Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 16.03.2001, Oernskoeldsvik K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 805  
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 687 -118
3 Lassi Huuskonen Finlandia 634 -171
4 Kai Bracht Niemcy 602 -203
5 Georg Späth Niemcy 583 -222
6 Tami Kiuru Finlandia 557 -248
7 Robert Kranjec Słowenia 549 -256
8 Manuel Fettner Austria 525 -280
9 Bernhard Metzler Austria 516 -289
10 Sota Okamura Japonia 512 -293
11 Stefan Kaiser Austria 511 -294
12 Roland Audenrieth Niemcy 444 -361
13 Michael Neumayer Niemcy 431 -374
14 Morten Aagheim Norwegia 398 -407
15 Stefan Thurnbichler Austria 391 -414
16 Martin Koch Austria 385 -420
17 Yukitaka Fukita Japonia 363 -442
18 Toni Nieminen Finlandia 355 -450
19 Janne Ylijärvi Finlandia 353 -452
20 Dennis Stoerl Niemcy 351 -454
21 Markus Eigentler Austria 337 -468
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 331 -474
23 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -496
24 Katsutoshi Chiba Japonia 307 -498
25 Łukasz Kruczek Polska 301 -504
26 Morten Solem Norwegia 293 -512
27 Frank Reichel Niemcy 291 -514
28 Michal Dolezal Czechy 275 -530
29 Hiroki Yamada Japonia 274 -531
30 Thomas Hörl Austria 260 -545
31 Jure Radelj Słowenia 257 -548
32 Pasi Ahonen Finlandia 247 -558
  Kazuki Nishishita Japonia 247 -558
34 Jaroslav Sakala Czechy 227 -578
35 Naoki Yasuzaki Japonia 226 -579
36 Daniel Forfang Norwegia 225 -580
37 Masahiko Harada Japonia 212 -593
38 Jakub Hlava Czechy 209 -596
39 Michael Möllinger Niemcy 203 -602
40 Tom Sandvold Norwegia 194 -611
41 Jinya Nishikata Japonia 193 -612
42 Andreas Baumgartner Austria 184 -621
43 Masayuki Sato Japonia 183 -622
44 Johannes Wenninger Austria 182 -623
  Sigurd Pettersen Norwegia 182 -623
46 Dirk Else Niemcy 176 -629
47 Ferdinand Bader Niemcy 174 -631
48 Anders Bardal Norwegia 172 -633
49 Matej Uram Słowacja 170 -635
50 Hideharu Miyahira Japonia 169 -636
51 Kazuhiro Nakamura Japonia 168 -637
52 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -638
  Michael Wagner Niemcy 167 -638
54 Igor Medved Słowenia 163 -642
  Florentin Durand Francja 163 -642
56 Jakub Janda Czechy 161 -644
57 Kimmo Yliriesto Finlandia 160 -645
58 Hans Petrat Niemcy 158 -647
59 Peter Zonta Słowenia 154 -651
60 Maximilian Mechler Niemcy 152 -653
61 Simon Podrebersek Słowenia 150 -655
  Arne Sneli Norwegia 150 -655
63 Florian Liegl Austria 148 -657
64 Primoz Peterka Słowenia 147 -658
65 Werner Kladler Austria 134 -671
  Teemu Paeaekkoenen Finlandia 134 -671
67 Ronny Hornschuh Niemcy 133 -672
68 Frode Haare Norwegia 128 -677
69 Yukio Sakano Japonia 126 -679
70 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -680
71 Jon Anders Lund Norwegia 123 -682
72 Wilfried Eberharter Austria 120 -685
  Lasse Ottesen Norwegia 120 -685
74 Jostein Smedbye Norwegia 119 -686
  Christof Duffner Niemcy 119 -686
76 Emil Westberg Szwecja 116 -689
77 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113 -692
78 Trond-Arild Evensen Norwegia 112 -693
  Yuta Watase Japonia 112 -693
80 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 110 -695
81 Edwin Schmutzler Austria 107 -698
82 Yusuke Kaneko Japonia 106 -699
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -699
84 Stefan Pieper Niemcy 105 -700
85 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -701
86 Christian Nagiller Austria 103 -702
87 Blaz Bilban Słowenia 101 -704
88 Adam Małysz Polska 100 -705
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -705
90 Lars Bystoel Norwegia 99 -706
91 David Andersen Norwegia 98 -707
92 Balthasar Schneider Austria 97 -708
93 Gerhard Hofer Austria 95 -710
94 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94 -711
95 Haavard Lie Norwegia 92 -713
96 Yuki Yasukawa Japonia 88 -717
  Miha Rihtar Słowenia 88 -717
98 Damjan Fras Słowenia 86 -719
  Bine Norcic Słowenia 86 -719
  Thomas Lobben Norwegia 86 -719
101 Reinhard Eberl Austria 84 -721
  Yasunori Suzuki Japonia 84 -721
103 Brendan Doran USA 83 -722
104 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -723
  Gasper Cvetko Słowenia 82 -723
106 Homare Kishimoto Japonia 81 -724
107 Ingemar Mayr Holandia 80 -725
108 Jakub Jiroutek Czechy 78 -727
109 Jan Matura Czechy 75 -730
  Boy van Baarle Holandia 75 -730
111 Seou Choi Korea Pd. 72 -733
112 Jakub Suchacek Czechy 70 -735
113 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -736
  Takanobu Okabe Japonia 69 -736
115 Shinya Tsurumaki Japonia 68 -737
116 Tomasz Pochwała Polska 67 -738
117 Peter Kostial Słowacja 66 -739
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -739
119 Katsunari Kimoto Japonia 65 -740
  Shinichiro Saito Japonia 65 -740
121 Tom Age Aarnes Norwegia 63 -742
122 Jiri Parma jr. Czechy 61 -744
123 Jure Bogataj Słowenia 60 -745
124 Takashi Sawara Japonia 59 -746
125 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -747
  David Jirotka Czechy 58 -747
  Blaz Vrhovnik Słowenia 58 -747
128 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -750
  Tomisław Tajner Polska 55 -750
130 Miroslav Formanek Słowacja 54 -751
  Marcin Bachleda Polska 54 -751
  Takayuki Obora Japonia 54 -751
133 Bastian Kaltenböck Austria 53 -752
  Dimitri Zytchichevin Rosja 53 -752
135 Aril Carlsson Norwegia 51 -754
  Havard Brandtenborg Norwegia 51 -754
137 Marc Vogel Szwajcaria 50 -755
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -755
  Marius Smariset Norwegia 50 -755
  Wojciech Skupień Polska 50 -755
  Jan-Inge Trontveit Norwegia 50 -755
142 Fabian Ebenhoch Austria 49 -756
143 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -757
144 Aurelien Ducroz Francja 45 -760
  Teppei Takano Japonia 45 -760
146 Jan Vacula Czechy 44 -761
147 Grega Lang Słowenia 43 -762
148 Primoz Pikl Słowenia 42 -763
149 Dusan Orsula Słowacja 41 -764
  Robert Meglic Słowenia 41 -764
  Remi Santiago Francja 41 -764
  Volodimir Glyvko Ukraina 41 -764
153 Akira Higashi Japonia 40 -765
  Alan Alborn USA 40 -765
155 Jaan Juris Estonia 39 -766
  Karl-Heinz Dorner Austria 39 -766
157 Emmanuel Chedal Francja 36 -769
  Hiroyuki Saito Japonia 36 -769
159 Simon Ammann Szwajcaria 35 -770
160 Stephan Hocke Niemcy 34 -771
161 Kazuya Nakagawa Japonia 33 -772
  Bard Naess Norwegia 33 -772
163 Erling Enger Norwegia 32 -773
  Martin Mesik Słowacja 32 -773
  Kentaro Shigematsu Japonia 32 -773
166 Pavel Fizek Czechy 31 -774
167 Krystian Długopolski Polska 30 -775
168 Henning Stensrud Norwegia 29 -776
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 29 -776
170 Daijiro Higuchi Japonia 28 -777
  Tor-Magne Johansen Norwegia 28 -777
172 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -778
173 Maxim Kouzennyi Rosja 26 -779
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -779
  Jens Deimel Niemcy 26 -779
  Shunsuke Watanabe Japonia 26 -779
177 Gasper Cavlovic Słowenia 25 -780
178 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -781
179 Ryohei Nishimori Japonia 23 -782
  Yuta Kubo Japonia 23 -782
181 Frank Löffler Niemcy 22 -783
  Roman Kerov Rosja 22 -783
183 Uros Vrhovec Słowenia 21 -784
  Jens Braennlund Szwecja 21 -784
185 Rickard Froeier Szwecja 20 -785
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -785
187 Clint Jones USA 19 -786
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -786
  Ole Christen Enger Norwegia 19 -786
190 Mathias Hafele Austria 18 -787
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -787
  Shusaku Hosoyama Japonia 18 -787
193 Jernej Damjan Słowenia 17 -788
  Leif Frey Niemcy 17 -788
195 Bostjan Burger Słowenia 16 -789
  Daniel Bachleda Polska 16 -789
197 Michael Fladenhofer Austria 15 -790
  Stig Hommefoss Norwegia 15 -790
199 Sebastian Meusburger Austria 14 -791
  Rhys Hecox USA 14 -791
201 Taichi Higuchi Japonia 13 -792
  Frank Ludwig Niemcy 13 -792
203 Yuta Araseki Japonia 12 -793
  Martin Auer Niemcy 12 -793
205 Takashi Mori Japonia 11 -794
  Jan Zelencik Słowacja 11 -794
207 Urban Franc Słowenia 10 -795
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -795
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -795
  Grzegorz Śliwka Polska 10 -795
  Grega Podrzaj Słowenia 10 -795
212 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -796
  Yuki Koike Japonia 9 -796
  Ryota Netsu Japonia 9 -796
  Tommy Schwall USA 9 -796
216 Shunji Ikeda Japonia 8 -797
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -797
  Gennadi Chizhov Rosja 8 -797
219 Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -798
  Anton Dorner Austria 7 -798
  David Lazzaroni Francja 7 -798
222 Sho Sawada Japonia 6 -799
  Alexander Korobov Kazachstan 6 -799
  Pavel Stejfa Czechy 6 -799
  Genki Nitta Japonia 6 -799
  Joel Morrerod Szwajcaria 6 -799
  Kjetil Moen Norwegia 6 -799
228 Rok Benkovic Słowenia 5 -800
  Marco Daescher Szwajcaria 5 -800
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -800
  Pekka Salminen Finlandia 5 -800
232 Ivan Kozlov Ukraina 4 -801
  Robert Mateja Polska 4 -801
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -801
  Jiri Cerny Czechy 4 -801
236 Jiri Malcik Czechy 3 -802
  Lauri Hakola Finlandia 3 -802
  Jim Denney jr USA 3 -802
239 Johan Munters Szwecja 2 -803
  Shingo Ueno Japonia 2 -803
  Koji Nakamura Japonia 2 -803
242 Gerald Percht Austria 1 -804
  Stian Kjensli Norwegia 1 -804
  Bartłomiej Nikiel Polska 1 -804
  Robert Heinrich Niemcy 1 -804
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -804
  Borek Sedlak Czechy 1 -804
  Nicolas Marchandise Francja 1 -804
  Markus Edlinger Austria 1 -804
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich