Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.02.2001, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 525  
2 Tami Kiuru Finlandia 417 -108
3 Kai Bracht Niemcy 381 -144
4 Stefan Thurnbichler Austria 343 -182
5 Christoph Grillhoesl Niemcy 316 -209
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -216
7 Manuel Fettner Austria 300 -225
8 Roland Audenrieth Niemcy 276 -249
9 Frank Reichel Niemcy 267 -258
10 Hiroki Yamada Japonia 261 -264
11 Jure Radelj Słowenia 257 -268
12 Toni Nieminen Finlandia 255 -270
13 Georg Späth Niemcy 243 -282
14 Lassi Huuskonen Finlandia 239 -286
15 Yukitaka Fukita Japonia 226 -299
16 Michael Neumayer Niemcy 216 -309
17 Masahiko Harada Japonia 212 -313
18 Dennis Stoerl Niemcy 202 -323
19 Michal Dolezal Czechy 189 -336
20 Martin Koch Austria 176 -349
21 Morten Solem Norwegia 171 -354
22 Hideharu Miyahira Japonia 169 -356
  Jakub Hlava Czechy 169 -356
24 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -358
25 Igor Medved Słowenia 163 -362
26 Jakub Janda Czechy 161 -364
27 Peter Zonta Słowenia 154 -371
  Sota Okamura Japonia 154 -371
29 Anders Bardal Norwegia 148 -377
30 Robert Kranjec Słowenia 144 -381
31 Thomas Hörl Austria 136 -389
32 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -400
33 Arne Sneli Norwegia 123 -402
34 Lasse Ottesen Norwegia 120 -405
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 111 -414
36 Katsutoshi Chiba Japonia 110 -415
37 Stefan Kaiser Austria 106 -419
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -419
39 Dirk Else Niemcy 102 -423
40 Adam Małysz Polska 100 -425
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -425
  Markus Eigentler Austria 100 -425
43 David Andersen Norwegia 98 -427
44 Hans Petrat Niemcy 96 -429
45 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -430
46 Primoz Peterka Słowenia 94 -431
47 Stefan Pieper Niemcy 93 -432
48 Sigurd Pettersen Norwegia 89 -436
49 Damjan Fras Słowenia 86 -439
50 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -444
51 Łukasz Kruczek Polska 80 -445
  Andreas Baumgartner Austria 80 -445
53 Werner Kladler Austria 79 -446
  Pasi Ahonen Finlandia 79 -446
55 Yuta Watase Japonia 75 -450
56 Haavard Lie Norwegia 72 -453
  Seou Choi Korea Pd. 72 -453
  Bernhard Metzler Austria 72 -453
59 Yukio Sakano Japonia 70 -455
60 Takanobu Okabe Japonia 69 -456
  Johannes Wenninger Austria 69 -456
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -456
63 Kazuhiro Nakamura Japonia 68 -457
  Miha Rihtar Słowenia 68 -457
65 Rolando Kaligaro Słowenia 67 -458
66 Kazuki Nishishita Japonia 66 -459
  Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -459
  Peter Kostial Słowacja 66 -459
69 Bine Norcic Słowenia 65 -460
70 Christian Nagiller Austria 62 -463
71 Homare Kishimoto Japonia 61 -464
72 Jure Bogataj Słowenia 60 -465
  Thomas Lobben Norwegia 60 -465
74 Tomasz Pochwała Polska 58 -467
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -467
76 Jussi Hautamäki Finlandia 55 -470
77 Ronny Hornschuh Niemcy 53 -472
78 Michael Möllinger Niemcy 51 -474
79 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -475
  Wojciech Skupień Polska 50 -475
  Balthasar Schneider Austria 50 -475
82 Yuki Yasukawa Japonia 49 -476
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -476
84 Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -477
  Matej Uram Słowacja 48 -477
  Wilfried Eberharter Austria 48 -477
87 Bastian Kaltenböck Austria 47 -478
  Jakub Suchacek Czechy 47 -478
89 Maximilian Mechler Niemcy 44 -481
  Janne Ylijärvi Finlandia 44 -481
91 Jinya Nishikata Japonia 43 -482
  Grega Lang Słowenia 43 -482
93 Alan Alborn USA 40 -485
94 Karl-Heinz Dorner Austria 39 -486
95 Blaz Vrhovnik Słowenia 38 -487
96 Reinhard Eberl Austria 36 -489
  Emmanuel Chedal Francja 36 -489
98 Morten Aagheim Norwegia 35 -490
  Primoz Pikl Słowenia 35 -490
100 David Jirotka Czechy 34 -491
  Yasunori Suzuki Japonia 34 -491
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -491
103 Katsunari Kimoto Japonia 32 -493
104 Trond-Arild Evensen Norwegia 31 -494
105 Akira Higashi Japonia 30 -495
106 Henning Stensrud Norwegia 29 -496
107 Andreas Küttel Szwajcaria 27 -498
  Jaroslav Sakala Czechy 27 -498
109 Jens Deimel Niemcy 26 -499
110 Lars Bystoel Norwegia 25 -500
  Jakub Jiroutek Czechy 25 -500
112 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -501
113 Shinichiro Saito Japonia 23 -502
114 Hansjörg Jäkle Niemcy 22 -503
  Frank Löffler Niemcy 22 -503
116 Yuta Kubo Japonia 21 -504
117 Masayuki Sato Japonia 20 -505
  Gerhard Hofer Austria 20 -505
  Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -505
  Michael Wagner Niemcy 20 -505
121 Clint Jones USA 19 -506
  Marcin Bachleda Polska 19 -506
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -506
  Dusan Orsula Słowacja 19 -506
125 Takayuki Obora Japonia 18 -507
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -507
  Gasper Cvetko Słowenia 18 -507
128 Leif Frey Niemcy 17 -508
  Christof Duffner Niemcy 17 -508
130 Bostjan Burger Słowenia 16 -509
  Remi Santiago Francja 16 -509
  Takashi Sawara Japonia 16 -509
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -509
  Maxim Polunin Kazachstan 16 -509
  Ferdinand Bader Niemcy 16 -509
136 Michael Fladenhofer Austria 15 -510
137 Rhys Hecox USA 14 -511
  Sebastian Meusburger Austria 14 -511
139 Shinya Tsurumaki Japonia 13 -512
140 Mathias Hafele Austria 12 -513
  Jens Braennlund Szwecja 12 -513
142 Yusuke Kaneko Japonia 11 -514
  Takashi Mori Japonia 11 -514
  Jan Zelencik Słowacja 11 -514
145 Rickard Froeier Szwecja 10 -515
146 Robert Meglic Słowenia 9 -516
  Aurelien Ducroz Francja 9 -516
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -516
  Martin Mesik Słowacja 9 -516
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -516
151 Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -517
  Frode Haare Norwegia 8 -517
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -517
154 Anton Dorner Austria 7 -518
  Taichi Higuchi Japonia 7 -518
156 Alexander Korobov Kazachstan 6 -519
157 Daijiro Higuchi Japonia 5 -520
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -520
  Pekka Salminen Finlandia 5 -520
  Aril Carlsson Norwegia 5 -520
161 Krystian Długopolski Polska 4 -521
  Robert Mateja Polska 4 -521
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -521
  Tom Age Aarnes Norwegia 4 -521
165 Klaus Allgayer Szwajcaria 3 -522
  Lauri Hakola Finlandia 3 -522
167 Johan Munters Szwecja 2 -523
  Shingo Ueno Japonia 2 -523
  Koji Nakamura Japonia 2 -523
170 Gerald Percht Austria 1 -524
  Robert Heinrich Niemcy 1 -524
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -524
  Borek Sedlak Czechy 1 -524
  Markus Edlinger Austria 1 -524
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 200  
2 Czechy Czechy 160 -40
3 Finlandia Finlandia 120 -80
4 Niemcy Niemcy 100 -100
5 Polska Polska 90 -110
6 Słowenia Słowenia 80 -120

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
teraz
w TV
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
03:01
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
04:16
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
04:16
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:44
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich