Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
14.01.2001 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Masahiko Harada Japonia 119.0 131.5 253.9
2 Sota Okamura Japonia 125.0 123.0 249.4
3 Hideharu Miyahira Japonia 118.5 129.0 249.0
4 Lassi Huuskonen Finlandia 125.5 123.5 248.7
5 Reinhard Schwarzenberger Austria 118.0 130.0 248.4
6 Katsutoshi Chiba Japonia 118.5 126.5 243.5
7 Takanobu Okabe Japonia 112.5 125.0 227.5
8 Martin Koch Austria 112.0 126.0 227.4
9 Kazuki Nishishita Japonia 119.5 117.0 225.7
10 Yukitaka Fukita Japonia 109.5 126.5 224.3
11 Arne Sneli Norwegia 116.0 121.0 221.1
12 Christoph Grillhoesl Niemcy 121.0 113.5 220.6
13 Yukio Sakano Japonia 109.0 123.0 215.1
14 Kai Bracht Niemcy 106.5 124.0 211.9
15 Yuta Watase Japonia 101.0 131.5 210.0
16 Naoki Yasuzaki Japonia 111.0 114.5 203.4
17 Yoshikazu Norota Japonia 111.0 107.5 190.3
18 Katsunari Kimoto Japonia 107.0 111.0 188.4
19 Takayuki Obora Japonia 109.5 107.0 185.7
20 Yuki Yasukawa Japonia 103.0 113.5 184.2
21 Shinichiro Saito Japonia 100.0 113.0 177.9
22 Takashi Sawara Japonia 102.0 110.5 173.0
23 Jinya Nishikata Japonia 101.0 109.0 171.5
24 Yasunori Suzuki Japonia 101.5 108.0 168.6
25 Taichi Higuchi Japonia 103.0 105.5 168.3
26 Daijiro Higuchi Japonia 90.0 114.0 158.7
27 Masayuki Sato Japonia 103.0 97.5 153.9
28 Yuta Kubo Japonia 103.5 99.0 153.5
29 Shingo Ueno Japonia 95.5 105.0 151.9
30 Seou Choi Korea Pd. 96.5 103.0 151.1
31 Shinya Tsurumaki Japonia 94.5 104.0 147.8
32 Kazuyoshi Sakurai Japonia 101.0 99.0 145.0
33 Homare Kishimoto Japonia 91.0 103.5 139.6
34 Daiki Ito Japonia 94.5 99.0 139.3
35 Takeshi Ishizawa Japonia 94.5 99.5 136.7
36 Hiroki Yamada Japonia 92.5 102.0 133.6
37 Koji Nakamura Japonia 107.0 81.0 121.9
38 Taro Takayanagi Japonia 94.5 92.5 121.6
39 Yuta Araseki Japonia 89.5 93.5 117.9
40 Taku Yoshida Japonia 92.0 92.5 116.6
41 Karl-Heinz Dorner Austria 86.5 97.0 114.8
42 Yusuke Kaneko Japonia 82.0 100.5 113.5
43 Yukiyasu Suzuki Japonia 85.0 94.5 111.1
44 Ryosuke Nakanishi Japonia 82.5 97.0 107.1
45 Teruyoshi Sugimoto Japonia 84.0 91.0 103.0
46 Tsutomu Chiba Japonia 81.0 93.0 98.2
47 Akira Higashi Japonia 71.0 103.0 95.7
48 Noboru Kubo Japonia 84.5 85.0 91.1
49 Kazuya Nakagawa Japonia 80.5 99.0 88.6
50 Taihei Kato Japonia 86.0 74.0 64.0

« Puchar Kontynentalny 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2000/2001

Puchar Kontynentalny 2000/2001

Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
07:06
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich