Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 24.02.2001, Chamonix K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 583  
2 Tami Kiuru Finlandia 557 -26
3 Georg Späth Niemcy 533 -50
4 Kai Bracht Niemcy 523 -60
5 Christoph Grillhoesl Niemcy 502 -81
6 Manuel Fettner Austria 476 -107
7 Robert Kranjec Słowenia 469 -114
8 Lassi Huuskonen Finlandia 459 -124
9 Sota Okamura Japonia 400 -183
10 Stefan Thurnbichler Austria 379 -204
11 Roland Audenrieth Niemcy 375 -208
12 Martin Koch Austria 345 -238
13 Michael Neumayer Niemcy 310 -273
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -274
15 Dennis Stoerl Niemcy 294 -289
16 Frank Reichel Niemcy 291 -292
17 Reinhard Schwarzenberger Austria 271 -312
18 Hiroki Yamada Japonia 261 -322
19 Jure Radelj Słowenia 257 -326
20 Toni Nieminen Finlandia 255 -328
21 Yukitaka Fukita Japonia 226 -357
22 Kazuki Nishishita Japonia 218 -365
23 Masahiko Harada Japonia 212 -371
24 Stefan Kaiser Austria 211 -372
25 Janne Ylijärvi Finlandia 203 -380
26 Thomas Hörl Austria 192 -391
27 Michal Dolezal Czechy 189 -394
28 Markus Eigentler Austria 188 -395
29 Anders Bardal Norwegia 172 -411
30 Morten Solem Norwegia 171 -412
31 Jakub Hlava Czechy 169 -414
  Hideharu Miyahira Japonia 169 -414
33 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -416
34 Bernhard Metzler Austria 166 -417
35 Igor Medved Słowenia 163 -420
36 Jakub Janda Czechy 161 -422
37 Peter Zonta Słowenia 154 -429
38 Dirk Else Niemcy 148 -435
39 Katsutoshi Chiba Japonia 147 -436
40 Kazuhiro Nakamura Japonia 142 -441
41 Pasi Ahonen Finlandia 141 -442
42 Primoz Peterka Słowenia 125 -458
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -458
44 Arne Sneli Norwegia 123 -460
  Hans Petrat Niemcy 123 -460
46 Andreas Baumgartner Austria 121 -462
47 Lasse Ottesen Norwegia 120 -463
48 Christof Duffner Niemcy 119 -464
49 Morten Aagheim Norwegia 111 -472
  Daniel Forfang Norwegia 111 -472
51 Maximilian Mechler Niemcy 110 -473
52 Jon Anders Lund Norwegia 109 -474
53 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -477
54 Johannes Wenninger Austria 105 -478
  Stefan Pieper Niemcy 105 -478
56 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -479
  Yuta Watase Japonia 104 -479
58 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 102 -481
59 Adam Małysz Polska 100 -483
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -483
61 Werner Kladler Austria 99 -484
62 David Andersen Norwegia 98 -485
63 Blaz Bilban Słowenia 96 -487
64 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -488
65 Ronny Hornschuh Niemcy 94 -489
66 Masayuki Sato Japonia 93 -490
67 Sigurd Pettersen Norwegia 91 -492
68 Damjan Fras Słowenia 86 -497
69 Matej Uram Słowacja 84 -499
70 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -501
71 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -502
72 Łukasz Kruczek Polska 80 -503
  Michael Möllinger Niemcy 80 -503
74 Trond-Arild Evensen Norwegia 78 -505
75 Miha Rihtar Słowenia 77 -506
  Tom Sandvold Norwegia 77 -506
77 Bine Norcic Słowenia 74 -509
78 Haavard Lie Norwegia 72 -511
  Seou Choi Korea Pd. 72 -511
80 Thomas Lobben Norwegia 71 -512
81 Christian Nagiller Austria 70 -513
  Michael Wagner Niemcy 70 -513
  Yukio Sakano Japonia 70 -513
84 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -514
  Takanobu Okabe Japonia 69 -514
86 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -517
  Peter Kostial Słowacja 66 -517
88 Simon Podrebersek Słowenia 62 -521
  Brendan Doran USA 62 -521
90 Homare Kishimoto Japonia 61 -522
91 Jure Bogataj Słowenia 60 -523
  Gerhard Hofer Austria 60 -523
93 Ferdinand Bader Niemcy 59 -524
94 Jakub Suchacek Czechy 58 -525
  Tomasz Pochwała Polska 58 -525
  Florentin Durand Francja 58 -525
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -525
98 Jakub Jiroutek Czechy 56 -527
99 Tomisław Tajner Polska 55 -528
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -528
101 Miroslav Formanek Słowacja 54 -529
102 Gasper Cvetko Słowenia 53 -530
103 Chil-Ku Kang Korea Pd. 52 -531
  Dimitri Zytchichevin Rosja 52 -531
  Florian Liegl Austria 52 -531
106 Balthasar Schneider Austria 50 -533
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -533
  Wojciech Skupień Polska 50 -533
109 Tom Age Aarnes Norwegia 49 -534
  Yuki Yasukawa Japonia 49 -534
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -534
112 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -535
  Wilfried Eberharter Austria 48 -535
114 Bastian Kaltenböck Austria 47 -536
115 Reinhard Eberl Austria 45 -538
  Blaz Vrhovnik Słowenia 45 -538
117 Lars Bystoel Norwegia 43 -540
  Jinya Nishikata Japonia 43 -540
  Grega Lang Słowenia 43 -540
  David Jirotka Czechy 43 -540
121 Primoz Pikl Słowenia 42 -541
  Edwin Schmutzler Austria 42 -541
123 Remi Santiago Francja 41 -542
  Aurelien Ducroz Francja 41 -542
125 Alan Alborn USA 40 -543
  Jiri Parma jr. Czechy 40 -543
127 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -544
128 Emmanuel Chedal Francja 36 -547
129 Marc Vogel Szwajcaria 34 -549
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -549
131 Katsunari Kimoto Japonia 32 -551
  Volodimir Glyvko Ukraina 32 -551
133 Akira Higashi Japonia 30 -553
  Boy van Baarle Holandia 30 -553
135 Henning Stensrud Norwegia 29 -554
136 Jaroslav Sakala Czechy 27 -556
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -556
138 Dusan Orsula Słowacja 26 -557
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -557
  Jens Deimel Niemcy 26 -557
141 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -559
142 Shinichiro Saito Japonia 23 -560
143 Frank Löffler Niemcy 22 -561
144 Yuta Kubo Japonia 21 -562
  Gasper Cavlovic Słowenia 21 -562
146 Emil Westberg Szwecja 20 -563
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -563
148 Clint Jones USA 19 -564
  Marcin Bachleda Polska 19 -564
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -564
151 Roman Kerov Rosja 18 -565
  Takayuki Obora Japonia 18 -565
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -565
154 Leif Frey Niemcy 17 -566
155 Bostjan Burger Słowenia 16 -567
  Robert Meglic Słowenia 16 -567
  Takashi Sawara Japonia 16 -567
158 Ole Christen Enger Norwegia 15 -568
  Michael Fladenhofer Austria 15 -568
160 Sebastian Meusburger Austria 14 -569
  Rhys Hecox USA 14 -569
162 Frank Ludwig Niemcy 13 -570
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -570
164 Mathias Hafele Austria 12 -571
  Jens Braennlund Szwecja 12 -571
166 Pavel Fizek Czechy 11 -572
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -572
  Takashi Mori Japonia 11 -572
  Jan Zelencik Słowacja 11 -572
170 Urban Franc Słowenia 10 -573
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -573
  Rickard Froeier Szwecja 10 -573
  Martin Mesik Słowacja 10 -573
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -573
175 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -574
  Tommy Schwall USA 9 -574
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -574
178 Maxim Kouzennyi Rosja 8 -575
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -575
  Frode Haare Norwegia 8 -575
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -575
182 Taichi Higuchi Japonia 7 -576
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -576
  Anton Dorner Austria 7 -576
  David Lazzaroni Francja 7 -576
186 Alexander Korobov Kazachstan 6 -577
  Pavel Stejfa Czechy 6 -577
188 Pekka Salminen Finlandia 5 -578
  Aril Carlsson Norwegia 5 -578
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -578
  Rok Benkovic Słowenia 5 -578
  Jernej Damjan Słowenia 5 -578
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -578
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -578
195 Robert Mateja Polska 4 -579
  Krystian Długopolski Polska 4 -579
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -579
198 Lauri Hakola Finlandia 3 -580
199 Johan Munters Szwecja 2 -581
  Martin Auer Niemcy 2 -581
  Shingo Ueno Japonia 2 -581
  Koji Nakamura Japonia 2 -581
203 Gerald Percht Austria 1 -582
  Robert Heinrich Niemcy 1 -582
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -582
  Borek Sedlak Czechy 1 -582
  Nicolas Marchandise Francja 1 -582
  Markus Edlinger Austria 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:47
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:12
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich