Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.2001, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 583  
2 Tami Kiuru Finlandia 557 -26
3 Kai Bracht Niemcy 523 -60
4 Christoph Grillhoesl Niemcy 502 -81
5 Georg Späth Niemcy 483 -100
6 Robert Kranjec Słowenia 469 -114
7 Lassi Huuskonen Finlandia 459 -124
8 Manuel Fettner Austria 450 -133
9 Sota Okamura Japonia 400 -183
10 Stefan Thurnbichler Austria 367 -216
11 Roland Audenrieth Niemcy 351 -232
12 Michael Neumayer Niemcy 310 -273
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -274
14 Dennis Stoerl Niemcy 294 -289
15 Frank Reichel Niemcy 291 -292
16 Hiroki Yamada Japonia 261 -322
17 Jure Radelj Słowenia 257 -326
18 Toni Nieminen Finlandia 255 -328
19 Martin Koch Austria 245 -338
20 Yukitaka Fukita Japonia 226 -357
21 Kazuki Nishishita Japonia 218 -365
22 Masahiko Harada Japonia 212 -371
23 Janne Ylijärvi Finlandia 203 -380
24 Thomas Hörl Austria 192 -391
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 191 -392
26 Michal Dolezal Czechy 189 -394
27 Markus Eigentler Austria 188 -395
28 Anders Bardal Norwegia 172 -411
29 Morten Solem Norwegia 171 -412
30 Jakub Hlava Czechy 169 -414
  Hideharu Miyahira Japonia 169 -414
32 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -416
33 Igor Medved Słowenia 163 -420
34 Jakub Janda Czechy 161 -422
35 Peter Zonta Słowenia 154 -429
36 Stefan Kaiser Austria 151 -432
37 Katsutoshi Chiba Japonia 147 -436
38 Pasi Ahonen Finlandia 141 -442
39 Dirk Else Niemcy 135 -448
40 Bernhard Metzler Austria 134 -449
41 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -458
42 Arne Sneli Norwegia 123 -460
43 Andreas Baumgartner Austria 121 -462
44 Lasse Ottesen Norwegia 120 -463
45 Christof Duffner Niemcy 119 -464
46 Kazuhiro Nakamura Japonia 113 -470
47 Daniel Forfang Norwegia 111 -472
48 Maximilian Mechler Niemcy 110 -473
49 Primoz Peterka Słowenia 109 -474
  Hans Petrat Niemcy 109 -474
  Jon Anders Lund Norwegia 109 -474
52 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -477
53 Johannes Wenninger Austria 105 -478
  Stefan Pieper Niemcy 105 -478
55 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -479
  Yuta Watase Japonia 104 -479
57 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 102 -481
58 Adam Małysz Polska 100 -483
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -483
60 David Andersen Norwegia 98 -485
61 Blaz Bilban Słowenia 96 -487
62 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -488
63 Ronny Hornschuh Niemcy 94 -489
64 Masayuki Sato Japonia 93 -490
65 Sigurd Pettersen Norwegia 91 -492
66 Werner Kladler Austria 89 -494
67 Damjan Fras Słowenia 86 -497
68 Matej Uram Słowacja 84 -499
69 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -501
70 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -502
71 Łukasz Kruczek Polska 80 -503
72 Trond-Arild Evensen Norwegia 78 -505
73 Miha Rihtar Słowenia 77 -506
  Michael Möllinger Niemcy 77 -506
75 Haavard Lie Norwegia 72 -511
  Seou Choi Korea Pd. 72 -511
77 Morten Aagheim Norwegia 71 -512
78 Christian Nagiller Austria 70 -513
  Yukio Sakano Japonia 70 -513
80 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -514
  Takanobu Okabe Japonia 69 -514
82 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -517
  Peter Kostial Słowacja 66 -517
84 Bine Norcic Słowenia 65 -518
85 Brendan Doran USA 62 -521
86 Homare Kishimoto Japonia 61 -522
87 Jure Bogataj Słowenia 60 -523
  Gerhard Hofer Austria 60 -523
  Thomas Lobben Norwegia 60 -523
90 Jakub Suchacek Czechy 58 -525
  Tomasz Pochwała Polska 58 -525
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -525
93 Jakub Jiroutek Czechy 56 -527
94 Tomisław Tajner Polska 55 -528
  Simon Podrebersek Słowenia 55 -528
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -528
97 Miroslav Formanek Słowacja 54 -529
98 Gasper Cvetko Słowenia 53 -530
  Ferdinand Bader Niemcy 53 -530
100 Chil-Ku Kang Korea Pd. 52 -531
  Dimitri Zytchichevin Rosja 52 -531
  Florian Liegl Austria 52 -531
103 Balthasar Schneider Austria 50 -533
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -533
  Wojciech Skupień Polska 50 -533
106 Tom Age Aarnes Norwegia 49 -534
  Yuki Yasukawa Japonia 49 -534
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -534
109 Wilfried Eberharter Austria 48 -535
  Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -535
111 Bastian Kaltenböck Austria 47 -536
112 Michael Wagner Niemcy 46 -537
113 Blaz Vrhovnik Słowenia 45 -538
114 Lars Bystoel Norwegia 43 -540
  Jinya Nishikata Japonia 43 -540
  Grega Lang Słowenia 43 -540
  David Jirotka Czechy 43 -540
118 Edwin Schmutzler Austria 42 -541
119 Remi Santiago Francja 41 -542
120 Alan Alborn USA 40 -543
  Jiri Parma jr. Czechy 40 -543
  Primoz Pikl Słowenia 40 -543
123 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -544
124 Reinhard Eberl Austria 36 -547
  Emmanuel Chedal Francja 36 -547
126 Yasunori Suzuki Japonia 34 -549
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -549
128 Katsunari Kimoto Japonia 32 -551
  Tom Sandvold Norwegia 32 -551
  Volodimir Glyvko Ukraina 32 -551
131 Akira Higashi Japonia 30 -553
  Boy van Baarle Holandia 30 -553
133 Henning Stensrud Norwegia 29 -554
134 Jaroslav Sakala Czechy 27 -556
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -556
136 Dusan Orsula Słowacja 26 -557
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -557
  Jens Deimel Niemcy 26 -557
139 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -559
140 Shinichiro Saito Japonia 23 -560
  Aurelien Ducroz Francja 23 -560
142 Florentin Durand Francja 22 -561
  Frank Löffler Niemcy 22 -561
144 Yuta Kubo Japonia 21 -562
145 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -563
146 Clint Jones USA 19 -564
  Marcin Bachleda Polska 19 -564
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -564
149 Roman Kerov Rosja 18 -565
  Takayuki Obora Japonia 18 -565
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -565
152 Leif Frey Niemcy 17 -566
153 Bostjan Burger Słowenia 16 -567
  Takashi Sawara Japonia 16 -567
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -567
156 Michael Fladenhofer Austria 15 -568
157 Sebastian Meusburger Austria 14 -569
  Rhys Hecox USA 14 -569
159 Frank Ludwig Niemcy 13 -570
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -570
161 Mathias Hafele Austria 12 -571
  Robert Meglic Słowenia 12 -571
  Jens Braennlund Szwecja 12 -571
164 Pavel Fizek Czechy 11 -572
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -572
  Takashi Mori Japonia 11 -572
  Jan Zelencik Słowacja 11 -572
168 Urban Franc Słowenia 10 -573
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -573
  Rickard Froeier Szwecja 10 -573
  Martin Mesik Słowacja 10 -573
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -573
173 Tommy Schwall USA 9 -574
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -574
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -574
176 Maxim Kouzennyi Rosja 8 -575
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -575
  Frode Haare Norwegia 8 -575
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -575
180 Taichi Higuchi Japonia 7 -576
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -576
  Anton Dorner Austria 7 -576
  David Lazzaroni Francja 7 -576
184 Alexander Korobov Kazachstan 6 -577
  Pavel Stejfa Czechy 6 -577
186 Pekka Salminen Finlandia 5 -578
  Aril Carlsson Norwegia 5 -578
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -578
  Rok Benkovic Słowenia 5 -578
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -578
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -578
192 Robert Mateja Polska 4 -579
  Krystian Długopolski Polska 4 -579
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -579
  Jernej Damjan Słowenia 4 -579
196 Lauri Hakola Finlandia 3 -580
197 Johan Munters Szwecja 2 -581
  Martin Auer Niemcy 2 -581
  Shingo Ueno Japonia 2 -581
  Koji Nakamura Japonia 2 -581
201 Markus Edlinger Austria 1 -582
  Gerald Percht Austria 1 -582
  Robert Heinrich Niemcy 1 -582
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -582
  Borek Sedlak Czechy 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 600  
2 Niemcy Niemcy 420 -180
3 Słowenia Słowenia 320 -280
4 Czechy Czechy 250 -350
5 Francja Francja 180 -420
6 Polska Polska 170 -430
7 Finlandia Finlandia 120 -480
8 Norwegia Norwegia 100 -500
9 Szwajcaria Szwajcaria 90 -510

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich