Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2001, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Akseli Lajunen Finlandia 583  
2 Tami Kiuru Finlandia 557 -26
3 Georg Späth Niemcy 483 -100
4 Christoph Grillhoesl Niemcy 462 -121
5 Manuel Fettner Austria 450 -133
6 Kai Bracht Niemcy 443 -140
7 Lassi Huuskonen Finlandia 399 -184
8 Robert Kranjec Słowenia 369 -214
9 Stefan Thurnbichler Austria 367 -216
10 Roland Audenrieth Niemcy 351 -232
11 Sota Okamura Japonia 350 -233
12 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 309 -274
13 Dennis Stoerl Niemcy 294 -289
14 Frank Reichel Niemcy 291 -292
15 Michael Neumayer Niemcy 286 -297
16 Hiroki Yamada Japonia 261 -322
17 Jure Radelj Słowenia 257 -326
18 Toni Nieminen Finlandia 255 -328
19 Martin Koch Austria 245 -338
20 Yukitaka Fukita Japonia 226 -357
21 Masahiko Harada Japonia 212 -371
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 191 -392
23 Michal Dolezal Czechy 189 -394
24 Markus Eigentler Austria 188 -395
25 Thomas Hörl Austria 183 -400
26 Kazuki Nishishita Japonia 182 -401
27 Janne Ylijärvi Finlandia 174 -409
28 Anders Bardal Norwegia 172 -411
29 Morten Solem Norwegia 171 -412
30 Jakub Hlava Czechy 169 -414
  Hideharu Miyahira Japonia 169 -414
32 Marco Steinauer Szwajcaria 167 -416
33 Igor Medved Słowenia 163 -420
34 Jakub Janda Czechy 161 -422
35 Peter Zonta Słowenia 154 -429
36 Stefan Kaiser Austria 151 -432
37 Pasi Ahonen Finlandia 141 -442
38 Dirk Else Niemcy 135 -448
39 Bernhard Metzler Austria 134 -449
40 Sylvain Freiholz Szwajcaria 125 -458
41 Katsutoshi Chiba Japonia 123 -460
  Arne Sneli Norwegia 123 -460
43 Lasse Ottesen Norwegia 120 -463
44 Christof Duffner Niemcy 119 -464
45 Kazuhiro Nakamura Japonia 113 -470
46 Andreas Baumgartner Austria 111 -472
47 Maximilian Mechler Niemcy 110 -473
48 Primoz Peterka Słowenia 109 -474
  Hans Petrat Niemcy 109 -474
50 Daniel Forfang Norwegia 106 -477
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 106 -477
52 Stefan Pieper Niemcy 105 -478
53 Hansjörg Jäkle Niemcy 104 -479
  Yuta Watase Japonia 104 -479
55 Adam Małysz Polska 100 -483
  Veli-Matti Lindström Finlandia 100 -483
57 David Andersen Norwegia 98 -485
58 Naoki Yasuzaki Japonia 95 -488
59 Ronny Hornschuh Niemcy 94 -489
60 Johannes Wenninger Austria 91 -492
  Sigurd Pettersen Norwegia 91 -492
62 Werner Kladler Austria 89 -494
  Jon Anders Lund Norwegia 89 -494
64 Damjan Fras Słowenia 86 -497
65 Matej Uram Słowacja 84 -499
66 Rolando Kaligaro Słowenia 82 -501
67 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 81 -502
68 Łukasz Kruczek Polska 80 -503
69 Trond-Arild Evensen Norwegia 78 -505
70 Miha Rihtar Słowenia 77 -506
  Michael Möllinger Niemcy 77 -506
72 Masayuki Sato Japonia 75 -508
73 Haavard Lie Norwegia 72 -511
  Seou Choi Korea Pd. 72 -511
75 Morten Aagheim Norwegia 71 -512
76 Yukio Sakano Japonia 70 -513
  Christian Nagiller Austria 70 -513
78 Roar Ljoekelsoey Norwegia 69 -514
  Takanobu Okabe Japonia 69 -514
80 Kristoffer Jaafs Szwecja 66 -517
  Peter Kostial Słowacja 66 -517
82 Bine Norcic Słowenia 65 -518
83 Blaz Bilban Słowenia 64 -519
84 Homare Kishimoto Japonia 61 -522
85 Jure Bogataj Słowenia 60 -523
  Thomas Lobben Norwegia 60 -523
87 Jakub Suchacek Czechy 58 -525
  Tomasz Pochwała Polska 58 -525
  Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -525
90 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 57 -526
91 Tomisław Tajner Polska 55 -528
  Simon Podrebersek Słowenia 55 -528
  Jussi Hautamäki Finlandia 55 -528
94 Miroslav Formanek Słowacja 54 -529
95 Ferdinand Bader Niemcy 53 -530
96 Florian Liegl Austria 52 -531
97 Brendan Doran USA 51 -532
98 Wojciech Skupień Polska 50 -533
  Balthasar Schneider Austria 50 -533
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -533
101 Gasper Cvetko Słowenia 49 -534
  Yuki Yasukawa Japonia 49 -534
  Fabian Ebenhoch Austria 49 -534
104 Wilfried Eberharter Austria 48 -535
  Jakub Jiroutek Czechy 48 -535
  Dmitry Chvykov Kirgistan 48 -535
107 Bastian Kaltenböck Austria 47 -536
  Gerhard Hofer Austria 47 -536
109 Michael Wagner Niemcy 46 -537
110 Blaz Vrhovnik Słowenia 45 -538
111 Lars Bystoel Norwegia 43 -540
  Jinya Nishikata Japonia 43 -540
  Grega Lang Słowenia 43 -540
114 Remi Santiago Francja 41 -542
115 Alan Alborn USA 40 -543
  Primoz Pikl Słowenia 40 -543
117 Edwin Schmutzler Austria 39 -544
  Karl-Heinz Dorner Austria 39 -544
119 David Jirotka Czechy 37 -546
120 Emmanuel Chedal Francja 36 -547
  Reinhard Eberl Austria 36 -547
  Dimitri Zytchichevin Rosja 36 -547
123 Yasunori Suzuki Japonia 34 -549
  Tom Age Aarnes Norwegia 34 -549
  Marc Vogel Szwajcaria 34 -549
126 Katsunari Kimoto Japonia 32 -551
  Tom Sandvold Norwegia 32 -551
  Volodimir Glyvko Ukraina 32 -551
129 Akira Higashi Japonia 30 -553
130 Henning Stensrud Norwegia 29 -554
131 Boy van Baarle Holandia 28 -555
  Jiri Parma jr. Czechy 28 -555
133 Jaroslav Sakala Czechy 27 -556
  Andreas Küttel Szwajcaria 27 -556
135 Chil-Ku Kang Korea Pd. 26 -557
  Maxim Polunin Kazachstan 26 -557
  Jens Deimel Niemcy 26 -557
138 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -559
139 Shinichiro Saito Japonia 23 -560
  Aurelien Ducroz Francja 23 -560
141 Florentin Durand Francja 22 -561
  Frank Löffler Niemcy 22 -561
143 Yuta Kubo Japonia 21 -562
144 Kazuyoshi Funaki Japonia 20 -563
145 Dusan Orsula Słowacja 19 -564
  Clint Jones USA 19 -564
  Marcin Bachleda Polska 19 -564
  Yoshikazu Norota Japonia 19 -564
149 Takayuki Obora Japonia 18 -565
  Wolfgang Erlacher Austria 18 -565
151 Leif Frey Niemcy 17 -566
  Roman Kerov Rosja 17 -566
153 Bostjan Burger Słowenia 16 -567
  Takashi Sawara Japonia 16 -567
  Gasper Cavlovic Słowenia 16 -567
156 Michael Fladenhofer Austria 15 -568
157 Sebastian Meusburger Austria 14 -569
  Rhys Hecox USA 14 -569
159 Frank Ludwig Niemcy 13 -570
  Shinya Tsurumaki Japonia 13 -570
161 Mathias Hafele Austria 12 -571
  Robert Meglic Słowenia 12 -571
  Jens Braennlund Szwecja 12 -571
164 Pavel Fizek Czechy 11 -572
  Yusuke Kaneko Japonia 11 -572
  Takashi Mori Japonia 11 -572
  Jan Zelencik Słowacja 11 -572
168 Urban Franc Słowenia 10 -573
  Klaus Allgayer Szwajcaria 10 -573
  Rickard Froeier Szwecja 10 -573
  Martin Mesik Słowacja 10 -573
  Florian Krumbacher Niemcy 10 -573
173 Tommy Schwall USA 9 -574
  Simon Ammann Szwajcaria 9 -574
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -574
176 Jörg Ritzerfeld Niemcy 8 -575
  Maxim Kouzennyi Rosja 8 -575
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 8 -575
  Frode Haare Norwegia 8 -575
180 David Lazzaroni Francja 7 -576
  Taichi Higuchi Japonia 7 -576
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 7 -576
  Anton Dorner Austria 7 -576
184 Alexander Korobov Kazachstan 6 -577
  Pavel Stejfa Czechy 6 -577
186 Pekka Salminen Finlandia 5 -578
  Aril Carlsson Norwegia 5 -578
  Daijiro Higuchi Japonia 5 -578
  Rok Benkovic Słowenia 5 -578
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -578
  Ryohei Nishimori Japonia 5 -578
192 Krystian Długopolski Polska 4 -579
  Robert Mateja Polska 4 -579
  Alexandr Diadula Białoruś 4 -579
  Jernej Damjan Słowenia 4 -579
196 Lauri Hakola Finlandia 3 -580
197 Koji Nakamura Japonia 2 -581
  Johan Munters Szwecja 2 -581
  Shingo Ueno Japonia 2 -581
  Martin Auer Niemcy 2 -581
201 Markus Edlinger Austria 1 -582
  Gerald Percht Austria 1 -582
  Robert Heinrich Niemcy 1 -582
  Jeroen Nikkel Holandia 1 -582
  Borek Sedlak Czechy 1 -582
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 400  
2 Niemcy Niemcy 260 -140
3 Słowenia Słowenia 200 -200
4 Polska Polska 170 -230
5 Czechy Czechy 160 -240
6 Finlandia Finlandia 120 -280
7 Francja Francja 100 -300
8 Szwajcaria Szwajcaria 90 -310

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
11:45
PŚ Titisee
15:30
CoC Vikersund
17:00
CoC Vikersund
17:30
CoC Vikersund
18:30
CoC Vikersund
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:24
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:25
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
02:42
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
02:43
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
04:26
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
04:26
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
07:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich