Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 27.01.2001, Lauscha K-92
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 485  
2 Tami Kiuru Finlandia 357 -128
3 Kai Bracht Niemcy 352 -133
4 Manuel Fettner Austria 300 -185
5 Christoph Grillhoesl Niemcy 287 -198
6 Stefan Thurnbichler Austria 277 -208
7 Hiroki Yamada Japonia 261 -224
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 259 -226
9 Jure Radelj Słowenia 257 -228
10 Toni Nieminen Finlandia 255 -230
11 Lassi Huuskonen Finlandia 239 -246
12 Roland Audenrieth Niemcy 236 -249
13 Yukitaka Fukita Japonia 226 -259
14 Masahiko Harada Japonia 212 -273
15 Frank Reichel Niemcy 179 -306
16 Michael Neumayer Niemcy 178 -307
17 Martin Koch Austria 176 -309
18 Morten Solem Norwegia 171 -314
19 Dennis Stoerl Niemcy 170 -315
20 Hideharu Miyahira Japonia 169 -316
21 Georg Späth Niemcy 168 -317
22 Jakub Janda Czechy 161 -324
23 Jakub Hlava Czechy 159 -326
24 Sota Okamura Japonia 154 -331
  Peter Zonta Słowenia 154 -331
26 Anders Bardal Norwegia 148 -337
27 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -344
28 Robert Kranjec Słowenia 138 -347
29 Thomas Hörl Austria 126 -359
30 Lasse Ottesen Norwegia 120 -365
31 Arne Sneli Norwegia 114 -371
32 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -374
33 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -375
34 Michal Dolezal Czechy 109 -376
35 Stefan Kaiser Austria 106 -379
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -379
37 Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -385
  Adam Małysz Polska 100 -385
39 David Andersen Norwegia 98 -387
40 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -390
41 Hans Petrat Niemcy 94 -391
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 89 -396
43 Damjan Fras Słowenia 86 -399
44 Stefan Pieper Niemcy 82 -403
45 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -404
46 Dirk Else Niemcy 80 -405
47 Sigurd Pettersen Norwegia 76 -409
48 Yuta Watase Japonia 75 -410
49 Haavard Lie Norwegia 72 -413
  Seou Choi Korea Pd. 72 -413
  Bernhard Metzler Austria 72 -413
52 Yukio Sakano Japonia 70 -415
53 Takanobu Okabe Japonia 69 -416
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -416
55 Miha Rihtar Słowenia 68 -417
  Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -417
57 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -418
58 Peter Kostial Słowacja 66 -419
  Kazuki Nishishita Japonia 66 -419
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -419
61 Bine Norcic Słowenia 65 -420
62 Łukasz Kruczek Polska 64 -421
63 Igor Medved Słowenia 63 -422
64 Homare Kishimoto Japonia 61 -424
65 Thomas Lobben Norwegia 60 -425
66 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -427
  Tomasz Pochwała Polska 58 -427
68 Andreas Baumgartner Austria 56 -429
69 Johannes Wenninger Austria 55 -430
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -430
71 Ronny Hornschuh Niemcy 53 -432
72 Balthasar Schneider Austria 50 -435
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -435
  Wojciech Skupień Polska 50 -435
75 Yuki Yasukawa Japonia 49 -436
  Michael Möllinger Niemcy 49 -436
77 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -437
  Matej Uram Słowacja 48 -437
79 Christian Nagiller Austria 46 -439
80 Maximilian Mechler Niemcy 44 -441
  Janne Ylijärvi Finlandia 44 -441
82 Jakub Suchacek Czechy 43 -442
  Jinya Nishikata Japonia 43 -442
84 Primoz Peterka Słowenia 42 -443
85 Alan Alborn USA 40 -445
86 Fabian Ebenhoch Austria 38 -447
  Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -447
88 Werner Kladler Austria 37 -448
  Grega Lang Słowenia 37 -448
90 Emmanuel Chedal Francja 36 -449
  Bastian Kaltenböck Austria 36 -449
92 Morten Aagheim Norwegia 35 -450
93 Karl-Heinz Dorner Austria 34 -451
  Pasi Ahonen Finlandia 34 -451
  David Jirotka Czechy 34 -451
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -451
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -451
98 Katsunari Kimoto Japonia 32 -453
99 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -454
100 Akira Higashi Japonia 30 -455
101 Henning Stensrud Norwegia 29 -456
102 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -458
  Jaroslav Sakala Czechy 27 -458
104 Jens Deimel Niemcy 26 -459
105 Jakub Jiroutek Czechy 25 -460
  Lars Bystoel Norwegia 25 -460
107 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -461
108 Shinichiro Saito Japonia 23 -462
  Wilfried Eberharter Austria 23 -462
110 Frank Löffler Niemcy 22 -463
  Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -463
112 Yuta Kubo Japonia 21 -464
113 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -465
  Masayuki Sato Japonia 20 -465
115 Clint Jones USA 19 -466
  Marcin Bachleda Polska 19 -466
  Dusan Orsula Słowacja 19 -466
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -466
119 Wolfgang Erlacher Austria 18 -467
  Takayuki Obora Japonia 18 -467
121 Christof Duffner Niemcy 17 -468
  Leif Frey Niemcy 17 -468
123 Gasper Cavlovic Słowenia 16 -469
  Bostjan Burger Słowenia 16 -469
  Takashi Sawara Japonia 16 -469
  Remi Santiago Francja 16 -469
127 Michael Fladenhofer Austria 15 -470
128 Rhys Hecox USA 14 -471
129 Primoz Pikl Słowenia 13 -472
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -472
131 Mathias Hafele Austria 12 -473
  Jens Braennlund Szwecja 12 -473
  Ferdinand Bader Niemcy 12 -473
134 Takashi Mori Japonia 11 -474
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -474
  Jan Zelencik Słowacja 11 -474
137 Rickard Froeier Szwecja 10 -475
138 Martin Mesik Słowacja 9 -476
  Robert Meglic Słowenia 9 -476
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -476
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -476
142 Frode Haare Norwegia 8 -477
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -477
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -477
145 Taichi Higuchi Japonia 7 -478
146 Alexander Korobov Kazachstan 6 -479
147 Ryohei Nishimori Japonia 5 -480
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -480
  Aril Carlsson Norwegia 5 -480
150 Robert Mateja Polska 4 -481
  Alexandr Diadula Białoru¶ 4 -481
  Tom Age Aarnes Norwegia 4 -481
  Krystian Długopolski Polska 4 -481
  Pekka Salminen Finlandia 4 -481
155 Lauri Hakola Finlandia 3 -482
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -482
157 Koji Nakamura Japonia 2 -483
  Shingo Ueno Japonia 2 -483
  Johan Munters Szwecja 2 -483
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -483
161 Markus Edlinger Austria 1 -484
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -484
  Gerald Percht Austria 1 -484
  Robert Heinrich Niemcy 1 -484
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich