Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 09.02.2001, Schoenwald K-84
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 570  
2 Tami Kiuru Finlandia 517 -53
3 Kai Bracht Niemcy 381 -189
4 Stefan Thurnbichler Austria 343 -227
5 Roland Audenrieth Niemcy 336 -234
6 Georg Späth Niemcy 323 -247
7 Christoph Grillhoesl Niemcy 316 -254
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -261
9 Manuel Fettner Austria 300 -270
10 Frank Reichel Niemcy 291 -279
11 Hiroki Yamada Japonia 261 -309
12 Jure Radelj Słowenia 257 -313
13 Toni Nieminen Finlandia 255 -315
14 Lassi Huuskonen Finlandia 239 -331
15 Yukitaka Fukita Japonia 226 -344
16 Michael Neumayer Niemcy 216 -354
17 Masahiko Harada Japonia 212 -358
18 Dennis Stoerl Niemcy 202 -368
19 Michal Dolezal Czechy 189 -381
20 Martin Koch Austria 176 -394
21 Morten Solem Norwegia 171 -399
22 Jakub Hlava Czechy 169 -401
  Hideharu Miyahira Japonia 169 -401
24 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -403
25 Igor Medved Słowenia 163 -407
26 Jakub Janda Czechy 161 -409
27 Sota Okamura Japonia 154 -416
  Peter Zonta Słowenia 154 -416
29 Anders Bardal Norwegia 148 -422
30 Robert Kranjec Słowenia 144 -426
31 Thomas Hörl Austria 136 -434
32 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -445
33 Arne Sneli Norwegia 123 -447
34 Lasse Ottesen Norwegia 120 -450
35 Dirk Else Niemcy 117 -453
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -459
37 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -460
38 Hans Petrat Niemcy 106 -464
  Stefan Kaiser Austria 106 -464
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -464
41 Pasi Ahonen Finlandia 105 -465
42 Maximilian Mechler Niemcy 104 -466
43 Markus Eigentler Austria 100 -470
  Adam Małysz Polska 100 -470
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -470
46 David Andersen Norwegia 98 -472
47 Stefan Pieper Niemcy 96 -474
48 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -475
49 Primoz Peterka Słowenia 94 -476
50 Ronny Hornschuh Niemcy 93 -477
51 Sigurd Pettersen Norwegia 89 -481
52 Damjan Fras Słowenia 86 -484
53 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -489
54 Andreas Baumgartner Austria 80 -490
  Łukasz Kruczek Polska 80 -490
56 Werner Kladler Austria 79 -491
57 Yuta Watase Japonia 75 -495
58 Bernhard Metzler Austria 72 -498
  Haavard Lie Norwegia 72 -498
  Seou Choi Korea Pd. 72 -498
61 Yukio Sakano Japonia 70 -500
62 Takanobu Okabe Japonia 69 -501
  Johannes Wenninger Austria 69 -501
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -501
65 Matej Uram Słowacja 68 -502
  Miha Rihtar Słowenia 68 -502
  Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -502
68 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -503
69 Kazuki Nishishita Japonia 66 -504
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -504
  Peter Kostial Słowacja 66 -504
72 Bine Norcic Słowenia 65 -505
73 Michael Möllinger Niemcy 63 -507
74 Hansjörg Jäkle Niemcy 62 -508
  Christian Nagiller Austria 62 -508
76 Homare Kishimoto Japonia 61 -509
77 Thomas Lobben Norwegia 60 -510
  Jure Bogataj Słowenia 60 -510
79 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -512
  Jakub Suchacek Czechy 58 -512
  Tomasz Pochwała Polska 58 -512
82 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -515
83 Wojciech Skupień Polska 50 -520
  Balthasar Schneider Austria 50 -520
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -520
86 Fabian Ebenhoch Austria 49 -521
  Yuki Yasukawa Japonia 49 -521
88 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -522
  Wilfried Eberharter Austria 48 -522
90 Bastian Kaltenböck Austria 47 -523
91 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -526
92 Jinya Nishikata Japonia 43 -527
  Grega Lang Słowenia 43 -527
94 Michael Wagner Niemcy 42 -528
95 Primoz Pikl Słowenia 40 -530
  Tomisław Tajner Polska 40 -530
  Miroslav Formanek Słowacja 40 -530
  Alan Alborn USA 40 -530
99 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -531
100 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -532
101 Reinhard Eberl Austria 36 -534
  Ferdinand Bader Niemcy 36 -534
  Emmanuel Chedal Francja 36 -534
104 Morten Aagheim Norwegia 35 -535
105 David Jirotka Czechy 34 -536
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -536
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -536
108 Christof Duffner Niemcy 33 -537
109 Katsunari Kimoto Japonia 32 -538
110 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -539
111 Akira Higashi Japonia 30 -540
  Remi Santiago Francja 30 -540
113 Henning Stensrud Norwegia 29 -541
114 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -543
  Jaroslav Sakala Czechy 27 -543
116 Maxim Polunin Kazachstan 26 -544
  Jens Deimel Niemcy 26 -544
118 Jakub Jiroutek Czechy 25 -545
  Lars Bystoel Norwegia 25 -545
120 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -546
121 Shinichiro Saito Japonia 23 -547
122 Frank Löffler Niemcy 22 -548
123 Yuta Kubo Japonia 21 -549
124 Gerhard Hofer Austria 20 -550
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -550
  Masayuki Sato Japonia 20 -550
127 Marcin Bachleda Polska 19 -551
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -551
  Dusan Orsula Słowacja 19 -551
  Clint Jones USA 19 -551
131 Takayuki Obora Japonia 18 -552
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -552
  Gasper Cvetko Słowenia 18 -552
134 Leif Frey Niemcy 17 -553
135 Bostjan Burger Słowenia 16 -554
  Takashi Sawara Japonia 16 -554
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -554
138 Michael Fladenhofer Austria 15 -555
139 Rhys Hecox USA 14 -556
  Sebastian Meusburger Austria 14 -556
141 Shinya Tsurumaki Japonia 13 -557
  Frank Ludwig Niemcy 13 -557
143 Jens Braennlund Szwecja 12 -558
  Mathias Hafele Austria 12 -558
145 Takashi Mori Japonia 11 -559
  Jan Zelencik Słowacja 11 -559
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -559
148 Martin Mesik Słowacja 10 -560
  Rickard Froeier Szwecja 10 -560
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -560
151 Simon Ammann Szwajcaria 9 -561
  Robert Meglic Słowenia 9 -561
  Aurelien Ducroz Francja 9 -561
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -561
155 Frode Haare Norwegia 8 -562
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -562
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -562
158 Anton Dorner Austria 7 -563
  David Lazzaroni Francja 7 -563
  Taichi Higuchi Japonia 7 -563
  Simon Podrebersek Słowenia 7 -563
162 Alexander Korobov Kazachstan 6 -564
163 Ryohei Nishimori Japonia 5 -565
  Pekka Salminen Finlandia 5 -565
  Aril Carlsson Norwegia 5 -565
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -565
167 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -566
  Krystian Długopolski Polska 4 -566
  Robert Mateja Polska 4 -566
  Florentin Durand Francja 4 -566
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -566
172 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -567
  Lauri Hakola Finlandia 3 -567
174 Shingo Ueno Japonia 2 -568
  Martin Auer Niemcy 2 -568
  Koji Nakamura Japonia 2 -568
  Johan Munters Szwecja 2 -568
178 Robert Heinrich Niemcy 1 -569
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -569
  Borek Sedlak Czechy 1 -569
  Markus Edlinger Austria 1 -569
  Gerald Percht Austria 1 -569
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich