Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2001, Brotterode K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 385  
2 Kai Bracht Niemcy 352 -33
3 Manuel Fettner Austria 300 -85
4 Tami Kiuru Finlandia 277 -108
5 Stefan Thurnbichler Austria 273 -112
6 Hiroki Yamada Japonia 261 -124
7 Jure Radelj Słowenia 257 -128
8 Toni Nieminen Finlandia 255 -130
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 249 -136
10 Lassi Huuskonen Finlandia 238 -147
11 Christoph Grillhoesl Niemcy 237 -148
12 Roland Audenrieth Niemcy 236 -149
13 Yukitaka Fukita Japonia 226 -159
14 Masahiko Harada Japonia 212 -173
15 Michael Neumayer Niemcy 178 -207
16 Martin Koch Austria 176 -209
17 Morten Solem Norwegia 171 -214
18 Hideharu Miyahira Japonia 169 -216
19 Jakub Janda Czechy 161 -224
20 Jakub Hlava Czechy 159 -226
21 Sota Okamura Japonia 154 -231
  Peter Zonta Słowenia 154 -231
23 Georg Späth Niemcy 150 -235
24 Anders Bardal Norwegia 148 -237
25 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -244
26 Frank Reichel Niemcy 134 -251
27 Thomas Hörl Austria 126 -259
28 Lasse Ottesen Norwegia 120 -265
29 Arne Sneli Norwegia 114 -271
30 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -274
31 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -275
  Dennis Stoerl Niemcy 110 -275
33 Stefan Kaiser Austria 106 -279
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -279
35 Adam Małysz Polska 100 -285
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -285
37 David Andersen Norwegia 98 -287
  Robert Kranjec Słowenia 98 -287
39 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -290
40 Damjan Fras Słowenia 86 -299
41 Michal Dolezal Czechy 83 -302
42 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -304
43 Dirk Else Niemcy 80 -305
44 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76 -309
  Sigurd Pettersen Norwegia 76 -309
46 Yuta Watase Japonia 75 -310
47 Haavard Lie Norwegia 72 -313
  Seou Choi Korea Pd. 72 -313
  Bernhard Metzler Austria 72 -313
50 Hans Petrat Niemcy 70 -315
  Yukio Sakano Japonia 70 -315
52 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -316
  Takanobu Okabe Japonia 69 -316
54 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -317
55 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -318
56 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -319
  Peter Kostial Słowacja 66 -319
  Stefan Pieper Niemcy 66 -319
  Kazuki Nishishita Japonia 66 -319
60 Bine Norcic Słowenia 65 -320
61 Łukasz Kruczek Polska 64 -321
62 Igor Medved Słowenia 63 -322
63 Homare Kishimoto Japonia 61 -324
64 Thomas Lobben Norwegia 60 -325
65 Tomasz Pochwała Polska 58 -327
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -327
67 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -330
68 Balthasar Schneider Austria 50 -335
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -335
  Wojciech Skupień Polska 50 -335
71 Yuki Yasukawa Japonia 49 -336
72 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -337
  Matej Uram Słowacja 48 -337
74 Christian Nagiller Austria 46 -339
75 Maximilian Mechler Niemcy 44 -341
  Janne Ylijärvi Finlandia 44 -341
77 Jakub Suchacek Czechy 43 -342
  Jinya Nishikata Japonia 43 -342
79 Primoz Peterka Słowenia 42 -343
80 Alan Alborn USA 40 -345
  Michael Möllinger Niemcy 40 -345
82 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -347
  Fabian Ebenhoch Austria 38 -347
84 Werner Kladler Austria 37 -348
  Grega Lang Słowenia 37 -348
  Ronny Hornschuh Niemcy 37 -348
87 Emmanuel Chedal Francja 36 -349
88 Morten Aagheim Norwegia 35 -350
89 Karl-Heinz Dorner Austria 34 -351
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -351
  David Jirotka Czechy 34 -351
  Andreas Baumgartner Austria 34 -351
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -351
94 Miha Rihtar Słowenia 32 -353
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -353
96 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -354
97 Akira Higashi Japonia 30 -355
98 Henning Stensrud Norwegia 29 -356
99 Jaroslav Sakala Czechy 27 -358
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -358
101 Jens Deimel Niemcy 26 -359
102 Jakub Jiroutek Czechy 25 -360
103 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -361
104 Shinichiro Saito Japonia 23 -362
  Wilfried Eberharter Austria 23 -362
106 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -363
  Frank Löffler Niemcy 22 -363
  Pasi Ahonen Finlandia 22 -363
109 Yuta Kubo Japonia 21 -364
110 Masayuki Sato Japonia 20 -365
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -365
112 Clint Jones USA 19 -366
  Marcin Bachleda Polska 19 -366
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -366
  Johannes Wenninger Austria 19 -366
116 Takayuki Obora Japonia 18 -367
117 Christof Duffner Niemcy 17 -368
118 Bostjan Burger Słowenia 16 -369
  Remi Santiago Francja 16 -369
  Takashi Sawara Japonia 16 -369
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -369
  Leif Frey Niemcy 16 -369
123 Michael Fladenhofer Austria 15 -370
124 Rhys Hecox USA 14 -371
125 Dusan Orsula Słowacja 13 -372
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -372
  Primoz Pikl Słowenia 13 -372
128 Mathias Hafele Austria 12 -373
  Ferdinand Bader Niemcy 12 -373
130 Yusuke Kaneko Japonia 11 -374
  Takashi Mori Japonia 11 -374
132 Rickard Froeier Szwecja 10 -375
133 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -376
  Martin Mesik Słowacja 9 -376
135 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -377
  Frode Haare Norwegia 8 -377
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -377
138 Taichi Higuchi Japonia 7 -378
  Robert Meglic Słowenia 7 -378
140 Aril Carlsson Norwegia 5 -380
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -380
  Jens Braennlund Szwecja 5 -380
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -380
144 Pekka Salminen Finlandia 4 -381
  Robert Mateja Polska 4 -381
  Krystian Długopolski Polska 4 -381
  Wolfgang Erlacher Austria 4 -381
  Tom Age Aarnes Norwegia 4 -381
149 Lars Bystoel Norwegia 3 -382
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -382
  Lauri Hakola Finlandia 3 -382
152 Johan Munters Szwecja 2 -383
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -383
  Shingo Ueno Japonia 2 -383
  Koji Nakamura Japonia 2 -383
156 Gerald Percht Austria 1 -384
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -384
  Markus Edlinger Austria 1 -384
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich