TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
10.02.2001 - Westby (USA) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lassi Huuskonen Finlandia 113.0 116.0 258.1
2 Christoph Grillhoesl Niemcy 112.0 110.0 246.0
3 Sota Okamura Japonia 105.0 115.0 243.4
4 Janne Ylijärvi Finlandia 104.0 113.0 234.0
5 Robert Kranjec Słowenia 104.0 112.0 230.2
6 Dennis Stoerl Niemcy 103.0 110.0 229.8
7 Jon Anders Lund Norwegia 103.0 110.0 228.8
8 Daniel Forfang Norwegia 104.5 106.5 224.2
9 Michael Neumayer Niemcy 106.0 106.5 223.4
10 Blaz Bilban Słowenia 104.0 106.5 218.3
11 Thomas Hörl Austria 103.0 102.5 213.8
12 Andreas Baumgartner Austria 98.0 105.0 209.3
13 Chil-Ku Kang Korea Pd. 103.0 97.5 203.3
14 Jakub Jiroutek Czechy 98.0 102.0 202.9
  Trond-Arild Evensen Norwegia 100.5 97.0 202.9
16 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 95.5 103.5 200.6
17 Kai Bracht Niemcy 100.5 96.0 197.1
18 Gerhard Hofer Austria 101.0 98.0 196.1
19 Vladimir Glyvko Ukraina 93.0 103.5 194.1
20 Kazuki Nishishita Japonia 93.0 101.0 193.1
21 Gasper Cvetko Słowenia 93.5 102.5 191.2
22 Edwin Schmutzler Austria 92.0 100.0 186.0
23 Tom Age Aarnes Norwegia 97.0 96.0 184.8
24 Klaus Allgayer Szwajcaria 96.0 98.5 184.5
25 Kakhaber Tsakadze Gruzja 92.0 98.5 180.3
26 Masayuki Sato Japonia 96.0 92.0 178.8
27 Johannes Wenninger Austria 91.5 97.0 178.7
28 Jiri Parma jr. Czechy 86.0 100.0 178.2
29 Dimitri Zytchichevin Rosja 88.0 99.0 174.0
30 Katsutoshi Chiba Japonia 88.0 96.0 173.6
31 Boy van Baarle Holandia 89.0 96.0 172.4
32 Pavel Stejfa Czechy 93.5 92.0 170.8
33 Rolando Kaligaro Słowenia 92.5 91.0 170.7
34 Jim Denney jr USA 89.5 94.0 168.7
35 David Jirotka Czechy 92.0 91.5 164.2
36 Dusan Orsula Słowacja 88.5 92.5 159.2
37 Brendan Doran USA 80.0 95.0 155.9
38 Joel Morrerod Szwajcaria 88.5 85.0 145.7
39 Hartman Rector USA 86.0 85.0 144.2
40 Roman Kerov Rosja 78.0 95.5 137.7
41 Tommy Schwall USA 80.5 86.0 134.6
42 Ratislav Lesko Słowacja 80.0 87.0 130.5
43 Maxim Kouzennyi Rosja 79.0 85.5 129.5
44 Andrej Nikel Słowacja 86.0 78.0 126.6
45 Veli-Matti Lindström Finlandia 77.0 82.5 123.0
46 Rico Parpan Szwajcaria 78.0 79.5 117.4
47 Jeffrey Denney jr. USA 79.0 81.0 115.9
48 Lindsey Van USA 77.0 76.0 111.8
49 Richard Tonkin Kanada 74.0 78.5 109.4
50 Jake Wolf USA 78.5 79.5 109.3
51 Tobin Whitman USA 79.0 77.0 106.7
52 Kyle Kessler USA 71.0 78.5 94.0
53 Logan Gerber USA 68.5 79.0 87.9
54 Kyle Gilbertson USA 66.0 74.0 77.9
55 Ryan Cutter USA 67.0 71.5 75.2
56 Roby Jones USA 67.0 70.0 73.5
57 Dave Edlund USA 67.0 67.5 68.0
58 Anthony Myhra USA 62.0 69.0 66.2
59 Albert Gasienica USA 69.0 77.0 64.7
60 Steve McNeil USA 60.0 65.0 55.4
61 Ty Jacobson USA 59.0 54.0 19.8

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »