Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2001, Brotterode K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kai Bracht Niemcy 352  
2 Akseli Lajunen Finlandia 325 -27
3 Manuel Fettner Austria 300 -52
4 Hiroki Yamada Japonia 261 -91
5 Jure Radelj Słowenia 257 -95
6 Toni Nieminen Finlandia 255 -97
7 Stefan Thurnbichler Austria 249 -103
8 Roland Audenrieth Niemcy 236 -116
9 Yukitaka Fukita Japonia 226 -126
10 Christoph Grillhoesl Niemcy 224 -128
11 Lassi Huuskonen Finlandia 216 -136
12 Masahiko Harada Japonia 212 -140
13 Tami Kiuru Finlandia 177 -175
14 Martin Koch Austria 176 -176
15 Morten Solem Norwegia 171 -181
16 Hideharu Miyahira Japonia 169 -183
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 169 -183
18 Jakub Janda Czechy 161 -191
19 Sota Okamura Japonia 154 -198
  Peter Zonta Słowenia 154 -198
21 Georg Späth Niemcy 150 -202
22 Marco Steinauer Szwajcaria 141 -211
23 Frank Reichel Niemcy 134 -218
24 Michael Neumayer Niemcy 128 -224
25 Thomas Hörl Austria 126 -226
26 Lasse Ottesen Norwegia 120 -232
27 Jakub Hlava Czechy 119 -233
28 Anders Bardal Norwegia 112 -240
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -241
30 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -242
31 Stefan Kaiser Austria 106 -246
32 Arne Sneli Norwegia 100 -252
  Adam Małysz Polska 100 -252
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -252
35 Robert Kranjec Słowenia 98 -254
  David Andersen Norwegia 98 -254
37 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -257
38 Damjan Fras Słowenia 86 -266
39 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -271
40 Primoz Zupan-Urh Słowenia 80 -272
41 Dirk Else Niemcy 78 -274
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 76 -276
43 Yuta Watase Japonia 75 -277
44 Haavard Lie Norwegia 72 -280
  Seou Choi Korea Pd. 72 -280
  Bernhard Metzler Austria 72 -280
47 Hans Petrat Niemcy 70 -282
  Yukio Sakano Japonia 70 -282
49 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -283
  Takanobu Okabe Japonia 69 -283
51 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -284
52 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -285
53 Kazuki Nishishita Japonia 66 -286
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -286
  Peter Kostial Słowacja 66 -286
56 Michal Dolezal Czechy 65 -287
  Bine Norcic Słowenia 65 -287
  Dennis Stoerl Niemcy 65 -287
59 Igor Medved Słowenia 63 -289
60 Homare Kishimoto Japonia 61 -291
61 Thomas Lobben Norwegia 60 -292
62 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -294
63 Stefan Pieper Niemcy 57 -295
64 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -297
65 Balthasar Schneider Austria 50 -302
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -302
  Wojciech Skupień Polska 50 -302
68 Yuki Yasukawa Japonia 49 -303
  Łukasz Kruczek Polska 49 -303
70 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -304
  Matej Uram Słowacja 48 -304
72 Tomasz Pochwała Polska 47 -305
73 Christian Nagiller Austria 46 -306
74 Sigurd Pettersen Norwegia 44 -308
  Maximilian Mechler Niemcy 44 -308
  Janne Ylijärvi Finlandia 44 -308
77 Jakub Suchacek Czechy 43 -309
  Jinya Nishikata Japonia 43 -309
79 Alan Alborn USA 40 -312
80 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -314
  Fabian Ebenhoch Austria 38 -314
82 Grega Lang Słowenia 37 -315
83 Emmanuel Chedal Francja 36 -316
84 Morten Aagheim Norwegia 35 -317
85 Andreas Baumgartner Austria 34 -318
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -318
  Karl-Heinz Dorner Austria 34 -318
  David Jirotka Czechy 34 -318
  Michael Möllinger Niemcy 34 -318
90 Miha Rihtar Słowenia 32 -320
  Katsunari Kimoto Japonia 32 -320
92 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -321
93 Akira Higashi Japonia 30 -322
94 Marc Vogel Szwajcaria 29 -323
  Henning Stensrud Norwegia 29 -323
96 Werner Kladler Austria 27 -325
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -325
98 Jaroslav Sakala Czechy 26 -326
  Jens Deimel Niemcy 26 -326
100 Jakub Jiroutek Czechy 25 -327
101 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -328
102 Wilfried Eberharter Austria 23 -329
  Shinichiro Saito Japonia 23 -329
104 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -330
  Frank Löffler Niemcy 22 -330
106 Yuta Kubo Japonia 21 -331
107 Masayuki Sato Japonia 20 -332
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -332
109 Johannes Wenninger Austria 19 -333
  Clint Jones USA 19 -333
  Marcin Bachleda Polska 19 -333
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -333
113 Takayuki Obora Japonia 18 -334
114 Christof Duffner Niemcy 17 -335
115 Bostjan Burger Słowenia 16 -336
  Remi Santiago Francja 16 -336
  Takashi Sawara Japonia 16 -336
  Leif Frey Niemcy 16 -336
119 Ronny Hornschuh Niemcy 15 -337
  Michael Fladenhofer Austria 15 -337
121 Rhys Hecox USA 14 -338
  Pasi Ahonen Finlandia 14 -338
123 Dusan Orsula Słowacja 13 -339
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -339
  Primoz Pikl Słowenia 13 -339
126 Mathias Hafele Austria 12 -340
127 Yusuke Kaneko Japonia 11 -341
  Takashi Mori Japonia 11 -341
129 Primoz Peterka Słowenia 10 -342
  Rickard Froeier Szwecja 10 -342
131 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -343
  Martin Mesik Słowacja 9 -343
133 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -344
  Frode Haare Norwegia 8 -344
135 Taichi Higuchi Japonia 7 -345
  Robert Meglic Słowenia 7 -345
137 Aril Carlsson Norwegia 5 -347
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -347
  Jens Braennlund Szwecja 5 -347
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -347
141 Tom Age Aarnes Norwegia 4 -348
  Robert Mateja Polska 4 -348
  Wolfgang Erlacher Austria 4 -348
144 Lars Bystoel Norwegia 3 -349
  Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -349
  Lauri Hakola Finlandia 3 -349
147 Johan Munters Szwecja 2 -350
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -350
  Shingo Ueno Japonia 2 -350
  Koji Nakamura Japonia 2 -350
151 Markus Edlinger Austria 1 -351
  Gerald Percht Austria 1 -351
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -351
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich