Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2001, Zao K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 725  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 687 -38
3 Kai Bracht Niemcy 602 -123
4 Lassi Huuskonen Finlandia 594 -131
5 Georg Späth Niemcy 583 -142
6 Tami Kiuru Finlandia 557 -168
7 Robert Kranjec Słowenia 549 -176
8 Manuel Fettner Austria 525 -200
9 Stefan Kaiser Austria 511 -214
10 Sota Okamura Japonia 462 -263
11 Roland Audenrieth Niemcy 444 -281
12 Michael Neumayer Niemcy 427 -298
13 Bernhard Metzler Austria 416 -309
14 Stefan Thurnbichler Austria 391 -334
  Morten Aagheim Norwegia 391 -334
16 Martin Koch Austria 385 -340
17 Yukitaka Fukita Japonia 362 -363
18 Toni Nieminen Finlandia 355 -370
19 Janne Ylijärvi Finlandia 351 -374
20 Dennis Stoerl Niemcy 339 -386
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -394
22 Markus Eigentler Austria 326 -399
23 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -416
24 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -418
25 Łukasz Kruczek Polska 301 -424
26 Frank Reichel Niemcy 291 -434
27 Michal Dolezal Czechy 275 -450
28 Morten Solem Norwegia 271 -454
29 Hiroki Yamada Japonia 268 -457
30 Thomas Hörl Austria 260 -465
31 Jure Radelj Słowenia 257 -468
32 Kazuki Nishishita Japonia 241 -484
33 Jaroslav Sakala Czechy 227 -498
34 Pasi Ahonen Finlandia 218 -507
35 Daniel Forfang Norwegia 217 -508
36 Masahiko Harada Japonia 212 -513
37 Jakub Hlava Czechy 209 -516
38 Michael Möllinger Niemcy 203 -522
39 Jinya Nishikata Japonia 193 -532
40 Andreas Baumgartner Austria 184 -541
41 Sigurd Pettersen Norwegia 182 -543
  Johannes Wenninger Austria 182 -543
43 Naoki Yasuzaki Japonia 181 -544
44 Dirk Else Niemcy 176 -549
45 Anders Bardal Norwegia 172 -553
46 Matej Uram Słowacja 170 -555
47 Hideharu Miyahira Japonia 169 -556
48 Kazuhiro Nakamura Japonia 168 -557
49 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -558
  Michael Wagner Niemcy 167 -558
51 Igor Medved Słowenia 163 -562
  Florentin Durand Francja 163 -562
53 Jakub Janda Czechy 161 -564
54 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -565
55 Tom Sandvold Norwegia 158 -567
56 Masayuki Sato Japonia 157 -568
57 Peter Zonta Słowenia 154 -571
58 Maximilian Mechler Niemcy 152 -573
59 Simon Podrebersek Słowenia 150 -575
  Ferdinand Bader Niemcy 150 -575
  Arne Sneli Norwegia 150 -575
62 Florian Liegl Austria 148 -577
63 Primoz Peterka Słowenia 147 -578
64 Hans Petrat Niemcy 144 -581
65 Werner Kladler Austria 134 -591
66 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -592
67 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 131 -594
68 Frode Haare Norwegia 128 -597
69 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -600
70 Jon Anders Lund Norwegia 123 -602
71 Lasse Ottesen Norwegia 120 -605
  Wilfried Eberharter Austria 120 -605
73 Christof Duffner Niemcy 119 -606
  Jostein Smedbye Norwegia 119 -606
75 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -612
76 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -613
  Yuta Watase Japonia 112 -613
78 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -615
79 Edwin Schmutzler Austria 107 -618
80 Yusuke Kaneko Japonia 106 -619
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -619
82 Stefan Pieper Niemcy 105 -620
83 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -621
  Yukio Sakano Japonia 104 -621
85 Christian Nagiller Austria 103 -622
86 Blaz Bilban Słowenia 101 -624
87 Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -625
  Adam Małysz Polska 100 -625
89 Lars Bystoel Norwegia 99 -626
90 David Andersen Norwegia 98 -627
91 Balthasar Schneider Austria 97 -628
92 Gerhard Hofer Austria 95 -630
93 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -631
94 Haavard Lie Norwegia 92 -633
95 Miha Rihtar Słowenia 88 -637
  Yuki Yasukawa Japonia 88 -637
97 Bine Norcic Słowenia 86 -639
  Thomas Lobben Norwegia 86 -639
  Damjan Fras Słowenia 86 -639
100 Yasunori Suzuki Japonia 84 -641
  Reinhard Eberl Austria 84 -641
102 Brendan Doran USA 83 -642
103 Gasper Cvetko Słowenia 82 -643
  Rolando Kaligaro Słowenia 82 -643
105 Homare Kishimoto Japonia 81 -644
106 Ingemar Mayr Holandia 80 -645
107 Jakub Jiroutek Czechy 78 -647
108 Boy van Baarle Holandia 75 -650
  Jan Matura Czechy 75 -650
110 Seou Choi Korea Pd. 72 -653
111 Jakub Suchacek Czechy 70 -655
112 Takanobu Okabe Japonia 69 -656
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -656
114 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -657
115 Tomasz Pochwała Polska 67 -658
116 Peter Kostial Słowacja 66 -659
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -659
118 Shinichiro Saito Japonia 65 -660
  Katsunari Kimoto Japonia 65 -660
120 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -662
121 Jiri Parma jr. Czechy 61 -664
122 Jure Bogataj Słowenia 60 -665
123 Takashi Sawara Japonia 59 -666
124 Blaz Vrhovnik Słowenia 58 -667
  David Jirotka Czechy 58 -667
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -667
127 Emil Westberg Szwecja 56 -669
128 Tomisław Tajner Polska 55 -670
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -670
130 Takayuki Obora Japonia 54 -671
  Marcin Bachleda Polska 54 -671
  Miroslav Formanek Słowacja 54 -671
133 Bastian Kaltenböck Austria 53 -672
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -672
135 Aril Carlsson Norwegia 51 -674
  Havard Brandtenborg Norwegia 51 -674
137 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -675
  Wojciech Skupień Polska 50 -675
  Marius Smariset Norwegia 50 -675
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -675
141 Fabian Ebenhoch Austria 49 -676
142 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -677
143 Aurelien Ducroz Francja 45 -680
  Teppei Takano Japonia 45 -680
145 Jan Vacula Czechy 44 -681
146 Grega Lang Słowenia 43 -682
147 Primoz Pikl Słowenia 42 -683
148 Dusan Orsula Słowacja 41 -684
  Robert Meglic Słowenia 41 -684
  Remi Santiago Francja 41 -684
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -684
152 Akira Higashi Japonia 40 -685
  Alan Alborn USA 40 -685
154 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -686
155 Emmanuel Chedal Francja 36 -689
  Hiroyuki Saito Japonia 36 -689
157 Stephan Hocke Niemcy 34 -691
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -691
159 Kazuya Nakagawa Japonia 33 -692
  Bard Naess Norwegia 33 -692
161 Martin Mesik Słowacja 32 -693
  Kentaro Shigematsu Japonia 32 -693
163 Pavel Fizek Czechy 31 -694
164 Krystian Długopolski Polska 30 -695
165 Jaan Juris Estonia 29 -696
  Henning Stensrud Norwegia 29 -696
167 Daijiro Higuchi Japonia 28 -697
168 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -698
169 Shunsuke Watanabe Japonia 26 -699
  Maxim Kouzennyi Rosja 26 -699
  Jens Deimel Niemcy 26 -699
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -699
173 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -700
174 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -701
175 Yuta Kubo Japonia 23 -702
  Ryohei Nishimori Japonia 23 -702
177 Roman Kerov Rosja 22 -703
  Frank Löffler Niemcy 22 -703
179 Simon Ammann Szwajcaria 21 -704
  Jens Braennlund Szwecja 21 -704
  Uros Vrhovec Słowenia 21 -704
182 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -705
183 Ole Christen Enger Norwegia 19 -706
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -706
  Clint Jones USA 19 -706
186 Mathias Hafele Austria 18 -707
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -707
  Shusaku Hosoyama Japonia 18 -707
189 Leif Frey Niemcy 17 -708
  Jernej Damjan Słowenia 17 -708
191 Bostjan Burger Słowenia 16 -709
  Daniel Bachleda Polska 16 -709
193 Michael Fladenhofer Austria 15 -710
  Stig Hommefoss Norwegia 15 -710
195 Sebastian Meusburger Austria 14 -711
  Rhys Hecox USA 14 -711
197 Tor-Magne Johansen Norwegia 13 -712
  Frank Ludwig Niemcy 13 -712
  Taichi Higuchi Japonia 13 -712
200 Yuta Araseki Japonia 12 -713
  Martin Auer Niemcy 12 -713
202 Jörg Ritzerfeld Niemcy 11 -714
  Jan Zelencik Słowacja 11 -714
  Takashi Mori Japonia 11 -714
205 Urban Franc Słowenia 10 -715
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -715
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -715
  Rickard Froeier Szwecja 10 -715
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -715
  Grzegorz ¦liwka Polska 10 -715
211 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -716
  Yuki Koike Japonia 9 -716
  Ryota Netsu Japonia 9 -716
  Tommy Schwall USA 9 -716
215 Shunji Ikeda Japonia 8 -717
  Gennadi Chizhov Rosja 8 -717
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -717
218 David Lazzaroni Francja 7 -718
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -718
  Anton Dorner Austria 7 -718
221 Kjetil Moen Norwegia 6 -719
  Sho Sawada Japonia 6 -719
  Pavel Stejfa Czechy 6 -719
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -719
  Alexander Korobov Kazachstan 6 -719
  Genki Nitta Japonia 6 -719
227 Marco Daescher Szwajcaria 5 -720
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -720
  Pekka Salminen Finlandia 5 -720
  Rok Benkovic Słowenia 5 -720
231 Ivan Kozlov Ukraina 4 -721
  Jiri Cerny Czechy 4 -721
  Robert Mateja Polska 4 -721
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -721
235 Jim Denney jr USA 3 -722
  Jiri Malcik Czechy 3 -722
  Lauri Hakola Finlandia 3 -722
238 Shingo Ueno Japonia 2 -723
  Johan Munters Szwecja 2 -723
  Koji Nakamura Japonia 2 -723
241 Bartłomiej Nikiel Polska 1 -724
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -724
  Borek Sedlak Czechy 1 -724
  Robert Heinrich Niemcy 1 -724
  Gerald Percht Austria 1 -724
  Stian Kjensli Norwegia 1 -724
  Nicolas Marchandise Francja 1 -724
  Markus Edlinger Austria 1 -724
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich