Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 14.01.2001, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kai Bracht Niemcy 332  
2 Manuel Fettner Austria 300 -32
3 Akseli Lajunen Finlandia 280 -52
4 Hiroki Yamada Japonia 261 -71
5 Jure Radelj Słowenia 257 -75
6 Toni Nieminen Finlandia 255 -77
7 Roland Audenrieth Niemcy 236 -96
8 Yukitaka Fukita Japonia 226 -106
9 Masahiko Harada Japonia 212 -120
10 Stefan Thurnbichler Austria 199 -133
11 Lassi Huuskonen Finlandia 187 -145
12 Martin Koch Austria 176 -156
13 Morten Solem Norwegia 171 -161
14 Hideharu Miyahira Japonia 169 -163
15 Christoph Grillhoesl Niemcy 164 -168
16 Jakub Janda Czechy 161 -171
17 Sota Okamura Japonia 154 -178
  Peter Zonta Słowenia 154 -178
19 Georg Späth Niemcy 150 -182
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 145 -187
21 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -191
22 Frank Reichel Niemcy 134 -198
23 Thomas Hörl Austria 126 -206
24 Lasse Ottesen Norwegia 120 -212
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -221
26 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -222
  Michael Neumayer Niemcy 110 -222
28 Stefan Kaiser Austria 106 -226
29 Adam Małysz Polska 100 -232
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -232
31 Robert Kranjec Słowenia 98 -234
  David Andersen Norwegia 98 -234
33 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -237
34 Arne Sneli Norwegia 90 -242
35 Jakub Hlava Czechy 87 -245
36 Damjan Fras Słowenia 86 -246
37 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -251
38 Tami Kiuru Finlandia 77 -255
39 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76 -256
40 Yuta Watase Japonia 75 -257
41 Haavard Lie Norwegia 72 -260
  Seou Choi Korea Pd. 72 -260
  Bernhard Metzler Austria 72 -260
44 Yukio Sakano Japonia 70 -262
45 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -263
  Takanobu Okabe Japonia 69 -263
47 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -264
48 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -265
49 Kazuki Nishishita Japonia 66 -266
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -266
  Peter Kostial Słowacja 66 -266
52 Bine Norcic Słowenia 65 -267
  Dennis Stoerl Niemcy 65 -267
54 Igor Medved Słowenia 63 -269
55 Homare Kishimoto Japonia 61 -271
56 Thomas Lobben Norwegia 60 -272
57 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -274
58 Stefan Pieper Niemcy 57 -275
59 Hans Petrat Niemcy 56 -276
60 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -277
61 Dirk Else Niemcy 54 -278
62 Balthasar Schneider Austria 50 -282
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -282
  Wojciech Skupień Polska 50 -282
65 Yuki Yasukawa Japonia 49 -283
66 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -284
  Matej Uram Słowacja 48 -284
68 Christian Nagiller Austria 46 -286
69 Janne Ylijärvi Finlandia 44 -288
70 Jakub Suchacek Czechy 43 -289
  Jinya Nishikata Japonia 43 -289
72 Łukasz Kruczek Polska 42 -290
73 Alan Alborn USA 40 -292
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 40 -292
75 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -294
76 Grega Lang Słowenia 37 -295
77 Tomasz Pochwała Polska 36 -296
  Fabian Ebenhoch Austria 36 -296
  Emmanuel Chedal Francja 36 -296
80 Morten Aagheim Norwegia 35 -297
81 Andreas Baumgartner Austria 34 -298
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -298
  Karl-Heinz Dorner Austria 34 -298
  David Jirotka Czechy 34 -298
85 Miha Rihtar Słowenia 32 -300
  Anders Bardal Norwegia 32 -300
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -300
88 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -301
89 Akira Higashi Japonia 30 -302
90 Michal Dolezal Czechy 29 -303
  Marc Vogel Szwajcaria 29 -303
  Maximilian Mechler Niemcy 29 -303
  Henning Stensrud Norwegia 29 -303
94 Werner Kladler Austria 27 -305
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -305
96 Jens Deimel Niemcy 26 -306
97 Jakub Jiroutek Czechy 25 -307
98 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -308
99 Shinichiro Saito Japonia 23 -309
100 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -310
  Frank Löffler Niemcy 22 -310
  Michael Möllinger Niemcy 22 -310
103 Yuta Kubo Japonia 21 -311
104 Masayuki Sato Japonia 20 -312
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -312
106 Clint Jones USA 19 -313
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -313
108 Wilfried Eberharter Austria 18 -314
  Jaroslav Sakala Czechy 18 -314
  Takayuki Obora Japonia 18 -314
111 Christof Duffner Niemcy 17 -315
112 Bostjan Burger Słowenia 16 -316
  Remi Santiago Francja 16 -316
  Takashi Sawara Japonia 16 -316
115 Sigurd Pettersen Norwegia 15 -317
  Michael Fladenhofer Austria 15 -317
117 Marcin Bachleda Polska 14 -318
  Rhys Hecox USA 14 -318
  Leif Frey Niemcy 14 -318
120 Dusan Orsula Słowacja 13 -319
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -319
  Primoz Pikl Słowenia 13 -319
123 Mathias Hafele Austria 12 -320
124 Yusuke Kaneko Japonia 11 -321
  Takashi Mori Japonia 11 -321
126 Rickard Froeier Szwecja 10 -322
127 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -323
  Martin Mesik Słowacja 9 -323
  Ronny Hornschuh Niemcy 9 -323
130 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -324
  Frode Haare Norwegia 8 -324
132 Taichi Higuchi Japonia 7 -325
  Robert Meglic Słowenia 7 -325
134 Aril Carlsson Norwegia 5 -327
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -327
  Jens Braennlund Szwecja 5 -327
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -327
138 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -328
  Robert Mateja Polska 4 -328
  Wolfgang Erlacher Austria 4 -328
141 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -329
  Lauri Hakola Finlandia 3 -329
143 Johan Munters Szwecja 2 -330
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -330
  Shingo Ueno Japonia 2 -330
  Koji Nakamura Japonia 2 -330
147 Markus Edlinger Austria 1 -331
  Johannes Wenninger Austria 1 -331
  Gerald Percht Austria 1 -331
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -331
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich