten Aagheim Norwegia 35 -267
72 David Jirotka Czechy 34 -268
  Andreas Baumgartner Austria 34 -268
74 Miha Rihtar Słowenia 32 -270
  Anders Bardal Norwegia 32 -270
76 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -271
77 Arne Sneli Norwegia 30 -272
78 Henning Stensrud Norwegia 29 -273
  Michal Dolezal Czechy 29 -273
  Marc Vogel Szwajcaria 29 -273
  Maximilian Mechler Niemcy 29 -273
  Hideharu Miyahira Japonia 29 -273
83 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -275
  Werner Kladler Austria 27 -275
85 Jens Deimel Niemcy 26 -276
  Reinhard Schwarzenberger Austria 26 -276
87 Jakub Jiroutek Czechy 25 -277
88 Takanobu Okabe Japonia 24 -278
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -278
90 Frank Löffler Niemcy 22 -280
  Michael Möllinger Niemcy 22 -280
  Kazuki Nishishita Japonia 22 -280
  Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -280
94 Karl-Heinz Dorner Austria 21 -281
95 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -282
  Katsutoshi Chiba Japonia 20 -282
97 Clint Jones USA 19 -283
98 Wilfried Eberharter Austria 18 -284
  Jaroslav Sakala Czechy 18 -284
100 Christof Duffner Niemcy 17 -285
101 Bostjan Burger Słowenia 16 -286
  Remi Santiago Francja 16 -286
  Masayuki Sato Japonia 16 -286
104 Katsunari Kimoto Japonia 15 -287
  Michael Fladenhofer Austria 15 -287
  Sigurd Pettersen Norwegia 15 -287
107 Yuta Watase Japonia 14 -288
  Leif Frey Niemcy 14 -288
  Rhys Hecox USA 14 -288
  Marcin Bachleda Polska 14 -288
111 Primoz Pikl Słowenia 13 -289
  Shinichiro Saito Japonia 13 -289
  Dusan Orsula Słowacja 13 -289
114 Mathias Hafele Austria 12 -290
  Yuki Yasukawa Japonia 12 -290
116 Takashi Mori Japonia 11 -291
  Jinya Nishikata Japonia 11 -291
118 Shinya Tsurumaki Japonia 10 -292
  Rickard Froeier Szwecja 10 -292
120 Ronny Hornschuh Niemcy 9 -293
  Yasunori Suzuki Japonia 9 -293
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -293
  Martin Mesik Słowacja 9 -293
124 Frode Haare Norwegia 8 -294
  Akira Higashi Japonia 8 -294
126 Robert Meglic Słowenia 7 -295
  Takashi Sawara Japonia 7 -295
128 Jens Braennlund Szwecja 5 -297
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -297
  Aril Carlsson Norwegia 5 -297
  Yoshikazu Norota Japonia 5 -297
132 Wolfgang Erlacher Austria 4 -298
  Tom Age Aarnes Norwegia 4 -298
  Robert Mateja Polska 4 -298
135 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -299
  Lauri Hakola Finlandia 3 -299
137 Yuta Kubo Japonia 2 -300
  Johan Munters Szwecja 2 -300
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -300
140 Jeroen Nikkel Holandia 1 -301
  Markus Edlinger Austria 1 -301
  Johannes Wenninger Austria 1 -301
  Gerald Percht Austria 1 -301
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich