Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 19.08.2000, Raelingen K-88
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hiroki Yamada Japonia 259  
2 Toni Nieminen Finlandia 200 -59
3 Kai Bracht Niemcy 184 -75
4 Roland Audenrieth Niemcy 156 -103
5 Jure Radelj Słowenia 145 -114
6 Morten Solem Norwegia 114 -145
7 Stefan Thurnbichler Austria 113 -146
8 Jakub Janda Czechy 108 -151
9 Adam Małysz Polska 100 -159
  Akseli Lajunen Finlandia 100 -159
11 David Andersen Norwegia 90 -169
12 Damjan Fras Słowenia 86 -173
13 Thomas Hörl Austria 80 -179
14 Robert Kranjec Słowenia 75 -184
15 Michael Neumayer Niemcy 62 -197
16 Frank Reichel Niemcy 61 -198
17 Manuel Fettner Austria 60 -199
  Homare Kishimoto Japonia 60 -199
  Lasse Ottesen Norwegia 60 -199
  Marco Steinauer Szwajcaria 60 -199
21 Peter Kostial Słowacja 59 -200
22 Jakub Hlava Czechy 58 -201
  Kazuhiro Nakamura Japonia 58 -201
24 Hans Petrat Niemcy 56 -203
25 Thomas Lobben Norwegia 53 -206
26 Bine Norcic Słowenia 52 -207
27 Kristoffer Jaafs Szwecja 50 -209
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -209
  Wojciech Skupień Polska 50 -209
30 Matej Uram Słowacja 48 -211
31 Christian Nagiller Austria 46 -213
32 Alan Alborn USA 40 -219
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 40 -219
34 Jakub Suchacek Czechy 39 -220
35 Grega Lang Słowenia 37 -222
36 Fabian Ebenhoch Austria 36 -223
37 Janne Ylijärvi Finlandia 35 -224
38 Bernhard Metzler Austria 32 -227
  Rolando Kaligaro Słowenia 32 -227
  Olav Magne Dönnem Norwegia 32 -227
  Miha Rihtar Słowenia 32 -227
42 Michal Dolezal Czechy 29 -230
  Henning Stensrud Norwegia 29 -230
44 Andreas Baumgartner Austria 28 -231
45 Georg Späth Niemcy 26 -233
46 Jakub Jiroutek Czechy 25 -234
47 Martin Koch Austria 24 -235
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -235
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 24 -235
50 Frank Löffler Niemcy 22 -237
  Werner Kladler Austria 22 -237
52 Peter Zonta Słowenia 18 -241
  Jussi Hautamäki Finlandia 18 -241
54 Bostjan Burger Słowenia 16 -243
  Blaz Vrhovnik Słowenia 16 -243
56 Michael Fladenhofer Austria 15 -244
  Morten Aagheim Norwegia 15 -244
58 Primoz Pikl Słowenia 13 -246
  Dusan Orsula Słowacja 13 -246
  Dennis Stoerl Niemcy 13 -246
  Maximilian Mechler Niemcy 13 -246
62 Tomasz Pochwała Polska 12 -247
63 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 11 -248
  Takashi Mori Japonia 11 -248
  Łukasz Kruczek Polska 11 -248
66 Clint Jones USA 10 -249
  Stefan Kaiser Austria 10 -249
68 Ronny Hornschuh Niemcy 9 -250
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -250
  Dirk Else Niemcy 9 -250
71 Frode Haare Norwegia 8 -251
72 Robert Meglic Słowenia 7 -252
  Anders Bardal Norwegia 7 -252
74 Dmitry Chvykov Kirgistan 6 -253
  Lassi Huuskonen Finlandia 6 -253
76 Andreas Küttel Szwajcaria 5 -254
  Aril Carlsson Norwegia 5 -254
  Christof Duffner Niemcy 5 -254
79 Stefan Pieper Niemcy 4 -255
80 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -256
81 Johan Munters Szwecja 2 -257
  Martin Mesik Słowacja 2 -257
83 Markus Edlinger Austria 1 -258
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -258
  Gerald Percht Austria 1 -258

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich