TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
04.03.2001 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kaiser Austria 135.5 118.5 252.2
2 Michael Neumayer Niemcy 127.5 108.5 217.3
3 Morten Aagheim Norwegia 120.0 112.5 213.5
4 Akseli Lajunen Finlandia 122.0 110.5 213.0
5 Jostein Smeby Norwegia 128.0 105.0 212.4
6 Balthasar Schneider Austria 127.5 104.5 211.6
7 Markus Eigentler Austria 122.0 109.5 208.2
  Łukasz Kruczek Polska 117.5 111.5 208.2
9 Florentin Durand Francja 116.0 113.5 203.1
10 Krystian Długopolski Polska 111.0 115.0 201.8
11 Michael Wagner Niemcy 113.5 113.0 201.2
12 Michael Möllinger Niemcy 111.5 114.5 200.8
13 Pavel Fizek Czechy 116.0 109.0 200.5
14 Uros Vrhovec Słowenia 114.0 111.0 198.0
15 Ferdinand Bader Niemcy 106.0 118.0 196.7
16 Robert Meglic Słowenia 114.0 106.5 190.9
17 Daniel Bachleda Polska 109.0 107.0 184.3
18 Maximilian Mechler Niemcy 103.5 115.0 183.3
19 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 112.0 107.0 182.2
20 Kai Bracht Niemcy 117.0 99.0 179.8
21 Grega Podrzaj Słowenia 110.5 107.0 178.5
  Grzegorz ¦liwka Polska 110.5 104.5 178.5
23 Jiri Parma jr. Czechy 114.5 99.5 177.7
24 Tom Sandvold Norwegia 104.0 110.5 177.6
25 Bastian Kaltenböck Austria 103.5 111.5 177.5
26 Simon Podrebersek Słowenia 109.0 106.5 176.9
27 Christoph Grillhoesl Niemcy 100.5 118.0 175.3
  Ivan Kozlov Ukraina 109.5 104.0 175.3
29 Pasi Ahonen Finlandia 105.0 109.0 175.2
30 Bartłomiej Nikiel Polska 114.5 101.5 174.3
31 Reinhard Eberl Austria 102.5 111.0 171.3
32 Miha Rihtar Słowenia 109.5 102.5 170.1
33 Hans Petrat Niemcy 103.0 106.0 165.2
34 Manuel Fettner Austria 104.5 107.0 163.7
35 Peter Kostial Słowacja 105.5 101.5 163.1
36 Havard Lie Norwegia 101.0 110.5 162.7
37 Blaz Vrhovnik Słowenia 102.0 107.0 158.7
38 Jan Mazoch Czechy 97.5 105.5 154.9
39 Andrej Lyskovec Białoru¶ 105.0 97.0 149.1
40 Dusan Orsula Słowacja 97.0 103.0 147.0
  Evgeni Plekhov Rosja 107.0 93.0 147.0
42 Wojciech Tajner Polska 109.5 90.0 146.1
43 Aurelien Ducroz Francja 97.5 101.0 145.8
44 Werner Kladler Austria 103.5 94.0 141.0
  Grega Lang Słowenia 99.0 98.5 141.0
46 Andrej Nikel Słowacja 99.0 95.5 138.1
47 Marcin Sitarz Polska 94.5 98.0 134.5
48 Gennadi Chihov Rosja 100.5 94.0 132.6
49 Mariusz Macias Polska 97.0 92.0 125.7
50 Peter Schlank Słowacja 98.0 83.5 107.2
51 Mathias Hafele Austria 95.0   60.0
52 Kakhaber Tsakadze Gruzja 103.5   58.8
53 Łukasz Kociński Polska 91.0   56.3
54 Maciej Maciusiak Polska 91.0   55.8
55 Jernej Damjan Słowenia 91.5   53.7
56 Paweł Kruczek Polska 89.0   52.2
57 Alexandr Diadula Białoru¶ 91.5   51.7
58 Rafał Kuchta Polska 88.0   50.4
59 Tomasz Pochwała Polska 89.0   50.2
60 Mirosław Białobrzeski Polska 87.0   49.1
61 Rafał ¦liż Polska 87.5   45.5
62 Rene Stefanovie Słowacja 87.0   43.1
63 Alexey Silaev Rosja 86.5   42.2
64 Petr Chaadaev Rosja 80.5   30.9
65 Maxim Savitski Białoru¶ 79.0   28.2
66 Stefan Hula Polska 74.5   20.1
67 Grzegorz Sobczyk Polska 75.0   18.0
68 Kamil Stoch Polska 72.0   15.6
69 Volodymyr Boshchuk Ukraina 71.0   12.3

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »