Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2001, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 570  
2 Tami Kiuru Finlandia 517 -53
3 Christoph Grillhoesl Niemcy 396 -174
4 Kai Bracht Niemcy 395 -175
5 Stefan Thurnbichler Austria 343 -227
6 Lassi Huuskonen Finlandia 339 -231
7 Roland Audenrieth Niemcy 336 -234
8 Georg Späth Niemcy 323 -247
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -261
10 Manuel Fettner Austria 300 -270
11 Frank Reichel Niemcy 291 -279
12 Hiroki Yamada Japonia 261 -309
13 Jure Radelj Słowenia 257 -313
14 Toni Nieminen Finlandia 255 -315
15 Michael Neumayer Niemcy 245 -325
16 Dennis Stoerl Niemcy 242 -328
17 Yukitaka Fukita Japonia 226 -344
18 Sota Okamura Japonia 214 -356
19 Masahiko Harada Japonia 212 -358
20 Robert Kranjec Słowenia 189 -381
  Michal Dolezal Czechy 189 -381
22 Martin Koch Austria 176 -394
23 Morten Solem Norwegia 171 -399
24 Jakub Hlava Czechy 169 -401
  Hideharu Miyahira Japonia 169 -401
26 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -403
27 Igor Medved Słowenia 163 -407
28 Jakub Janda Czechy 161 -409
29 Thomas Hörl Austria 160 -410
30 Peter Zonta Słowenia 154 -416
31 Anders Bardal Norwegia 148 -422
32 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -445
33 Arne Sneli Norwegia 123 -447
34 Lasse Ottesen Norwegia 120 -450
35 Dirk Else Niemcy 117 -453
36 Katsutoshi Chiba Japonia 111 -459
  Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -459
38 Hans Petrat Niemcy 106 -464
  Stefan Kaiser Austria 106 -464
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -464
41 Pasi Ahonen Finlandia 105 -465
42 Maximilian Mechler Niemcy 104 -466
43 Andreas Baumgartner Austria 102 -468
44 Markus Eigentler Austria 100 -470
  Adam Małysz Polska 100 -470
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -470
47 David Andersen Norwegia 98 -472
48 Stefan Pieper Niemcy 96 -474
49 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -475
50 Primoz Peterka Słowenia 94 -476
  Janne Ylijärvi Finlandia 94 -476
52 Ronny Hornschuh Niemcy 93 -477
53 Sigurd Pettersen Norwegia 89 -481
54 Damjan Fras Słowenia 86 -484
55 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -489
56 Łukasz Kruczek Polska 80 -490
57 Werner Kladler Austria 79 -491
58 Kazuki Nishishita Japonia 77 -493
59 Yuta Watase Japonia 75 -495
60 Johannes Wenninger Austria 73 -497
61 Haavard Lie Norwegia 72 -498
  Seou Choi Korea Pd. 72 -498
  Bernhard Metzler Austria 72 -498
64 Yukio Sakano Japonia 70 -500
65 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -501
  Takanobu Okabe Japonia 69 -501
67 Miha Rihtar Słowenia 68 -502
  Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -502
  Matej Uram Słowacja 68 -502
70 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -503
71 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -504
  Peter Kostial Słowacja 66 -504
73 Bine Norcic Słowenia 65 -505
74 Michael Möllinger Niemcy 63 -507
75 Hansjörg Jäkle Niemcy 62 -508
  Christian Nagiller Austria 62 -508
77 Homare Kishimoto Japonia 61 -509
78 Jure Bogataj Słowenia 60 -510
  Thomas Lobben Norwegia 60 -510
80 Jakub Suchacek Czechy 58 -512
  Tomasz Pochwała Polska 58 -512
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -512
83 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -515
84 Balthasar Schneider Austria 50 -520
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -520
  Wojciech Skupień Polska 50 -520
87 Yuki Yasukawa Japonia 49 -521
  Trond-Arild Evensen Norwegia 49 -521
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -521
90 Wilfried Eberharter Austria 48 -522
  Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -522
92 Bastian Kaltenböck Austria 47 -523
93 Jakub Jiroutek Czechy 43 -527
  Jinya Nishikata Japonia 43 -527
  Grega Lang Słowenia 43 -527
96 Michael Wagner Niemcy 42 -528
97 Tomisław Tajner Polska 40 -530
  Miroslav Formanek Słowacja 40 -530
  Alan Alborn USA 40 -530
  Primoz Pikl Słowenia 40 -530
101 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -531
102 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -532
103 Reinhard Eberl Austria 36 -534
  Ferdinand Bader Niemcy 36 -534
  Jon Anders Lund Norwegia 36 -534
  Emmanuel Chedal Francja 36 -534
107 Morten Aagheim Norwegia 35 -535
108 Yasunori Suzuki Japonia 34 -536
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -536
  David Jirotka Czechy 34 -536
111 Christof Duffner Niemcy 33 -537
  Gerhard Hofer Austria 33 -537
113 Daniel Forfang Norwegia 32 -538
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -538
115 Akira Higashi Japonia 30 -540
  Remi Santiago Francja 30 -540
117 Henning Stensrud Norwegia 29 -541
118 Gasper Cvetko Słowenia 28 -542
119 Jaroslav Sakala Czechy 27 -543
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -543
121 Blaz Bilban Słowenia 26 -544
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -544
  Jens Deimel Niemcy 26 -544
124 Lars Bystoel Norwegia 25 -545
  Masayuki Sato Japonia 25 -545
126 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -546
127 Shinichiro Saito Japonia 23 -547
128 Frank Löffler Niemcy 22 -548
129 Yuta Kubo Japonia 21 -549
130 Chil-Ku Kang Korea Pd. 20 -550
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -550
132 Dusan Orsula Słowacja 19 -551
  Clint Jones USA 19 -551
  Marcin Bachleda Polska 19 -551
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -551
136 Takayuki Obora Japonia 18 -552
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -552
138 Leif Frey Niemcy 17 -553
139 Bostjan Burger Słowenia 16 -554
  Takashi Sawara Japonia 16 -554
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -554
142 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 15 -555
  Michael Fladenhofer Austria 15 -555
144 Sebastian Meusburger Austria 14 -556
  Rhys Hecox USA 14 -556
146 Frank Ludwig Niemcy 13 -557
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -557
148 Tom Age Aarnes Norwegia 12 -558
  Mathias Hafele Austria 12 -558
  Jens Braennlund Szwecja 12 -558
  Volodimir Glyvko Ukraina 12 -558
152 Yusuke Kaneko Japonia 11 -559
  Takashi Mori Japonia 11 -559
  Jan Zelencik Słowacja 11 -559
155 Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -560
  Martin Mesik Słowacja 10 -560
  Rickard Froeier Szwecja 10 -560
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -560
159 Simon Ammann Szwajcaria 9 -561
  Edwin Schmutzler Austria 9 -561
  Robert Meglic Słowenia 9 -561
  Aurelien Ducroz Francja 9 -561
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -561
164 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -562
  Frode Haare Norwegia 8 -562
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -562
167 Taichi Higuchi Japonia 7 -563
  Simon Podrebersek Słowenia 7 -563
  Anton Dorner Austria 7 -563
  David Lazzaroni Francja 7 -563
171 Alexander Korobov Kazachstan 6 -564
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 6 -564
173 Pekka Salminen Finlandia 5 -565
  Aril Carlsson Norwegia 5 -565
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -565
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -565
177 Krystian Długopolski Polska 4 -566
  Robert Mateja Polska 4 -566
  Florentin Durand Francja 4 -566
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -566
181 Lauri Hakola Finlandia 3 -567
  Jiri Parma jr. Czechy 3 -567
183 Johan Munters Szwecja 2 -568
  Shingo Ueno Japonia 2 -568
  Martin Auer Niemcy 2 -568
  Dimitri Zytchichevin Rosja 2 -568
  Koji Nakamura Japonia 2 -568
188 Markus Edlinger Austria 1 -569
  Gerald Percht Austria 1 -569
  Robert Heinrich Niemcy 1 -569
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -569
  Borek Sedlak Czechy 1 -569
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 400  
2 Niemcy Niemcy 260 -140
3 Słowenia Słowenia 200 -200
4 Polska Polska 170 -230
5 Czechy Czechy 160 -240
6 Finlandia Finlandia 120 -280
7 Francja Francja 100 -300
8 Szwajcaria Szwajcaria 90 -310

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:58
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:23
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich